Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Aby sis mohl říct "Kurňa, já měl lepší!" :D
  • Když už přišlo tolik odpovědí, bylo by možné kromě výherců zveřejnit i výřez těch nejzajímavějších/ nejvtipnějších/ nejoriginálnějších hlášek? Moc rád bych si je přečetl. *4*
  • Tak ten polský dabing na tu hru dobře sedí takový středověký :D
    Jinak pro mě je rozhodně nejhnusnější němčina.
  • sleepless
    Krátkodobý výpadek, už by to mělo fungovat.
  • sleepless
    Probrat nekolik stovek odpovedi (kvuli treti otazce) neni opravdu prace na 10 minut, zvlast, kdyz ma clovek i jinou praci :) Maka se na tom, diky za pochopeni.
  • haha, sem rád, že jsem takové mučení nezažil :D polština je dost možná druhý nejhorší evropskej jazyk po ukrajinštine
  • takový předlouhý příspěvek jsi si mohl odpustit, když si v něm vymýšlíš a spekuluješ nad nečím, co jsem vůbec neřekl...*7*
    jeden příklad ti vysvětlím - jihoamerické telenovely?

    "scénaristi Rockstaru mají kvalitu, stejně jako mají pro určité lidi kvalitu scénaristi jihoamerických telenovel"
    to znamená, že jsou lidé, kteří považují za geniální Esmeraldu, jsou lidé jako ty, kteří považují za geniální GTA a jsou lidé jako já, kteří považují obojí za brak...čili tím nebylo myšleno, že GTA je na stejné úrovni jako telenovely...i když se jim teda dosti blíží*2*

    ono je důležité ty písmenka číst tak jak jsou a nehledat za nimi něco co není...večná to chyba valné většiny diskutérů...horká krev, rudo před očima, ten blbec se navezl do GTA? hrr na něj*7*

    na další tvé fabulace nebudu reagovat, protože neustále hledáš chybu někde uvnitř mého hlubokého nitra...navíc by to jen prodloužilo tento na nepochopení snadno pochopitelných slov postavený flame...ale tu až otcovskou lásku, s kterou se mi snažíš vysvětlit jak je to GéTéÁ skvělé a jen já díky své blbosti to zatím nechápu, oceňuji
    *1* *3* *5*
  • Uz to vysvetlovali stokrat: YT nemuzou pouzivat, protoze nekdy maze videa u kterych ten algoritmus "rozpozna" copyrightovany obsah. U videorec. treba animaci, hudbu, atp.

    A na lepsim prehravaci pry delaji. Nejak jim to trva.
  • smejki
    hint: Fight Club
  • smejki
    same here
  • Pridavam se k tomu, pouzivat YT HD by bylo lepsi nez ten vas prehravac, nic proti ale pokud jde video prehrat (polovina pripadu) tak se mi vzdycky sekne nekde cca ve 2/3, ve stejnym miste.
    Kdyby to byla vyjimka, tak nereknu ani popel, stane se, ale nedostupny to byva soustavne skoro u kazdy videorecenze.
  • ta hc obtiznost s jednim zivotem je teda presne pro tebe :D
  • OT: to je sama zaklinacska recenze, videorecenze, ale kam se podelo vyhlaseni souteze?
  • Hanzales
    Smankote ja to nemyslel vubec v tom smeru. Narazel jsem ciste na podani barev a typ prostredi. Ze je to cele peklo, a v kontextu jsou tam vsechny duhy i neduhy skutecneho sveta je jasne snad i trumpete *3* Mel jsem na mysli fantasy prostredi a pojem kouzelna pohadka v tomto kontextu skutecne neznamenala miloucka pohadka s kouzly. Slo jen o dojem z prochazky lesem, kdy to proste salalo pohadkovou atmosferou (ve smyslu fantazy / realita) a proto je to barevnoucky a ne surovy. Prvni dil jsem dohral dosti daleko (nestihl dohrat) a knizky jsem pravda necetl. Napravim :) A omlouvam se, ze jsem se prve spatne vyjadril.
  • Lynch
    Bystřejší si všimne. Podprahová reklama na Želva ninja v 07:47.
  • snad pokaždé když si na tomhle webu chcu pustit nějake video tak nejde :-D až po nějaké době.
  • Niečo máte so servrom alebo čo ? Už viac videí mi nešlo načítať.
  • Jak uz tu předemnou nekdo napsal Zaklínač je všelicos ale rozhodně ne kouzelná pohadka... měl by sis přečíst nějake knižky o Zaklínačovi popřipadě zahrat první díl.
  • Beefcake
    Jasný : )
    Brucie je magor, ale tam už třeba chápu, že lidem tenhle humor přijde dost primitivní. Časem se ale ukazuje, že i ten Brucie je dobře napsanej charakter... ...teda magor : )
  • nejse si jisty ale vypada to tak ze recenze je jiz smazana nemuze to tad na youtube nebo HD verzi na ulozto? kdyz us z tohohle servru nemate odkazy z vasich stranek?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší