Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 13_11
    Pak je čas oprášit krabičku a pustit si ho znova.
  • Obtížnost klesá hrál jsem na normál a později mi to připadalo jednoduché.Ze začátku to byl ale mazec.Neví někdo co je pravdy na tom že když člověk hraje na nejteší že získa na konci ňáky bonus?
  • Doporučuji, polský dabing je mnohem lepší než anglický.
  • Sem jedinej komu se zdá obtížnost později jednoduchá?? neříkám, že sem nikdy neumřel, ale hraju na těžkou obtížnost a třeba Vandergrifta sem dal s prstem v nose a to se o něm četl jako snad o nejtěžším protivníkovi... hraju na těžkou obtížnost.
  • Mutageny ne? *1*
  • jsem tam schválně dal tři tečky a vyplázlej jazyk, abych tě poškádlil, čili to nemělo být bráno vážně *5*, tím, že mi GTA připadá stupidní, neznamená, že ho řadím do nejhorší příběhové žumpy...to jsou zas ty mylné vývody a domněky, jsou samozřejmě horší. Ale tím, že GTA her vyjde 1-2 za rok, tak je hned všichni považují za mistrovská veledíla...přitom proč je tak populární se s oblibou navážet do stříleček? protože jsou jich mraky, tím pádem vyznívají na jedno brdo a většina upadá do průměru...stejná situace by nastala i s GTA, kdyby takových - podle tebe nadprůměrných her - vycházelo několik za měsíc...to by můj názor o stupiditě a zastaralosti jistě sdílelo víc lidí, ale protože GTA nemá konkurenci, bude Rockstar ničím nenucen tento neměný, stupidní a zastaralý formát vydávat dál a dál a všichni ho budou dál a dál oslavovat....já však ne, Zaklínač také není tou nejinovativnější, nejmodernější hrou na světě, ale je zpracován tak, že dokáže naprosto ohromit, kdežto pokud bude GTA 5, stejné jako 4, SA...tak já už usnu v průběhu první cutscény...
  • příště zkus jiný prohlížeč..
  • Sakra, nehorázně štve, že to už moje PC nestíhá *9*
  • Nevím jak to bylo kdysi , ale každý určitě Polské kanály nechytl.V Ově to bylo v poho.Díky tomu hlavně starší ročníky polštině rozumí.Ti mladší už jen těžko.
    Na večerníčky si už moc nepamatuji, ale na co si pamatuji, že před více než 20 lety tam byla super Sezamova ulice :), protože se tam mluvilo jak polsky tak i anglicky :)
  • trolo
    videorecenzia paradna. hru sice mam ale aj textovu aj tuto som si pozrel/precital. ocenujem ze spoiler free a ten polsky dabing vyzera super asi vymenim engl za polish :D.
  • jojo byli tam v 7:47-48
  • moc pěkná videorecenze... hru už mám pár dnů doma a těším se na ni, bohužel zatím nebyl čas:-) Snad neskončím jako v Z1 u třetíh aktu:-)
  • Amylee.Anderson
    Fught Club je můj nejoblíbenější film, takže vim kdo to je. Jen jsem nevěděla, jak souvisí s touto recenzí.
  • Paul_cz
    Hezky napsaný. Jenom bych před Comgad dal ještě CDProjekt : ).
  • Paul_cz
    Perfektní recenze, hlavně ten konec to vystihl. Jinak polský dabing vypadá slušně, ale mě proste neskutečně sedne jak je v angličtině namluven Geralt..přesně tak jsem si ho v knihách představoval.Pro mě tedy english.
    Jinak hru jsem dnes dohrál a jsem jeden z těch do volají po absolutóriu : ). Tuhle hru už tenhle rok po stránce příběhu, hratelnosti ani grafiky nic nepřekoná (doufám že se DX3 a Skyrim aspoň přiblíží). Hlavně ten příběh mě dostal, skvěle napsán, odvyprávěn, a hlavně opravdu hooodně ovlivnitelný.
  • jj probliklo tak něco zeleneho :-D sem si rikal že by želví ninjové :-D
  • Zdravím, jsem jediný, nebo i někdo další postřehl v recenzi obrázek Želvých Mutantů Ninja :D, který tam byl asi setinu sekundy...
    Pečlvě jsem to skoumal a opravdu tam je fotka figurek těchto želvých ninjů :D
    Kdo je viděl také?
    Zdar, Vladus
  • Beefcake
    Nojo, no. To mi můžeš tisíckrát takhle domlouvat ohledně "čtení mezi řádky" a podobně, ale dokud ty si z toho co píšu vyvodíš, že mám rudo před očima, a že považuju GTA za "geniální", tak ti můžu napsat naprosto to samý.
    Za geniální ho fakt nepovažuju. V rámci her za hodně vysokej nadprůměr ano. Celou dobu reaguju na to, jak ho řadíš do nejhorší příběhový žumpy, ale potřetí se opakovat mě fakt nebaví, tudíž to vzdávám.
    Jestli se podle tebe scénářem blíží telenovelám, tak bych ale opravdu řekl, že nějaký problém "někde uvnitř [tvého] hlubokého nitra" opravdu bude.
    Tak či tak by mě teda zajímalo, jaký hry teda hraješ. Rád si nějakou současnou, která se teda telenovelám neblíží nechám doporučit.
    Předem děkuji
  • No jasně, a potom zkritizovat špatný vkus redakce. *1*
  • kotty
    Ja ani necekam nic mensiho. Jejich NEzverejneni by bylo trosku podivny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší