Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    Naprosto nejočekávanější kousek v mém osobním žebříčku. Jsem natěšenej jak malej Jarda. Zrovna jsem shlédl všechny videa na ofiko webu a na Games.cz a ejhle je tu další *1* Předobjednávám sběratelskou verzi, kluci z CD Projektu se musí prostě podpořit! *5*
  • lol dalsi PC sračka *6*
    • Buď děláš ostudu všem PS3 hráčům, nebo je to provokace nějakého PC hráče. Kde je pravda? Jinak hra vypadá vážně pěkně a zajímavě. Hrát na PC tak bych o ní snad i uvažoval, takhle mi zbývá čekat na Skyrim.
      • Skyrim si stopro koupim nějakou sběratelskou edici abych podpořil vývojáře už jenom proto, že to bude určitě tak dokonalá hra jako Oblivion
        • Pravdu díš. Po tom co jsem hrál Oblivion (a stále někdy zahraji), považuji Skyrim za povinnost. Nicméně po tom co jsem si zahrál demo na Dragon Age II (a zjistil co s toho udělali za tupou mlátičku), vypadá Zaklínač vážně dobře.
          • Přesně tak. Na Dragon Age 2 kašlu a budu čekat na Zaklinače 2 a na Skyrim. Čekání si zkrátím původním Zaklínačem a Oblivionem (třeba i Morrowindem)
    • Pokud se chceš cejtit velkej mezi normálníma tak nebuď kretén, nedávej se rádoby provokativní komenty, změň si jméno na to jak se to píše a ne tak ja se to čte strč prst do prdele a di to říct týmu kterej na týhle hře dělá.
    • Lol, další zamindrákovaný PS3 fanboy...
    • Core
      Sice nevím, co je to lol, ale jsi kokot. *12*
    • Lol další 14ti letej fracek, co si tu léčí komplexy...
      • Občas ma udivuje na aký zjavný trolling je niekto schopný reagovať...
  • misho8723
    Čože? Hra bude minimálne 50 hodín dlhá, a zatiaľ čo vypustili gameplay ukážky, tak tie ukázali z hry možno tak 25 minúť. Tie Diary trailery ukazujú dookola tie isté gameplay ukážky, a aj to nie príliš často, pretože v nich ide o to, ukázať s akým zapálením berú vývojári túto hru, takže nič hrozné to nie je. Zo stieľačiek, ktoré trvajú 5-6 hodín, vidíme pred vydaním oveľa viac gameplayu. Mňa práveže tieto ukážky a screenshoty ešte len viacej utvrdzujú v tom, že Zaklínač 2 ide byť minimálne jeden z herných vrcholov tohto roka. Možno aj viac.
    • Tohle je právě úplně ten nejlepší možný přístup. Ukázat co nejvíce a zároveň co nejméně, aby hřáčům nevzali požitek z nepoznaného.
      Proto jsem jen rád, že ukazují většinu záběrů z krátké "vězeňské" části a Mahakamu, kterému se dokonce na základně jistého rozhodnutí můžeme úplně vyhnout (a naopak se návštěvou Mahakamu připravíme o jinou lokaci, kterou uvidíme jedině při dalším hraní).
      Raději budu znát z videí dobře jednu jedinou lokaci než aby mi předem ukázali všechny.
      • misho8723
        Tak tak
      • Core
        Souhlasím.
  • KIMCID
    v hospodě je dobře
  • Vypadá to hezky :)
  • Nechci být hnidopich, ale v lepší kvalitě by to nešlo?
    • V lepší kvalitě než tady ( http://www.the-witcher.de/?go=dlfile&id=174 ) to neseženeš. Stáhni si archiv ingame4.zip .
      • Super, thx *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit