Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, potvrdil si to, je to pro tebe nevkus, i když takhle se chodilo i v tom 15. století... další diskuse nemá koukám cenu... *7*
  • Mně vůbec nevadí mít svůj názor jako jediný *3* Používat světelné zdroje k oslňování je u zaklínače pitomost a je velký rozdíl mezi pestrobarevnou dobovou módou a zběsilým pestrobarevným nevkusem ve hře. Nota bene ve hře, jejíž první díl hrál především na fantasy strunu.
  • Tiez si myslim ze sa vydarila.
  • Mno kazdopadne brutalne klesajici obtiznost je pro me opravdu obrovske zklamani a zacina to byt nuda. Jestli je treti akt oklestenej a bez vyzev tak jsem Zaklinace 2 hodnotil predcasne a tohle mu dost bodu srazi a pritom uplne zbytecne.
  • Cosi
    To je jednoduché, když se ti stane že ti hra jde stejně na střední i minimální detaily tak je problém buď v pomalé grafice nebo pomalém procesoru. Tipoval bych grafiku, taky se mi to stávalo u staršího pc. Grafika ti nestačí dopočítat základní věci a procesor to už nevytáhne.
  • Ano, móda 15. století existuje, je to pozdně gotická a renesanční móda - právě v 15. století se obecně lze vyjadřovat o módě - vis také italská móda či francouzská móda. A skutečně to bylo takhle pestrobarevní jako ve hře (ve hře se jen víc experimentuje, ale obecně je to mnohem reálnější než většina jiných fantasy her).

    A jsi asi opravdu sám v názoru, že jsou efekty ve hře aplikovány nesmyslně.

    *7*
  • moda v 15. stoleti byla mnohem bizardnejsi nez jaka je v zaklinaci, viz. napr. http://kostym.cz/Anglicky/III_15_01.htm

    a pokud se nekomu nelibi ,,blur,, tak si ho muze v nastaveni vypnout
  • delas jako bys snad mel na vyber :)
  • xixixao
    Ty želvy!!! :D :D :D
  • kdyz si clovek aktivuje save z 1. dilu, nema nahodou od zacatku lepsi vybaveni, ktere se postupne srovna / zastara s tim jak postupuje hrou ? to by pak vysvetlovalo tezsi zacatek, ktery ale s lepsima zbranema z ,,jednicky,, muze byt cca stejne obtizny jako dalsi akty, kdy uz vsichni maji super vybavu
  • I když pominu, že nic jako "móda 15. století" neexistuje a že Zaklínač se v 15. století neodehrává, tak pořád nic neospravedlňuje tu hrůzu, kterou mají postavy na sobě. Nevkusný galimatyáš střihů, vzorů a barev.

    Ano, implementace moderních grafických efektů je chybou, pokud jsou ty efekty aplikovány protismyslně, namísto aby podtrhovaly hratelnost.
  • KIMCID
    pravda je to 2.díl a on je nic??
  • Takjy mě to trochu šokuje, hraju na těžkou a dal sem toho bosse s prstem v nose a už sem na začátku třetího aktu...
  • Ja je podeziram, ze to tak nastavili schvalne kvuli tomu nejtezsimu modu. Nechteli, aby hrac, kdyz uz se dostane tak daleko zdechl a hra pro nej skoncila.
  • Polsky dabing je o hodne lepsi nez anglicky, takze kdo umi polsky tak doporucuju. Trochu trapne je, ze v ceskych titulkach jsou sem tam chyby, ale co uz.
  • v originalnim baleni mas jinak pruvodce hrou, coz je v podstate docela podrobny navod
  • jo tady podemnou má pravdu. Já jsem byl jen velice ironickej, jelikož se opravdu blížíš k závěru hry a moc tam toho už nebude....
  • jj ty 3d vision bych mohl zkusit odinstalovat .. jen nevim kde ... a ty beta drivery sou pro 64bit verze win
  • Zkus odinstalovat ty drivery na 3D vision, už se o tom psalo. A nvidia taky vydala nějaké batedrivery pro zaklínače.
  • hele nemam ... ja kdyz si dam uplne nejhorsi detaily ve vsem tak se mi to stejne trosku cuka ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit