Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Nejvíc v paměti mi uvízl Brucie Kibbutz a jeho scénka :)). http://www.youtube.com/watch?v=fFRPH8StsSY
  • Anarcha
    Opůlnoci se na pláži zjevuje duch atd . atd.
  • Čau potřeboval bych poradit ikdyž je to mimo téma. V druhé kapitole je quest jmenuje se sestřičky nevíte jak ho mám dokončit? Našel jsem to sklepení a když jsem vyšel ven tak to po mě chce prozkoumat pláž a ten hřbitůvek. Ani na jedné z těch 2 lokací nemůžu nic najít poradíte?
  • Beefcake
    Ehm.. Tak předně - když někdo uvede rozumnej argument proti "mojí modle", tak nemám problém to přijmout. Když tu hru ale uvedeš jako příklad nějakýho dětinskýho, hloupýho vyprávění, nebo cožeto, tak se nediv, že ti budou lidi kontrovat. Neboj - znám plno lidí, kterým GTA nechutná. Naštěstí ale neargumentujou takhle retardovaně. (Vlastně... eh... čím že ty argumentuješ? *1*)
    Dále - tím že tvrdíš, že jde srovnávat všechno opět jen ukazuješ svojí krátkozrakost, a neschoponost se jakkoli objektivně vzdálit vlastním preferencím. Ano - můžu srovnávat třeba dvě rozdílný kapely, ale nebude v tom náhodou hrát devadesátiprocentní roli můj hudební vkus? Blbec opravdu jsi - bohužel ne proto, že se ti nelíbí GTA (to vlastně jedno druhý vysvětluje *1*)
    Co se týče hlavního designu, tak ten sice stojí na stejnejch základech jako předchozí díly, ale co je na tom špatnýho, nebo zastaralýho? Proč měnit něco, co funguje perfektně?
    A hlavně - v čem je prosím tě Zaklínač inovativní? Ten staví na těch úplně nejstarších základech, proboha. A je to dobře - i proto se lidem tolik líbí. Je to časem prověřenej recept, stejně jako GTA.
    Těma jihoamerickejma telenovelama jen ukazuješ jak moc jsi mimo. Komentovat to nebudu.
    Jestli ti víc sedí styl Zaklínače, tak samozřejmě nic proti. Ty hry jsou obě skvělý a každá exceluje v tom co si vytyčila. U GTA příběh není AŽ TAK úplně to nejdůležitější. To ale neznamená že není skvěle podanej. Ty v GTA hledáš nějaký hluboký úvahy, nebo třeba nervy drásající drama? Tvůj problém. GTA je a vždycky byla spíš odlehčená gangsterka, na klišé stavějící. Pro milovníka gangster tématiky jako jsem já je to prostě super. Odkazy na tuny filmů, karikovaný postavy, atd. Nejde ani tak o samotnej děj, jako spíš o samostatný scény, který jsou psaný a "zahraný" naprosto bravurně - ukaž mi hru, co má filmovější cutscény, a silnější pocit autenticity (a to se prosím GTAčku daří dosahovat i přes tu všudypřítomnou nadsazenost). A i příběh samotnej je pořád o několik levelů nad většinou ostatních her. A o to tu jde především: když si chceš vzít do huby příklad hry s hloupým příběhem, proč je to zrovna GTA? Proč neřekneš třeba Crysis, Bulletstorm, nebo něco podobnýho?
    Odpovím si sám: buď jsi ty hry (od Vice City dál) nehrál, nebo nepochopil, nebo za B), ta hra ti leží v žaludku, a potřebuješ si do ní kopnout při každý (ne)příležitosti.
    Ono není nic jednoduššího, než označit GTA za hloupou rubanici, že? Aby v tom člověk našel něco víc, nesmí bejt totiž zaujatej pozérskej rádobyintelektuál, a musí mít smysl pro humor, perfektní angličtinu, a taky špetku toho přehledu (třeba o filmech, amerikanismu, ale i přehled všeobecnej)
    P.S: slíbil jsem si, že na ten primitivní výlev o telenovelách reagovat nebudu, ale jen tak pro pobavení ostatních (nečekám že ty z toho něco budeš mít). Srovnáme telenovelu třeba s tímhle? (vybírano spíš namátkou z vyjetejch youtube videí) Až budou v telenovelách takovýhle postavy a dialogy, klidně se na ně kouknu:
    http://www.youtube.com/watch?v=3DwqVzs0XZU&feature=related nebo úsměvný http://www.youtube.com/watch?v=AUXkcJLI6JE&feature=related
  • Preed
    Nehodnotim ako to vyzera,este som to ani nehral ani nic ale Zaklinac je(mal by byt)vsetko len nie kuzelna rozpravka(pohadka).
  • to je tak skurveny prehliadac ze si ho mozte strcit do pice hajzli
  • Hanzales
    ...asi bych taky mesic pretrpel nejakou vtiravou reklamu (s adblockem heh) a za ty prachy pak poridit nejaky poradny playa *3*
  • Hanzales
    Myslis zelvy, nebo hru? :) Ono neni to Rainbow Six, ale v podstate pohadka-fantasy (draci, trpaslici, elfove, hrady, rytiri). Ja osobne jsem pri vstupu do prvni kapitoly nabyl po dlouhe dobe pocitu, ze prave v pohadce jsem a to doslova kouzelne *3*
  • Erien
    Na minulé stránce ses bavil o celé sérii ;) Jak je všechno zastaralé stupidní opravdu srandovní :).
  • Hanzales
    Ja sem z Ostravy, na horach jechalo na dul hafo polaku, ale taky anglictine rozumim 10x lepe. Nicmene az to budu hrat podruhe, dam si urcite ten PL dabing. Co jsem pochytil, v polstine to vsechno vyzni mnohokrat lepe (a to mi zrovna polstina uchu nejak extra neladi) Kazdopadne kdo z nas starsich za mlada nekoukal na polske vecernicky... Ratunku na pomoc..... :D
  • nic takového jsem nepsal, řeč je o Vice city...GTA 1 vyšel před 15 lety...zase nic nevíme, ale ostatní haníme, že? si to srovnej v hlavě a neplácej nesmysly...hlavně, že jsem blb, co jsi potom ty? raději nebudu ani domýšlet... *1*
  • Hanzales
    Zaver recence bych snad ani nahodou nedokazal vystihnout lepe. A samozrejme luxusni videorecenze na luxusni hru.
    Ja osobne treba u her neprekousnu nemoznost premapovat klavesy a obratit mys, ale tady jsem nad tim napr. ani chvili neuvazoval. Naopak u mne spise prevlada nadseni ze hry samotne a spousty pozitiv. Tak napr. od prkotinek, jako moznost pauzy behem rozhovoru (jindy lze pauznout az po dokonceni rozhovoru). Pri vybirani truhel atd. neni nutno pro "vzit vse" sjizdet mysi nekam dolu. Lokalizace (moznost volby PL/AJ dabingu + volitelne ceske titulky. Ochrana (aktivace na 5 ruznych PC, po dvou mesicich auto renew) Nutnost pripojeni k netu pouze jednou, bez nutnosti vkladat dvd. Pripadne GOG verze. Pomalu sberatelska edice za cenu nizsi, nez rychlokvasky za 1200. Delka hry mozna kratsi, nez u prvniho dilu, ale i tak. Pokud to clovek opravdu hraje a cte si i vse okolo, vydrzi to sakra dlouho a to nemluvim o znovuhratelnosti. Kdyz si to sectu, objektivne na 10ku to asi neni, ale pod tech 9/10 bych taky nesel. Mohlo to dopadnout i mnohem hure (spousta zabugovanych questu, sprasena cestina, az prilisne zjednoduseni pro masy) Nastesti se nic z toho nekona. Na tezsi obtiznost je stale nutno taktizovat a pouzivat vse, co se pouzit da.
    Nekdy si rikam, ze cim je hra dokonalejsi, nebo vypiplanejsi, tim vice se pak hledaji ruzne chybicky jinde. Pripadne cim hra lepe vypada, tim vice se ocekava nekdy pomalu i neocekavatelne.
    Za mne pred polsymi sousedy smekam hluboko k zemi a patri jim muj neskutecny obdiv, za vsechno, co pro Zaklinace 2 a jejich hrace udelali. Kdyby si z COMGADU vzaly priklad i jine vydavatelske spolecnosti, nebylo by se tak nutno stale vymlouvat na piratsvi, kdyz se hra neprodava podle predstav *3*
  • To vazne umis lepe polsky nez anglicky? Mne to zas pri te recenzi trhalo usi :)
  • Erien
    A co chceš napsat na tvůj nesmyslný komentář. Když tvrdíš, že GTA 4 a GTA 1 jsou stejný, pak napíšeš, že je rozdíl jen v grafice a fyzice. To je velká moudrost. :D Hrál jsi alespoň jeden díl ze série?
  • podle mě videorecenze o moc kvalitnější než recenze, obsahuje to co o hře chci vědět než si ji koupím ;) *5*
  • nejste sami
  • dík za názor, ale takhle přesvědčíš možná tak jedince na úrovni svého inteligenčního koeficientu, ale mě ne...na druhou stranu bych řekl, že vás bude dost...blbci přece světu vládnou *1*
  • ludia hru som si skupil v anglicku a chcem polsky dabing kde is ho mozem stiahnut ?
  • Erien
    Nejsem fanoušek GTA, ale ty jsi blb, který plácá páté přes deváte.
  • Amylee.Anderson
    Kde, co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit