Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konec jedničky byl rozhodně lepší to ano.Na tomhle se asi nezhodnem někomo ten konec bude připadat neuspokojivej,někomu bude přímo vadit.Mě se připadal pěknej:pěkna hudba i konečný intro,neřeklo se ani slovo a šlo se dál.Tohleto je asi věc názoru.
    Nejvíc mě asi sralo že pokud ses rozhodl pro jednu stranu tak člověk poznal uplně jíny postavy a na příběh se dalo dívat uplně jinak(např. Drak).Ale i tak :nejlepší hra co jsem kdy hrál, spolu z Mass Effect 2
    • Me se naopak zaver libil...zaklinac je mnohem komornejsi pribeh...neco jako drakensang, zadne epicke zachranovani sveta, proste zaklinac si udelal svoji praci a ostatni uz nezalezi na nem (samorejme az do trojky). A moznosti rozhodovani v urcitych hodne podstatnych situacich me prekvapily a i kdyby nemely na vyvoj udalosti zadny vliv, byl jsem rad, ze jsem je mel, protoze to dotvarelo muj pocit ze hry.
      • četl si vůbec knižní ságu ty komornější příběhu ? I když knížka nebyl čistě o záchráně celého světa, ale zásadní vliv na svět to mělo. Rozhodně příběh zaklínače není komorní.
        A jeslti to byl záměr, udělat z epického RPG komorní storku ke konci tak si moc nerozmysleli scénář. Celá hra tě krmí infem, příběhem ze všech front a to rozhodně není komorní.. viz osud severních království ? Lože čarodějek ? Já nevím jestli si to uvědomuješ, ale dvojka je opravdu prolog ke trojce a né snad samostatnej příběh.. tím jak to podali ... protože po souhrnu informací co na tebe vyblijou, jasně vychází kolik se toho do trojky bude muset vejít. Nilfgard ? Yennefer ? Lože čarodějek hm ? Každá tahle polžka je samo o sobě pro svět dost podstatná.Yen asi nejmín, ale kdo ví co z toho udělaj..

        Zaklínač 1 .... hrál si to nebo taky ne... kde byl skromnej příběh ? Od začatk use to nejeví jako záchrana světa a stejně to tak dopadne.. obrazně řečeno ....
    • Tak jsem to prave dohral. I pres neskutecne frustrujic souboje s nekterymi bossy (u krayen jsem myslel, ze rozmlatim mys :)) a par chybek, jako nepodpora 16:9 davam 9.5/10. Bioware by meli zalezt pod hodne hluboky sutr a nevylezat, protoze to, co predvedli s Dragon Age 2 se s Witcherem 2 opravdu neda srovnat. Ted uz nezbyva, nez cekat na trojku :-)
      • Opravim te. Ted uz zbyva jen cekat na pridavky zdarma a na placene datadisky. pak az na trojku :)
    • V tomhle se mi líbí ta znovuhratelnost. Druhej Akt bude jinej..
      Ale to je fakt furt dokola... A je mi jasný, že každej je jinej a každýmu se líbí něco jiného.
      Leč tohle by mělo být objektivní (můj názor) to co tu píšu. Možná jsem jen náročnej hráč, co čeká od her trochu víc. Když sem to hrál a snažil jsem se pomocí dosažených levlů odhadnout hrací čas, vypadalo to ze začátku slibně. Ale pak v Aktu dvě jdete po questech.. uděláte jeden rozvětvenej a šup.... 4 levli jsem dostal ? co se dívám tak moje rozmezí bylo 22-33 lvl akt 2 a 33-38 lvl na akt 3 a epilog.... to je málo a neni na to žádnej rozumnej argument.. ...

      Já nikoh nechci od hry odradit. Zaklínač dvě určitě stojí za to si ho koupit. Nelituju peněz.
      Ale k dokonalosti mu prostě chybí. CO jsem teď viděl videorecenzi tak mi připadá, že autor si "mě" vzal trošku do huby... stejně nic moc video recenze... fakt že jo :)!
  • dobry, dobry, ale nejak kratky... jinak by me zajimalo, kdo si sestavil kayran armor... ten zlutej "cloth" jsem nasel tri za celou hru a tu vylepsenou kuzi asi jen jednu... a ze jsem oteviral naprosto vse, co slo a zkousel jsem i obchodniky... stejne tak jsem nestihnul na zacatku hry, ze silver ore ten trpajzlik nemel a kdyz jsem rezignoval na to, ze budu mit silver mec, tak pak to najednou mel na sklade, haha. Jinak Witcher 1 mi prisel podstatne lepsi a hlavne DELSI...
    • No ja nevim, normalni lide si ten zlutej cloth koupej u obchodnika.
    • Whisp
      Tiež som si to brnenie vyrobil hneď na začiatku 2 kapitoly, vyzerá neskutočne dobre, hlavne tá červená kapucňa na Geraltovej hlave *7*
    • měl sem kajraní brnění
    • lepsi druhy latek a kuzi atd. se vyrabi z jejich ,,slabsich,, verzi...staci mit recept na vyrobu pevne latky z tech obycejnych, kterych se vali vsude tuna
  • no, zaklinac je super hra, ale urcite neni dokonaly.

    Bohuzel je tam nekolik chyb, ktere podle me mely byt vychytane v betatestu. Jednak je to system Q - kdy sice ukoly maji nekolik na sobe nezavislych cest reseni, ale jakmile ukol splnite jednou cestou, tak casto vam u NPC zustavaji moznosti rozhovoru na jiz splneny Q a Zaklinac se pak znova a znova pta,kde sehnat zbroj, kterou potrebuje na splneni questu, ikdyz uz ji ma davno v baglu a podobne.

    Dalsi vec, ktera mi prisla nedoresena, je vyroba specielnich predmetu, kdy ve druhe kapitole jsem napriklad nedokazal sehnat dost stribrne rudy na vyrobu lepsiho mece (ne, ze by to bylo nutne, nepritele sekate dobre i s nalezenymi kousky) a take unikatni zbroj, na kterou ziskate material az v dobe, kdy vas spad hry proste nenecha toto brneni vyrobit.

    Trochu me taky zarazil zpusob ziskavani zkusenosti, kdy jednotlive Q jsou vetvene a skladaji se z rady dilcich ukolu, ale expy casto dostanete az za kompletni splneni. Vzhledem k tomu, ze nekolik Q casto byva kompletne dokonceno v jeden okamzik, nejakou zasadnejsi udalosti, naberete z niceho nic treba 2 lvly, ikdyz za celou predchozi dobu, se vam ukazatel zkusenosti nepohnul ani o pid.
    • Whisp
      Suroviny sa u predavačov obnovujú, takže stačí vykúpiť napríklad striebornú rudu a po čase sa k predajcovi vrátiť a bude mať znova pár kúskov na predaj.
      • tusim obnova po 24h. jsem nekde cetl.
        • Mne se obnovi po par minutach :-) Staci obehnout mesto a ma tam zase dva kusy :-) Ale hral jsem na normal, mozna to souvisi s obtiznosti.
      • sakrys, to jsem nevedel...jsem u nej videl 2 kousky, tak si rikam, no zatim je kupovat nebudu, at mi nezabiraji zbytecne misto v inventari ;]
  • Nevíte, kdy vyhlásí výherce soutěže? Nechci rýpat, vím, že to zabírá hodně času, ale ohlášeno to bylo už na včerejšek. Dík za odpověď a hlavně mě nelynčujte. *8*
  • Hele kdo tu dává hře 10/10 dohráli jste to vůbec ?
    Jestli jo a stejně dáte 10/10 tak je s Váma něco špatně.
    A nebo jste to nedohrali a je to jen nevědomost.

    Recenze tu řekně pěkný prd... Zaklínač míří na trůn... O ano on tam míří, ale maximálně se podívat. A je to škoda !
    Dlouho jsem nebyl nadčenej ze hry jako teď ze Zaklinače... KOnzoloidní ? Kterej mamlas to tu řiká... Konzoli nemám a ani jednou jsem nepomyslel, že to ovládání sux. To samý interface.

    Zaklínač má vše co král RPG potřebuje.. Až na závěr, konec....
    A celkově si myslím že CDP nezvolil zrovna dobré rozložení scénáře. Prolog je zbytečně dlouhej v poměru s ostatními akty. Na to aby Vás zavedli do příběhu je to prostě dlouhy na úkor hlavních aktů. Takže se dostaneme do aktu 1, kterej je perfektní. Akt 2 je též skvělý...
    Konečně Vám nějaky střípky zapadají do příběhu. Ale ani se nenadějete, a skok Z aKTU 2 do epilogu .... je hrozně krátký ! to má být mezi ještě akt 3 ......Jednoho dne než jsem šel na pivo.. cca 19:00 jsem uložil začátek aktu 3.. přišel jsem v 21:00 a v 22:30 bylo dohráno ? jakože to je vše ? wtf... Je mi jedno jeslti se mnou někdo souhlasí nebo ne. Taková je realita.. a hra takového kalibru musí mít řádnej konec. Já jsem osobně čekal, že náš "závěr" nás pošle právě do aktu 3 a epilogu.. ale nééé..... finiš diskoték...................................... Pro fandu zaklínače jak hry tak knížek je to jeden velkej "poser " Špatnej tah CDP.. je to jako koukat na film kde se 2/3 dozvídáte zápletku, jdete po stopách a pak když má všechno nastoupit v plný síle, tak přerušej vysílání kvůli teleshopingu ... ... Je hrozný jak zhrozenej z toho jsem... ale má to krátkou herni dobu. A to pozor.. ! Kdo řiká že ta hra ma v klidu přes 40 hodin herní doby, tak je to blbost nebo neví co mele. Herní doba se má uvádět na obtížnost normál.. tím pádem i s vedlejšíma úkolama to je 23 hodin...(dohráno i na hard) To že hrajete na Hard či insane na tom nic nemění. z 20 hodin jich bude 30, ale tam jsou loady, loady a taktizování.. na taktizování není nic špatného,ale tady obtížnost hry vynahrazuje malý herní obsah příště udělají hru, kde daj jednu mapu malou a nesmrtelnýho bosse a lidi budou řikat jak dlouho to hrajou, a že je to super že musí taktizovat.. rofl .. ..... zlatá jednička.. 7,5/ 10 ... bohužel :/
    • No a rovnou mam odpoved na otazku, proc tomu dali 9/10 a nenapsali tam ani jednu nevyhodu. Ono to bylo puvodne na games hodnocene 10 ?
      • to si nemyslím, bylo to 9/10.
        Ale je tu dost maníku, kteří píšou "
        Nebojím se sáhnout po desítce, uvidíme co přinese druhý akt. ...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§!!§§!!!§!!!!!!!!§§§§§!!!!!

        Chápeš ?
        Já jsem to možná se svým kritickým postojem přehnal, ale v recenzi není nikde zmínka o délce hry.. reálné.... Mne prostě jako hráče, který hltá příběh atd nestačí " rozulzení " tady toho velkolepého díla... všude kudy hrou jdeš, tě to připravuje, spoiluje na další události, jen aby si byl nasranej, že ten potenciál si nechávají na trojku ..
    • Do neznáma jsem napsal asi trochu blbě protože je jasný kam jdou no.De oto že se mi konec docela líbil.Už v jedničce to bylo otevřený tak v tom případě bysis měl ztěžovat i na ní.
      Všechno se vyjasnilo a dozvěděl ses kdo za tím stojí+kde je.
      16 konců-no nevim přišel jsem na 4 defakto.Pak se to mění jen podle toho jestly nechážněkoho zabít nebo ne, prostě v úplných drobnostech.
      • Jak byla jednička otevřená ? Myslíš poslední cinematikou ? Jo to beru, jelikož si dohrál příběh, , který ma hlavu a patu a tou animačkou tě připravěj na další díl. První díl skončil o proti dvojce opravdu bombasticky... a to je - ukončení kapitol, tak aby to dávalo smysl a pak intrem,outrem whatever kde je konec jedničky a - prolog ke dvojce...
        ALe tady to bylo prostě chabý. Jak píšeš dozvěděl ses kdo za tím stojí a kde je...
        wow.. obvykle se tohle dozvídáš během hry a v závěru se s tím máš vypořádat.. tady se to dozvíš v úplném závěru a je konec.. jak trapný...

        SPOILER !
        Vydej se na jih do Nilfgardu, tam najdeš Yennefer !
        Spoiler END

        a to je konec.. to je všechno ? Nikde nebylo psáno, že Witcher 2 bude epizodická hra... jako mraky adventur...
        Kdyby to bylo na epizody tak člověk nemůže říct zhola prd.. ale neni to epizodická hra !
    • Nevim o co de celej díl je o tom že hledáš ,,vraha králu" kterého nakonec najdeš.Při tom se dovíž pár spoileru a odcházíš do dalšího dílu.Konoc kde odcházíš s Triss do neznáma je parádní.
      Délka se mi taky nezdá na 40h, ale možná pokud počítaš to že 2 kapitola je 2x tak to výjde.
      • 2 dddd : Já vám taky názor neberu. Ale tady hru hodnotí 10/10 lidi co ji většinou ani ještě nedohráli do půlky...

        Jinak taky jsem radši když ta hra je kvalitní a má tě čím upoutat atd. Ale nepřijde mi to vhodně u takovýhle kolosů.
        40 hodin herní doba.. ano jak píšu hra ti zabere neskutečně dýl, když ji hraješ na hard a insane. Ovšem herní doba se má posuzovat podle mainstreamovvé vrstvy.. teda normal obtížnost. a ta nepřesahuje 30 hodin... I Dragon Age 2 jsem hrál dýl a konec to mělo lepší, ale to je offtopic o kterém se dá dlouze spekulovat :D ..


        Hele blbé přirovnání... budu chtít jahodovej dort a dostanu super dort, kerej mi chutná.. ale neni tam ani píď po jahodě... něco je špatně ne ?
        ČESKY : hra je super ze 3/4. Ale má se hodnotit objektivně celý "výrobek" a poslední 1/4 kazí celkový dojem... čili z toho je těch mejch 7,5/10 nebo 8/10 ...
        • Hele, třeba mě ten konec vadil jenom kvůli tomu, že už to skončilo :) Pro mě to je nejlepší RPG za poslední roky, v těsným závěsu za Alpha Protocolem. Navíc ta provázanost všeho se vším, neuvěřitelná znovuhratelnost, z toho mi opravdu spadla brada na stůl. Jasně, že chyby to má, ale já to tý hře dokážu s chutí prominout za ten zážitek co mi dala.
          • já jii to taky promíjim :) a budu hrát znova. Je to opravdu dobrá hra. Ale byla by lepší kdyb z toho neudělali prolog ke trojce. A nechtěl jsem spoilovat ale

            SPOILER !!
            O neznámu jsem spal.. žádný neznámo.. blbost.
            Buď může do Nilfgardu hledat Yennefer nebo bude bojovat za sever, jelikoř císařská vojska v době konce druhého dílu překračují řeku Jarugu.... Jeslti to má 16 konců tak chci vidět všechny rozdíly. Ale už tak si myslim, že si autoři utkali bič na sebe. 16 Konců je dost a pro případnou trojku se v tom akorát zamotaj.
      • No jo o tom je "celá" hra. Ale předem bylo jasný SPOILER !!!!!! že ten vrah nebude hlavní hlava- padouch .. SPOILER END. Tože s triss odcházíš do neznáma je fajn. ALe ta hra ti dala tolik námětu na přemýšlení atd jen aby ti řekla to bude vše v dalším dílu.. jo ale jasny.. někomu stačí letící beruška, geraltův pohled a dramatická hudba... Dokonce žádný povídání.. animace.. nic co by to " ukončilo " Do neznáma .... celou dobu se nacházíš v konkretním mistě a kdyz z něho odejdeš furt seš pro ně na známém místě. Severní království, kde většina protagonistů vyrůstala a žila hafec let.. velká neznámá... ale to jsou drobnosti už ..
        Ale jako Prolog ke trojce ta hra je fakt dobrá...
        • Tak já bych řekl, že je to příprava na datadisk, taky mě to trošku rozmrzelo. Bylo mi zkrátka líto, že už je konec, tak moc mě to chytlo :) SPOILER: Do neznáma určitě nejdou... Geralt podle mě půjde hledat Yennefer, když mu Sheala de Tancarvill prozradila, kde přesně ji má hledat a i ten Letho to naznačoval. Otázkou je, jestli už v datadisku nebo až v dalším díle.

          Jsem zvědavej jak si poradí s DLC, aby to nebylo tak zbytečný a nudný nastavování, jako jsou třeba ud Mass Effectu
    • Cely tvuj post je v podstate jen o kratke hraci dobe. Mas asi i pravdu(kdyz si nebudu vsimat tech hlouposti co jsi kolem toho napsal),ale zapominas na par veci. -DLC budou zdarma,-hra je plne znovuhratelna. Jine volby znamenaji jine questy,-budou datadisky , -budou dalsi dily. Coz snad odpovid i na tvuj nazor o jinem konci. Ja to hraji 5 dnu a jsem porad v kapitole 1. Normal obtiznost. Btw.kde jsi zjistil hraci dobu?
      • To že ty hraješ první kapitolu je nic neříkající údaj.Taky můžu napsat, že hraju FNV měsíc, ale důležité není to, že ho hraju měsíc , ale to že je to jen 1h denně.
        • Stejne nicnerikajici,jako jeho 20 hodin. Ma splneny vsechny bocni questy? Hral vsechny minihry(kostky,paka)? ... btw hral jsem tak 4 hodiny denne,takze cisteho herniho casu mi do tech 20 hod moc chybet nemuze
          • Na minuty si to pravdu už nepamatuju. A třeba nemám úúúplně všechny boční questy, nikde si to oveřit nedá zatím. Ale všechny minihry jsem hrál a dokovaď jsem neměl splněnej quest log, nešel jsem dál..,...a stejně... 30 hodin hraní je fakt málo...
            • Ja ti tvuj nazor neberu,nicmene na netu jsou i lide mluvici o 40 hodinach. Kazdy hraje jinak. 30 hod (prumer)u rpg neni zadny zazrak,ale pro me jsou dulezitejsi kvality hry,nez herni doba
          • Zdenda666
            On to tam myslím napsané má.Stačí si to přečíst :)
            Jeho 23 nebo 24 hodin říká vše.Chtěl by jsi to v minutách nebo dokonce v sekundách ? :)
            • Nauc se cist. O tom co zminuji tam neni ani slovo. A to bych klidne mohl priday dalso veci..
      • Ano celý post. Protože jsem velice zklamanej. Juá vím, že DLC má být zdarma, že bude asi datadisk. Ale to to co mě trochu sere. Ta hra bude teda slabší a na "trůn" se dostane až po datadisku a DLC ? TOje blbej tah.. i když pro marketing je skvělej.
        Prosimtě konkretizuj mi ty hlouposti. Chtěl jsem toho říct tolik, že tu dělám chaos. Každopádně jestli si to nedohrál tak nemluv o hloupostech .. Herní dobu odvodiš z toho jak dlouho to hraješ... ale teď na steamu mam 24,5 hoďky...
        Znovuhratelnost : o ní nepochybuji. Ale to furt neměn nic na tom, že konec hry je odfláknutej, nevýraznej.. prostě konec hry je krátkej prolog ke trojce..
    • Konečně taky nějaký střízlivý názor na hru. Jinak ke konci. Nejlepší závěry, které se mi vryly do paměti je z Gothic 2 a Deus Ex.
      • Stezuje si jen na hraci dobu. Jestli je to jedina vada hry,pak si 9 z recenze zaslouzi
        • Hra, která je o skoro polovinu kratší než její předchůdce nemůže mít 9/10.
          Já tu hru mám opravdu rád, a budu hrát znova. Ale stejně jsem z poslední třetiny hry zklamanej. Navíc recenze tady na games ti o hře fakt moc neřekne. Ta hra nemá opravdu moc chyb, nebo chyb které by ti zkazili hraní. Možná bych lehce upravil combat, jelikož se stane, že ti target přeskočí na treninkového panáka, zatímco oponenti jsou ti v zádech ...

          Mě vadí princip.. otevřený nedokončený konec... který ti jasně řiká bude mraky DLC, dataču atd. A - čim tžší ta hra bude, tím déle ji budou hrát...
      • Hele Baldurs gate 2, Gothic 2 , ME 1 a 2 .. skvělý konce.. ale s tím člověk počítá.
        Zaklínač 1 měl taky skvělý zakončení, které ti ještě nakoplo k přemýšlení..
        Mě jde o to, že dvojka je opravdu tímhle trapná a je to od autorů - "hh teď jsme Vás namlsali, ale počkejte si na třetí díl " .... Jako ENDING cinematic ? Geralt otevře za dramatický hudby bránu a tím to hasne ? WTF jsme snad mentálové, kterým tohle má stačit ?
        Než se do mne pustíte.. Mass efect 2 je taky mezník mezi začátkem a koncem ságy.. ale jeho ENDING byl 1000x lepší... mělo to epický závěr a zároveň Nás to připravý na trojku...
        tady ne.. tady si připadáte ve 2/3 hry a najednou je pohádky konec.. šmitec...
        • ne 100 000x lepší *2*
          Nesmíš se divit... Jednička přišla na svět s tím, že si CD projekt koupil licenci k aurora enginu a tudíž odpadla hmm tak 3/4 práce? Dvojka pak má vlastní engine, který mi připadá dobrý... Ještě nějaký doladění a bude to parádní....
          - A jinak tyhle "rychlostyli" hraní mi připadají jako špatný posuzovatel kvality... Jůů mám to dohraný - můžu na to nakydat hnůj pod recenzi... Třeba máš pravdu, ale většina hráčů ti to nemůže ani vyvrátit ani potvrdit...
          • ja tu kvalitu hry nijak nehatil. Od začátku tvrdím, že ta hrá je skvělá, že má všechno co by na pomyslné prvenství RPG stačilo. Ale asi si nečetl mé příspěvky pořádně.
            Prostě aby hra měla takovéhle hodnocení, musí bejt kompletní... hra bez konce se nemůže hodnotit na základě první pololivny hry.. jelikož druhá polivna k ní taky patří ..
            Žádnej rychlostyl hraní... po práci denně 3 hoďky na normál.. vyšlo to v úterý a v sobotu jsem měl hotovo .. pátek je chlastací den, sobotu se člověk probudí odpoledne.. večer byl konec.. žádná věda v tom není..
            • Nemluvím ani tak o kvalitě jako o tom, že měli méně času na celou hru protože především pracovali a dávali dohromady vlastní engine + Dva zrušené projekty (witcher na konzole a FPS They) to pak studio musí dostat částečně do kolen... Pokud máš o herní době a otevřeném konci pravdu, tak jsem jim to schopen odpustit... První dlc je jasně vystřižené s původní hry a jde spíše o marketingový tah (protože samotný quest je pak popsán v průvodci hrou co jsem tak koukal jak mám vlastně získat ten trolí jazyk), ale doufejme že další dlc trošku peodlouží herní dobu... Ohlášení, že mají býti zadarmo mne docela potěšilo....
        • To je otazka vkusu. Me konec v ME pripadal sileme kycovity a predvidatelny. A Gothic 2? To si uz nepamatuji.
  • Podpora 4:3 chybí i AC ne?Nevim ale mě grafika připadá jako to nejlepší překonávajíci i crysis.Třeba datail postav a obličejů.Ta grafika mi dost připomínala AC ,ale pokud člověk vyšel v noci do lesů v prvním aktu a navíc začlo pršet-jedním slovem prostě úžasné.Mlha vypadala tak depresivně že sem si rači sednul a počkal do rána.V téhle situaci si člověk uvědomí jak je tahle hra graficky dokonalá.Neříkam že hra je dobře optimazilovaná nejlíp, asi si mohly trochu pohrát a snad se nároky sníží časem.Pokud ne tak mi to nevadí.Nehraju to na nejvyší, mám jen trapnou 5650 a hraju na medium-high ale crysis se může jít zahramat.
  • No zatial to vidim na tazky pr*ser. Nepodpora 4:3 je cisty fail. Suboje su riadne chaoticke. Interface je neprehladny a konzoloidny. Vlastne mi pri neustalom picovani neostal cas sa bavit. Dost mi to pripomina Gothic 2 a 3. Momentalne by som tomu uz len kvoli technickym problemom nedal 9/10. Toz uvidim ako dalej...
    • smejki
      někdo, kdo nemá 4:3 asi těžko přijde na to, že ho hra nepodporuje. Ale je to fail. To je fakt i přesto, že 4:3 má jen nějakých 20% hráčů a rychle ten podíl klesá
      • Paul_cz
        Fail to je, ale na rozdíl od jiných (*cough* ubisoft) to CDP dají do pořádku.
    • Ty seš úplnej deb*l...
  • Tak dnes jsem hru zakoupil v Polsku za 79 zloťáků, dobrá cena, už se instaluje. Nemůžu se dočkat.
    • Jak je to u polské verze s dabingem?
      Na stránkách zaklínače, http://buy.thewitcher.com/preorder-premium-en, je zmíněn jen polský dabing a text. Nebo přidali i angličtinu.
      • Je tam anglický dabing i titulky.
    • Nespletl jses?Se mi to zdá nějaké podezřele levné,jeden zloty jsou tak 4 české koruny,ne?
      • 6,2 koruny.Nejlevnější co jsem v Polsku našel krabicovku, tak byla za 100zl což je dobrá cena, ale když jsem si to chtěl u nich koupit tak jsem zjistil, že dovoz stojí 60zl.Pak dse to už nevyplatilo.
        Každopádně typuju ,že má asi nějakou digitální verzi.
        • Koupená krabicová verze se všemi serepetičkami (mapa, skládačky, mince) v prodejně elektro v nějakém nákupním centru v gliwicích. Vypadalo to že je to nějaká speciální akce v tom řetězci.
  • Nevím jak teda Witcher 2 dopadne (ani to vědět zatím nechci *1* ), ale docela by CD projekt měl uvažovat o změně... Né ani tak univerzum jako spíše Geralta nahradit jiným zaklínačem nebo postavou... Přece jenom Bíly vlk je tak profláklej, že už ho musí znát všichni a trošku už to jde do extrému... Přece jenom knihy nejsou výborný jenom kvůli Geraltovy. Taky je zde výborný svět, který má možnost nabídnout i další dobrodružství... Docela by mne zajímalo jak by se poprali s jiným Zaklínačem (jeho charakterem, ktery by asi byl dost zastíněn tím Geraltovým)... S jiné školy.. Třeba kočky či Gryfa :-)
    • Mohli by udělat třeba hru podle ságy a hrál bys za různé postavy, jednou za Geralta, podruhé za Ciri atd. Hodně zajímavý by byl souboj na zamrzlém jezeře. No dobře, sága je do hry nezpracovatelná, ale dobře se to představuje
    • Plno lidí knížku nečetlo tak neznaj charaktery.Navíc tím že Geralt ztratil pamět si jeho charakter trochu utváříž sám.Nedávno jsem dohrál jedničku abych se naztrácel ve dvojce teť i dvojku, svět mě tak natchnul že začínam číst knížky.Nevím ale pokud bych hrál za někoho jiného tak by mě to tak nebavilo.Ale mohly by dát příběhy jiných postav třeba do ňákých krátkych kapitolek(DLC).
  • Myslíte, že se výsledek soutěže dozvíme ještě dneska ?
    • Jeden z důvodů, proč dneska nejdu spát *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit