Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáš je druhý Tyler Durdan *2*
  • miker17
    co je zle na COD.....Nadržení redbull slopající teenageři kteří si myslí že COD a techno jsou středem vesmíru *10*
  • miker17
    Bez komentáře *8*
  • miker17
    přesná kopie středověku....a jak prosimtě byl Morrowind temné fantasy
  • Proč?
  • Skill vyžaduje i sekání dříví... *6*

    To ale není nic konkrétního proti CoDu.
  • temne fantasy byl treba Morrowind, tohle je snaha o depresi za každou cenu
  • "Myslíte, že to má Witcher 2 nejlepší grafiku historie?" - a hlavní cenu o nejdementnější otázku diskuse vyhrává.... *7*

    Witcher 2 je sice jedna z nejhezčích her současnosti, a rozhodně nejlíp vypadající RPG, ale já oceňuji především obrovský smysl pro detail autorů, než nějaké stíny, odlesky atd. A popravdě u Skyrimu se děsím jiných věcí než grafiky...
  • to je trochu zjednodušené vnímaní ne? Me rpg baví ale Zaklínač nebyl ani poradne rpg, víceméně lineární svet, hacknclash rubačka a dialogy ktere se tvarili rozvetvene ale ve skutecnosti taky nic moc.

    P.S. a co je zle na COD? hrat proti zivým lidem vyžaduje skill a je to zabava
  • Whisp
    Nie každý má rád hrdinov z prostredia temného fantasy, pre nich sú tu, mimo iného, hrdinovia z venezuelských telenoviel *1*
  • miker17
    7:47 želvy ninja :-)
  • Tak si bež hrát COD, nikdo tě nenutí hrát zaklínače
  • možna je to dobra hra ale hlavni hrdina je tak nepritazlivej (tim nemyslim konkretne geralta ale vubec hrat za jakehosi zaklinace) a prostredi taky neatraktivni, ze me to vubec nelaka. Stacila jednička kterou jsem ani nedohral
  • Já jsem jeden z těch trpělivějších, takže klidně počkám. *3*
  • u hry která dostane 10 není třeba nic vychytávat
  • no chybku z rozlišením rozhodně nepřehládneš, jsem majitelem monitoru 5:4 a hra se hraje jako bych se na to díval oknem v tanku. Doufám že to co nejdříve opraví. rozhodně v tom nejsem sám , podle statistik steamu jenom 20% uživatelů má monitor 16:9. Taky problémy s DLC mě nepotěšily, koupil jsem si hru se šermířskou sadou kterou nejde stáhnout , fakt super.
    Tyto problémy mi neskutečne zkazily radost ze hry. Doufám že na to brzy vyjdou patche a ja si to budu moci konečně vychutnat. Ale jinak je to fakt skvělá hra a 9 si zaslouží
  • pořiď si recept na petardu ÚL. Myslim, že je prodává ten elf na hlídce před branou.
  • Beefcake
    A já ti popřeju dobrou noc... *2*
    Do stříleček se "všichni" serou (ono z internetovejch diskuzí by člověk mohl mít pocit, že se "každej sere do všeho"...) možná proto, že fakt z velký části působěj jak dělaný přes kopírák. To platí hlavně pro ty válečný, kterejm fakt zatápí spousta lidí. Snad jsi nechtěl naznačovat, že by GTA (co do kvality, příběhu, a kdovíčeho) mělo být na úrovni třeba "nenáviděnýho" CoD ?
    A GTA hry rozhodně nevycházej každej rok (to platilo jen u VC a SA, což jsou v podstatě datadisky, a evoluce je v nich znát značná. GTA IV je pak prostě next gen, navíc od předchůdců odlišnej až až - zaroveň vlastně "restart", což už má podstatu samo o sobě). Mezi generacema jsou tak čtyřletý mezery (už jsou tři roky od GTA IV, a pětka ještě ani není ohlášená..).
    To je sice to poslední o čem bych se chtěl hádat, ale snad na všechno ostatní co zase opakuješ jsem se už rozepisoval, a opakovat se nebudu. Snad jen znovu zdůrazním, že pokud má GTA zastaralej systém, tak tady skvělej (to myslim uplně vážně) Zaklínač je rovnou pravěká vykopávka.
    Všechno prostě vychází z toho, že máš ke GTA averzi. Taky mám neoblíbený tituly, ale i na ty se snažím dívat objektivně, a nikdy bych je takhle neodsuzoval. Teď mě napadá třeba MGS, jehož děj ani hratelnost mě absolutně nechytá, ale přitom uznávám, že je v obou ohledech kvalitní. Prostě mám jinej vkus, a to že do něj něco nezapadá určitě neznamená, že je to stupidní, a dětinský, a zastaralý, a ani nevim jaký že všejaký... *7*
    No... třeba u sérií jako je to CoD, nebo NfS (s tím se to prej zlepšuje), bych si už možná hubu pootevřel, ale pořád chápu, že si na tom ostatní něco najdou.
    To je fuk. My dva se prostě nikdy nedohodnem.
    Pokud bys chtěl, aby si tady z toho moře textu aspoň jeden z nás něco odnesl, doporuč mi prosím nějaký novější hry, co nejsou zastaralý, hloupý, a telenovelovitym dějem poháněný - já na každej takovej titul čekám jak na smilování, a GTA k nim podle mě každým pádem patří.
  • Myslíte, že to má Witcher 2 nejlepší grafiku historie? Já sem toho názoru. V jediné věci to skřípe a to ve stínech, které jsou samozřejmě plně dynamické a vrhané všemi objekty, ale vypají spíš tak nastříkané. Ve Crysis či FC2 byly mnohem ostřejší. Jde vidět, že někde už tvůrci museli trochu ubrat, aby si to zahrála hratelně aspoň ta mírná většina hráčů. Ovšem textury povrchů, vegetace, nasvětlení či oblečení/zbroje(samotné obličeje jsou kapku horší než ty nejlepší na unreal enginu,což je samozřejmě jediná věc, která witcher může ohrozit, ve všem jiném to je naprostý debakl)jsou famozní. Plus ten exceletní design a nápady. No velká grafická trojka je kompletní - Crysis,Metro,Witcher 2). Skyrim bude vypadat o třídu hůře, o tom jsem přesvědčen. Přece jenom pravěké konzole tam hrají větší roli.
  • ahoj...prosim vedel by mi niekto poradit ako v queste s nekkermi odpalovat tie diery??...vopred dakujem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší