Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemas nahodou zaply ten supersampling ? nebo jak tomu nadavaji ?
  • Nezvedne se to, protoze hned na zacatku 3. kapitoly ziskas asi 2-3lvly a vybavu, ktera bude dvakrat lepsi nez to co mas v kapitole druhe. Mozna tam je par o trosicku tezsich boju, ale je to rozdil mezi ,,hodne snadnym,, a ,,snadnym,,
  • Koukni na popis questu do journalu je to tam presne popsany.
  • Tak to se mi ulevilo. Boss co jsem ho musel zabit pro zruseni te velke kletby byl lehkej az to nebylo hezky tak se bojim aby to nebylo podobny.
  • Zvedne... blížíš se totiž ke konci ...
  • Kdo říká, že jsem nezkusil... o to nejde... možná to vypadá z toho přízpěvku mého, jako bych byl mladej nadrženej puberťák.... ale věř, že nějaký svoje roky už mám... a po pubertě mám užnějakej čas...
    Jen se mi prostě strašně líbí to jak Triss udělali vzhledově.... oproti zaklínačovi 1. vypadá tady ve 2. dílu 1000 krát líp.... a vypadá fakt výborně...
    to je vše.... :-)
  • Kdo vymyslel ze na zacatku ma bejt geralt hovinko co bude mit problemy i se sedlakem co na nej jde s vidlema a druheho dejstvi dal uz je to proste bez a sekej (neni treba ani kryt, ani uhybat nic... jen Quenn a nazdar). To me teda po opravdu tuhem zacatku brutalne zklamalo :o((( Jsem ted skoro na konci druhe kapitoly. Zvedne se to jeste nebo to bude uz jen vic a vic s prstem v nose a rukou v kalhotech?
  • Dragon Age je příběhové klišé ? Ok, to už opravdu nevím kam ten svět spěje.
    I když dvojka DA byla lehce odfláknuta, příběhově náhodou září.
    A to je co mě trápí u zaklínače 2, je jeho příběh.
    Rozvětvenej, pojatej trochu epicky, celou dobu máš přísun různých informací atd. jen aby na konci sis řekl , to je vše ? To co DA2 má, je vyřešenej konec a zároveň nás to připravuje na třetí díl... Witcher taky.. ale jak.. nudně, trapně.. lacině.
    K čemu jsou všechny vedlejší questy, informace, které Vámtoho mraky poví, ale čekaj na nás až ve trojce ?

    Zaklínač je klenot mezi hrami, ale každej diamant má svůj kaz. A tady to je bohužel příběh .. nebo spíše konec.
  • Proč to píšeš mně? *7*
  • Až vyzkoušíš skutečnou ženu ,tak tyhle kraviny přestaneš psát to ti garantuji.
  • zdarec mam problem bezi mne to celkem spatne .. pc mam dostacujici aspon na stredni detaily a tak se ptam jestli nekdo nevite kdy vyjdou novy ovladace od nvidie 275, .. ? a jestli nekomu pomohly ty bety 275, co jsou na netu, a o kolik zvedly vykon?
  • Příběh bomba, ale nepřišel ti trochu chudý ? otevřený ? nedodělaný ?
    Je finální boj a scéna vhodná býti zakončením druhého dílu ? Nemyslím si .
    Pro mě, je hra super cool az do aktu 3 a epilogue, který silně pokulhává.
    Dohrál si to víc než jednou abys mohl říct jak hodně ovlivnitelný to je ?
  • Zůstaň nezainteresovaným kolemjdoucím.

    1) Co se módy týče, zjisti si do jaké doby hra spadá, teprve pak se pokus zapojit mozek a vypoť názor.
    2) Tohle vypadá spíš na vadnou součástku mezi klávesnicí a židlí. Nastav si monitor.

    Ohledně zbytku, já nedávno po prvním spuštění hru taky předčasně odsoudil. Je to o zvyku. Ale pozitiv je v téhle hře mnohem víc než negativ.
  • Co mne teda jediný moc nepotěšilo jsou ty komixový pasáže... To nevypadá moc povedeně :-(
  • Pojem nejlepší grafika je pekna zhovadilost. Existuje nejlepsi socha nebo nejlepsi obraz? Je to silne subjektivni dojem. Grafika se da hodnotit objektivne jenom srovnanim se skutecnosti. A takto na tom Zaklinac neni buhvijak dobre. Ale to ma logiku protoze snaha hodit fantasy do reality by byla blbost.
    Proste a jednoduse. Zaklinac je jedna z nejhezcich omalovanek ktere jsou na trhu. *1*
  • 1) Móda 15. století

    2) Zaprvé, já ve hře oslňován ničím nejsem, nevím jak ty. Zadruhé, že tam jsou implementovány moderní grafické efekty, to je tady hrozná chyba. *4*

    A šerm ti už tak zběsilý nepřijde, když to budeš hrát na těžší obtížnost a využívat Alt pro zacílení.
  • tak to byla výborná videorecenze...
    Ale zaklínač vypadá úžasně, prostě výborně... jak graficky, tak asi i příběhově(podle názoru všech) a mě se líbí i hratelně, tím myslím hlavně nový styl soubojů atd... mylsím si že to bude výzva trochu se ho naučit a mít ho zmáklej, a bude to trochu o něčem... v jedničce byl soubojový systém vymyšlený taky výborně, ale je pravda, že stačilo víceméně jen tukat v návaznosti jedno tlačítko....
    Navíc ta možnost rozhodnout se ve hře jinak, a tím pádem pokračovat jinak, dostat jiný vedlejší ůkoly atd... to je paráda, zaklínače I jsem dohrál asi 4 krát tuším.... tak mě zajímá kolikrát skejsnu u tohodle.... :-)
    a pak musím podotknout, že Triss vypadá nejvíc, nejlíp, neujůžasněji... tu udělali dokonalou, od stylu oblečení, toho jak má vlasy, obličej postava atd.... :-D
    asi to bude znít hodně úchylně, když se tak vyjadřuju o ženský z počítačový hry, ale je prostě dokonalá, krásnější a přitalžlivější ženskou sem už asi dlouho neviděl, jestli vůbec někdy.... :-D
  • smejki
    narozdíl od techna ale CoD následuje polovina průmyslu *11*
  • fakt jo,mam chut na pizzu
  • Dvě věci, které vnímám jako nezainteresovaný kolemjdoucí:

    1) Co to mají proboha všichni na sobě? Fantasy nikdy nebylo přehlídkou vkusu nebo praktičnosti, ale tahle divoká směs hadříků vypadá skutečně obludně.

    2) Proč je hráč v každé druhé scéně oslňovaný nějakým světelným zdrojem? Základním vybavením zaklínače jsou stažitelné kočičí zorničky. Silně nedomyšlené.

    O zběsilém "šermu" už lepší vůbec nemluvit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit