Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to spíš ty nevidíš, nebo nechceš vidět...poslední díl GTA je stejný jako ten před 10 lety, tím pádem zastaralý - rozdíl je akorát ve grafice/fyzice...pokud tě to uklidní, tak ano scénaristi Rockstaru mají kvalitu, stejně jako mají pro určité lidi kvalitu scénaristi jihoamerických telenovel *1*

    srovnávat se dá všechno se vším - je lepší hodina hraní nebo hodina kvalitního sexu? proč, ne...nejlepší film, skupina a koneckonců i hra se ve finále vyhlašuje bez rozdílu žánru *5*
    takže o čem mluvíš?!

    vždycky mě pobaví jedinnci jako ty, kterým když někdo nelichotivě zhodnotí jejich modlu, zakonitě považují za blbého daného pisatele....vrať na stránku GTA, růžovoučké brýlečky na oči a žij si ve světě, kde GTA považují všichni za supr gamesku...no a kdo ne? tak je to přece blbec... *1* *5* *7*
  • sidi
    lukasovi asi platia za podprahovu reklamu :D
  • Moc si mi pomohl, myslel sem si, že je to nějaká surovina sama o sobě, nakonec tenaether obsahuji houby co rostou na každým kroku a já to hledal jak blázen dost dlouho :)
  • pochybuju, ze by zrovna on byl nejaky skvely cestinar :)
  • trolo
    tiez nechapem co s tym maju. v gothicu to tiez tak preskakovalo musel si si s CTRL (alebo uz nepamatam jake tlacidlo) locknut a hotovo. to iste v zaklôinacovi a este sa mi nestalo zeby som zautocil na ineho ktoreho by som ja chcel
  • dík za radu
  • Archengel
    podle Nietscheho ne...
  • Cosi
    Mně to taky blbne. Nedostal jsem se ještě přes 4 minutu.
  • Piczovina v dějinách..
  • Amylee.Anderson
    Želva ninja! :D Vypadá to pěkně, ale nelíbí se mi, jak to celý růžovoučký, barovňoučký.
  • Ještě kdyžtak jinak, kdyby to nešlo z výše napsaného pochopit: aether je jedna ze substancí alchymistických přísad. Můžeš nalézt rostlinu/potvoru která jej obsahuje a nebo si takovou přísadu koupit u prodavače..když v obchodě najedeš myší na danou přísadu, tak se ti vypíšou její složky a hledej takovou, která obsahuje aether. Někde určitě bude :)
  • To video máte nějaké potentěné, nedá se stáhnout ani přehrát od asi jedné třetiny.
  • Přesně, lidi si pořád stěžujou že jim to skáče ale aby použily alt to né.
  • Beefcake
    --EDIT -- pardon, reakce na GRGL na předchozí straně
    -------------------------------------------------------------

    Nojo. Další jelito, pro který je GTA jen městská rubanice *1* Za to ale nemůžou tvůrci nebo hra sama, že nevidíš, nebo vidět nechceš...
    Zrovna scénaristi Rockstaru určitě patřej mezi videoherní elitu, což je vidět už od dob Vice City.
    Hlavně je nesmysl srovnávat GTA se Zaklínačem - už jen tu samotnou myšlenku by snad příčetnej člověk z huby nevypustil *7*
    Příběh nadsazenýho, pro dlouhou, odsýpající hratelnost dělanýho "gangsta" GTA srovnávat s temným fantasy RPG? Který přeci jen nějakym tím klišé trpí, a motivace postav a logika světa jsou jak každý z jiný planety?
    Panejo... Až zas budeš chtít k něčemu nabádat recenzenty tak se na vteřinu zamysli.

    (A mluvit o nějakých zastaralých mechanismech... to doufám ani nebylo myšleno vážně)
  • pamatuju si že třeba Elemental stone je jedna z přísad....a pak klasický hnědý houbičky u cesty (u těch už nevim jméno), ale aether mi taky párkrát došel.
  • Aether není konkrétní věc, ale jeden z "elementů" - prostě jedna ze složek některých alchymistických přísad v Zaklínači. Prostě sbírej bylinky, alchymistické přísady z mrtvých potvor apod. a něco z toho bude určitě obsahovat aether. Já si teď z hlavy opravdu nepamatuju, které to jsou :)
  • Lidi hledám jakejsi "aether" abych mohl vyrobit lektvar kopřiva. žádnej obchodník to u sebe nemá, běhám po mapě jak blázen, ale ani nevím co to je a co hledám... pora´dte někdo
  • když je to moc jednoduche, zvyš obtížnost...
  • :D njn mega sem, giga tam :)
  • a kdyby nekomu unikla problikavacka, kdyz se zminuji mutageny, tak tady je
    http://imageshack.us/m/7/5927/mutageny.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit