Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky.
  • Jen takové malé rýpnutí. S 4MB ram by se ti nenačetl ani windows :D.
  • No nevim, hodne ctu ze lidem PC nestiha, ale na moji sestave, ktera neni nejnovejsi - Q6600, ati 5850, win7 64, 4MB ram to jede na full detaily, bez zapnuti toho ,,supersamplingu,, uplne plynule.
  • Erien
    Mě vůbec nevadí klišé, a ty hry každá je skvělá a každá má svůj styl hratelnosti a příběhu. Rozhodně bych neřekl, že Zaklínač 2 je nejlepší hra všech dob. Je to hra výborná a má své chyby. Ale to jsou osobní pocity a názory. Pro mě zatím nejlepší RPG, byl Gothic 1 a 2 :).
  • Zkus ji stahnout zde: http://flvts.im0.cz/video/4dda1c46edc81.mp4 me to jde stahnout a pak prehrat v kompu
  • a co takto si locknut target cez alt? ked ti preskakuje kurzor po nepriateloch? :D *12* *12* *12*
  • Obávám se že jistá neucelenost a schematičnost. Pravda, Assasinovi to odpustím, stejně jako GTa to jsou open world hry. u Dragon Age je to ale klišé na klišé, předvídatlné.. což eje můj imho názor, ty hry ale mám rád.
  • taky by mě to zajimalo.. obzvášť je vidět, že Zaklínač 2 je více filmovější než jednička, stejně jako Mass Effect..
  • Whisp
    Úvod, 3 kapitoly a záver.
  • myslím HW nároky samozřejmě , obtížnost je skvělá :D
  • Stahuju to už počtvrté a recenze nejde stáhnout. *10* Nechcete to někdo dát třeba na YouTube?
  • Erien
    A co je stupidního na vyprávění příběhu Dragon Age nebo Mass Effect nebo Assassins Creed?
  • Stahuju to už počtvrté a recenze nejde stáhnout. *10*
  • MikeJay
    Vzals mi to přímo z klávesnice *1*
  • Kúpiť zatiaľ nejdem, chýbajú textúry, čakám na patch. http://www.actiontrip.com/rei/comments_news.phtml?id=051911_3
  • Nadčlověci je trošku divný výraz :-D
  • Chcel som sa podakovat za dobru video recenziu. Btw. tie "mutageny" boli super :D
  • GTA není stupidní - to odvoláš *1* Je to "King of Style" série, která se nikdy nebrala moc vážně, plná popkulturních narážek, kvalitní muziky, kvalitních dialogů včetně dabingu a spousty, spousty možností... Tarantino mezi hrami *5*
  • 13_11
    Tyler Durden se nezapře.
  • fallout
    Je nějaké nové info ohledně patche? Má to vyjít tento týden, ale ještě se asi neví kdy přesně že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit