Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, neví prosím někdo, zda je možné komentovat čtenářskou recenzi? Díky moc:-)
    • Asi ne rozhodně ta druhá by stála za to :-D To je hrozný výblitek
  • Ahoj, nevite nekdo zda-li se da zmenit v grafickych nastavenich FOV a vypnout HDR(nebo jsem slepy)? Par diskuzi jsem uz prosel, ale na nic konkretniho nenarazil, mozna se nekdo najde. Diky za info.
  • nechápu ty vysoká hodnocení. napůl mlátička, napůl rpg ale ani jedno neni žádný zázrak
    navíc to na mne místy působilo jako nějaká konzolová předelávka a o té spouste bugu rači ani nemluve
  • Preed
    No prave som to dohral a musim povedat,ze nebyt nejakych tych bugov,dost debilneho inventaru,pripadne mna neskutocne iritovalo to aky bol ten inventar ''maly'' a furt som riesil co predat lebo som nevedel ci sa mi to bude hodit alebo nie,tak by si to urcite Zasluzilo 10/10,pribeh bol uplne super a myslim si,ze sa vyrovnal kniham od Sapkowskeho,od prveho dielu velky pokrok,kazdy jeden Q(mimo kontraktov na prisery a minihier) sa clovek musel rozhodnut co robit,dragon age sa moze ist ohladne rozhodovaniea schovat pred zaklinacom,grafika - super,bojovy system aj napriek tomu ze pre niekoho bol vraj "konzolodiny" resp. ako z nejakej bojovky si myslim,ze bol lepsi ako v jednotke ale na koniec predsa len trochu zamrzela obtiaznost,pre mna trochu moc lahka aj na Hard,zrejme by sa dalo pritvrdit nejakym debilnym sposobom ala,ze by geraltovi znizili dmg a mobom zvacsili,ale uz si zacinam mysliet,ze je to skoro nemozne vybalancovat dnes ked sa pomaly na kazdu novu hru vymysla novy system vsetkeho takze to moc neriesim(na 1-smrt koniec obtiaznost som moc chut nemal lebo staci 1 chyba a koniec,to samozrejme spravim :) a na zaver dodavam,ze som velky fanusik Zaklinaca precital som vsetky knihy a pre mna to bola jedna z naj hier vobec,nasiel som presne co som hladal,vyborny prepleteny pribeh z mnozstvom postav,kde clovek do samotneho konca nevie ako to je,vo vybornej grafike s obstojnym RPG systemom,ukazkovym pristupom vyvojarov a okrem toho su mi tito Poliaci neskutocne sympaticki ako dokazali strcit do vrecka celu RPG scenu..
  • Kterej pitomec k tomu psal scenar? Jsem sice jen na zacatku ale, Tris se jmenovala Ranuncul a ne Miragold. A Geralt nikdy nebyl v Rivii. Aspon si toho zaklinace mohl precist. To jsem zvedav, na co dalsiho jeste narazim. *8*
    • Preed
      S tymi menami som nie uplne isty,ale je pravdepodobne,ze je to zmenene v ceskom preklade tej knihy nie naopak,kedze by Poliaci nemali dovod menit mena z ich vlastnej knihy a no a Rivia ze neexistuje wtf? sak nie lenze tam Geralt zrejme umrel(nepametam si to uz) okrem toho si vybral take meno ked sa stal zaklinacom a potom ho este kralovna Meve pasovala za Geralta z Rivie,tak wtf,ze Rivia neexistuje..
      • Nevim, kde jste prisli na to, ze Geralt v Rivii zemrel - zadna z povidek, ani roman se o tom nezminuje - posledni povidka o Geraltovi se jmenuje Neco konci a neco zacina a je o tom, jak si Geralt bere Yennefer a to rozhodne neni v Rivii a ani na ni Geralt neumira. Jmeno Geralt z Rivie dostal po tom, co se z nej stal zaklinac v Kaer Morhen. A mam takovej pocit, ze v jedne povidce se sveruje Marigoldovi, ze prave Rivie snad ani neexistuje. A to, ze byl pasovan na rytire Geralta z Rivie jeste neznamena, ze Rivie musi existovat.
        • No tak Rivie existuje a nesnaš se říct že ne.

          1 V Kear Morhen si ho po zkouškách trav atd vzal jako své jméno ( vlastní nevěděl, sirotek, matka opustila)
          2 Asi na konci 4 (?) dílu ho královna RIVIE pasuje na rytíře, za pomoc na mostě s Cahirem.
          3 Měl by umřít při progormou v Rivi v nějáké hospodě, kde jedli šneky s Zoltanem a Yarpenem. Zabil ho sedlák, to že se v 1. díle hry objevil a nepamatuje si nic je asi důsledek kouzla. Pokud to bylo vysvětleno v 2. díle nwm nehrál jsem, teprve se chystám.
        • Preed
          Neviem,odovolavas sa na knihy pri tom si to ocividne necital,Zaklinac sa sklada z 5 dielnej sagy,2 knihy poviedok+mozno este nieco o com neviem,ak si cital iba poviedky,tak toho zo zaklinaca co sa deju tyka nevies nic a ta poviedka na ktoru sa odvolavas ani nie je realny dej,je to pribeh ktory si vymyslela ciri aby si trosku skrasila realitu,tu mas nejake linky na wikiu ohladne Rivie a jeho smrti..
          Rivia - http://witcher.wikia.com/wiki/Rivia
          Smrt Geralta citacia z Wikie ''A book entitled "The Rivian Pogrom" claims that Geralt, known also as the White Wolf, died during a massacre of non-humans. The pogrom took place in the city of Rivia just after the war with Nilfgaard. Geralt was killed by an angry mob when he tried to defend the oppressed. The sorceress Triss Merigold and the dwarf Zoltan Chivay witnessed his death. The witcher's body was never found.''
          Je to koniec Piatej knihy http://www.legie.info/kniha/866-andrzej-sapkowski-pani-jezera
    • Triss se v originále jmenuje příjmením Marigold a Zaklínače zabili v Rivii...
      • V originale ceho??? Zaklinace od Sapkowskiho? Ani omylem. Triss Ranuncul, Marigold byl potulnej bard a Geraltuv kamos (A.S. ma asi zalibeni ve jmenech podle kytek - Pryskyrnik, Mesicek). Dalsim zprznenym jmenem je Sila de Veris - spravne Tasila. A podle originalu snad ani Rivie neexistuje, takze jak tam kua mohl zaklinac umrit???
        • Voe Najdi si tu Rivii na mapě hlupáku..... V polském originále
        • S tema jmenama sem to taky nepochopil uplne - predpokladam ze je to anglickou upravou textu - ale Geralt mel opravdu zemrit pri pogromu v Rivii jak tvrdi kolega vys. Navic byl pasovan ve ctvrtem dile kralovnou Meve na Geralta z Rivie - takze ta zem existovat musi ;)
          • Triss je v polském originále myslim Merigold. Česky přeložená byla Ranuncul, aby se nepletla s Marigoldem, který se v originále jmenuje Jaskier a byl nešikovně přeložen (dříve než byla překládaná nějaká povídka nebo kniha, kde se vyskytovala Triss). Proto myslim, že museli Triss vymyslet úplně nové jméno. Jinak Zaklínače 2 jsem ještě nehrál. Počkám až budu mít novou PC sestavu ale jednička byla supr i když i ta mi šla tenkrát na stejném kompu stěží. Už fakt musim upgradovat :) Určitě plánuju hrát opět v polštině s českýma titulkama (doufám, že to zase půjde).
  • mám už odehráno něco RPG, ale Z2 se mi zatím ne a ne dostat pod kůži a pohltit mě... zejména souboje jsou vskutku iritující..nejde ani tak o to, že jsou obtížné a dlouhé (v BG2, PT, DA nebo Falloutech byly taktéž náročné souboje, ale měly "šťávu"), především jsou však nudné a frustrující. Z2 je někde na půli cesty mezi bojovkou a la Darksiders (když to přeženu) a pseudoRPG...ani jedno ani druhé, nemastné neslané...nemohu hru hodnotit celou, neboť jsem stále v prvním aktu, ale nemám ani moc chuť hrát dál - mám totiž rozehrané i New Vegas a to mě baví nesrovnatelně víc..po těch nadšených recenzích na Z2 je to pro mě trochu sprcha CDprojektu jinak moc fandím, je vidět, že hry dělat umí, ale Z2 mě trochu zklamal...
  • Nevíte jestli je i u dvojky lepší sehnat českou verzi než anglickou? Vím že u jedničky byly některé pasáže z US verze osekané... ty hambaté karty a tak :-)
    • Rozdíl nedělá jazyk ale region.Americká verze =/= Anglická.
  • Zdar,
    pro vsechny, co maji pochybnosti o dostatecnem HW. Vyzkouseno na C2Q6600 + GF8800GTS (640MB) na WinXP a jede 1600*1200 v pohodicce na vyssi detaily, pouze misty je treba shodit na stredni. Ale doporucuji upgrade na posledni drivery (duben2011). A neda mi to, grafika je pekna i detailni, ale pravdou je, ze jinak je engine nedoladeny stejne jako GUI vcetne inventare apod. o ovladani ani nemluve. Chapu, ze se da na vse zvyknout, ale proc takhle? Jsem fanda Zaklinace, ale tohle se mi vubec nelibi ... *10* *10* *10*
    • Já musím jen souhlasit. Kamera je chaotická a ovládání při soubojích (i díky kameře) více než flustrující *10* Rozhodně se nedá říct, že tahle hra se vám díky ovládání dostane rychle pod kůži *9*
    • Co všichni maj proti inventaři, připadal naprosto přehlednej.Engine nedodělány?Co prosim tě?
      Nebude optimalizovanej nejlíp ale to je tak všechno.Ovládaní je rozhodně lepší než v jedničce kde jsem udělal otočku a kolem mě padlo 10 nepřátel.Člověk si musí zvyknout bohužél,třeba můj táta-do dneška se nenaučil na wsad a tak si zaklinače nikdy nezahraje, jeho škoda.
      Hra má chybky ale to má snad každá.Tahle jich má ale naprosté minimum.
  • Kdy myslíte, že vyhlásí výherce? *1* Jsem už pořádně nervózní. *4*
  • Jestli chcou pirátům posílat výhružný dopisy tak at nejdřív pošlou omluvný těm co za tenhle nedodělanej paskvil už zaplatili. Jestliže daj na krabici logo "nVIDIA 3D VISION READY" tak by to mělo kuva taky fungovat a ne abych musel dát doprdele ovladače který potřebuju taky na jiný věci. Mít obchod poblíž tak to du normálně vrátit a reklamovat. A vydavatele pověsit za kule do průvanu!!! Takhle pojebanou hru sem neviděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit