Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hojte ... Nevíte kde najdu tu Elfku Malenu která mě zavede do léčky u vodopádů a po rozsekání těch chlapů co mě mají zabít tak ona zmizí v lese a mám jí v úkolu najít ? Docela by mi to bodlo :D
    • SPOIL

      najdes ji schovanou u trosek vyhoreleho blazince, kde mas za ukol zrusit kletbu

      /SPOIL
    • Od čeho je průvodce hrou? :-)
  • Bugy jsem snad měl jen u lezení nahoru a někdy když jsem měl meč vytasený, tak nešlo dělat nic jiného než seknout do prostoru... Pak už fungovalo vše...
    Přizpůsobený na konzole je to dost... Stačí se jen podívat jakým způsobem je dělaný inventář a skilly :-)
  • risa2000
    Tak jsem přečetl celou diskusi, ale nenašel jsem odpověď na dvě věci (kromě spekulací):

    1) Jaká je hrací doba na jedno projití?
    - Někdo psal, že čeká 20h+, ale v recenzi to nebylo a rád bych to slyšel od někoho, kdo to prošel. Že se to dá prodloužit hraním znovu neřeším, to šla i jednička. Ale podle recenze to vypadá, že to bude o dost kratší než jednička, když porovnám 5 kapitol v jedničce a 2 (hlavní) ve dvojce.

    2) Když si to koupím na GOGu, dostanu pak do toho nějak české titulky?
    - Někdo psal, že se dá stáhnout jako DLC polský dabing, což by mohlo být zajímavé, ale o CZ titulcích jsem nic nenašel.

    3) Vzhledem k tomu, že zatím nějak nefunguje oficiální fórum, nevíte jestli a kdy bude demo? To by asi bylo nejjednodušší, jak to vyzkoušet.
    • risa2000
      Ok, díky za postřehy. Měl jsem jen trochu obavu, aby to nebylo za pár hodin hotové, ale tohle vypadá v pohodě.

      Jinak, co se týká dema, pamatuji se jak jsem to u jedničky stáhl, nainstaloval, absolutně netuše co to bude, a pak jsem jenom nepřestával vycházet z úžasu. Tohle se mi předtím stalo snad jenom s DeusEx (prvním), Half-Life (prvním) a Starcraft (prvním).
    • Přesně tak, ten herní čas je dost slušný, ale záleží na tobě. Třeba já hrál první kapitolu určitě přes 20 hodin a to nepočítám moc loady potom, co jsem dostal nakládačku. Čistě teoreticky ji ale můžeš dát za čtyři hodiny, když budeš ignorovat všechny nepříběhové úkoly, protože povinný je snad jenom jeden. Jenže tím se nejenom okradeš o herní zážitky, ale také půjdeš do dalšího aktu s mnohem horší výbavou, na nižším levelu s míň schopnostma, a tak tam dostaneš nakládačku. Když hraješ pořádně, tak určitě 40+ hodin celkově.
    • Paul_cz
      Když člověk nikam nepospíchá, prozkoumává a plní vše co jde, tak to těch 45 hodin bude.

      Když to koupíš na gogu, tak se dají titulky zatím sehnat bez problému neoficiálně. Časem to určitě půjde stáhnout i přes launcher jako jde dnes polština, ale zatím to tam není.

      Demo pravděpodobně nebude.
    • 1.) je to kratšie ako jednotka, ale stále nadpomer voči ostatným RPG, je to asi takých 35-40 hodin cca
    • 1)Ve dvojce jsou 3 kapitoly a prolog.... Druhá a Třetí kapitola se na rozdíl od jedničky lišej tím, že máš úplně jinej průběh každý kapitoly a to záleží jakou stranu ze dvou si vybereš.. Dokonce ve druhé máš u každé strany jiné vedlejší úkoly
  • zaklínač je kvalitní hra
  • Mimochodem jsme jediny komu se pismenka ve hre zdaji strasne malinka? Ne vsechna. Ale treba ty v napovede nebo log s DMG...
  • Zdravím, hledám příbytek toho pánbíčkáře Olkana a nemohu jej nalézt. Starosta sice trvdí, že se jukneme na mapu ale po dokončení rozhovoru vyznačené místo na mapě není.Nevíte někdo kde ten maník bydlí??
    • Paul_cz
      Já to na mapě měl..bydlí když vyjdeš branou na to tržiště a jdeš dál jakoby ven, tak před branou ven zahni vlevo a tam je několik domů, v tom napravo bydlel Olcan.
  • Nemám dohranou ještě ani Zaklínače jedničku, takže do dvojky zatím nepůjdu...stejně by můj obstrožní procák podával asi takové výkony jako vozíčkář na dráze vedle Useina Bolta, a až půjdu do nového, tak za dva měsíce tak bude venku i hafo patchů a možná i že dvojka o nějakou tu stovečku zlevní...každopádně se těšim...když pominu různé trollí komenty tak to vypadá, že bugy se moc nekonaj a to co je, bude opraveno patchama...
    • Bugů tam moc není ale občas se něco vyskytne. Mě osobně to asi 3* spadlo a jednou mi nešla splnit mise dokud jsem neuložil a znovu nenačetl ale jinak nic. Jo a nezlevní to, Comgad se k tomu jasně vyjádřil, že stejně jako u jedničky bude aktuální cena platná minimálně 20 měsíců tuším.
      • Aha...no to nevadí...já kupuju jen vyloženě dobré hry, takže mě to nezníčí koupit za plnou cenu tušim... *1* , teď mě limituje jen ten procesor takže koupě bude stejně za ty dva měsíce...což mi nevadí, jak jsem řekl...alespoň v klidu dohraji jedničku...protože času je kvuli práci teĎ pomálu, alespoň zahájím léto herní peckou, protože jak čtu komenty, tak konečně vyšla nějeká pořádná hra...kterou nedohrajete za 7,5h, každopádně dík za komenty
        • Co je to plná cena.Zaklinač se prodavá za
          1000,- u nás ( a to ještě některé obchody píšou, že za skvělou cenu )
          700,- Anglie
          620,- Polsko
          • Nebo taky za 1200 na STEAMU... Zbytecne resit
        • Tak u RPG her jste nedoslo k devalvaci herniho casu. Za 7.5 hodinynedohrajes zadne RPG z posldni doby.
          • Ok, Ok...sevšeobecnil jsem to...nemá cenu to pitvat *3*, důležité je, že Zaklínač je kvalitní hra
            • jistě, že zevšeobecnil
          • Mám pocit, že Alpha Protocol byl krátký.Snad jen 10h maximálně ?
            • misho8723
              No mne to istotne 20 hodín trvalo.. aj vedľajšie misie aj hlavne..ak tebe len 10, tak fajn.. mne 20.. aj iným hráčom to tak dlho trvalo, niekomu aj viac..a iným zase menej.. ale tá hra má aj skvelú znovuhrateľnosť
            • AP 20 hodin nemá a nikdy neměl 20 hodin.Má kolem 10 hodin.
              Jde o skutečnou herní dobu a ne o uměle natahovanou opájením se prostředím atd. :)
            • misho8723
              AP za dal dohrať za 20 hodín..a že nie RPG? Bolo to oveľa viac bližšie ku starým RPG ako napríklad taký DA2, a to nehovorím o ME jednotke alebo dvojke.. a nebál by som povedať ani to, že sa dala hra prirovnať k hardcore RPG.. všetko čo človek v hre robil, malo svoje následky.. všetky body čo človek rozdával do schopností, mali svoju váhu a boli extrémne dôležité.. to že sa hra odohrávala v inom prostredí, v akom sa obyčajne RPG odohrávajú (fantasy, sci-fi) neznamená, že to nie je RPG hra..hráč mohol hru prejsť štýlom akým chcel a v akom poradí..a doposiaľ mi prišla ako hra s najlepším systémom voľby - následky..no ale teraz prišiel Zaklínač :D
            • AP rozhodne neni klasicke RPG. Spice stealth akce s prvky RPG.
  • Pročetl jsem si jen poslední dvě stránky komentářů protože, no prostě nemá smysl číst více.
    A jedna poznámka: Co to tu melete o konzoloidním nesmyslu? Ta hra si ke konzolím ještě ani nepřiuchla a nemá s nimy nic společného! Co to tu vlastně kritizujete? Obtížnost? Hrál jsem to na normál a v prvním soubojí jsem umřel 8* než jsem to dostal do ruky a i tak je to absolutně nejnáročnější RPG. Ano když si zapnete jednoduchou obtížnost tak stačí klikat pravm tlačítkem ale tak si nedávám jednoduchou že? Tohle je jasná PC pecka ve které dostanete za litr sběratelskou edici, 25 hodin hratelnosti + znovu to samé při znovuhratelnosti, super dialogy, nádherně zpracované veškeré oblasti, a hromadu dalších věcí. Každý si ve hře najde to své.

    Každý PCčkář brečí jak je tohle console only nebo že grafika je slabá kuli konzolím a když dostane pod ruku PC ONLY klenot tak si stěžuje že jeho mašinka pod stolem to nezvládá vykreslovat. Naprosto dokonalá hra! 20/10...
    • Nemohu jinak než nesouhlasit.Nejprve bych chtěl podotkout že mi ona "konzolovost" nijak zvlášt nevadí.Naopak zjištuju že jsem za to rád-díky tomu jak současné konzole brzdí vývoj grafiky můžu hrát i na svém již více jak 3 roky starém pc nejnovější hry.A na ovládání her se stejnak většinou gamepad hodí více(vyjma fps-her).Jinak druhý zaklínač je sice pc only hra ale má mnoho vlastností jež mají hry na konzolích-quick time eventy,minihry s rychlým mačkáním tlačítek a HLAVNĚ soubojový systém.co je pro mě překvapující je že si toho očividně nikdo nevšímá a nenadává se na to tak jako se třeba nadávalo na crysis 2(podlemně bezdůvodně).
      • Uz tu bylo nejmne jednou receno-minihry s mackanim tlacitek atd...to vse tu bylo davno predtim,nez vubec nejaka konzole byla. Jdete uz s temi konzoloidnimi zvasty nekam. Hra je bud dobra nebo ne. Pro me za me at je to treba port z autoradia.
    • To není o obtižnosti, ale o počtu nepřátel.Na všech obtížnostech je stejný problém.Na easy ti to ale tak nepříjde, protože ti prakticky nic brát nepřátelé nebudou.

      A ne každý PCčkář nebrečí.
      • Nechapu te. Zaklinac,narozdil od jinych RPG her neni buh,takze mu 3 a vice nepratel dela problemy. je to logicke,je to zabavne,je to tezke...
      • Dobrá tedy abych někomu nekřivdil :-) - Většina zdejších PCčkářů.... :-)
    • Určitě máš do puntíku pravdu - grafika je výzvou pro HW a vypadá skvěle, je to (zatím) PC only titul s vybroušeným ovládáním. Trošku mě mrzí zpracování inventáře atd. (pamatujete na stylové rozhraní z jedničky, které vypadalo jako krvavé šmahy po Geraltově meči?). To ale není nic, co by tomuhle masterpiecu mělo upřít zasloužených 10/10!
    • Nemá cenu se rozčilovat. Vždycky tu budou takoví, kteří budou brečet, jak je daný titul konzolojdní a že už to není hardcore a že starý hry byly lepší. Je to teď asi moderní, snad to jednou přejde. Zajímavé je, že nejvíc si stěžují jedinci, kteří si hry nekupují a zásadně je pirátí = lidi co si neváží ničeho, jsou zvyklí dostávat vše od rodičů a neznají hodnotu práce.

      Spíš mě štve, jak se lidi málo informují. Nadávají na forech a přitom kdyby si některé věci zjistili, tak nemají důvod k žádným stížnostem. Máme takové hezké věci jako manuál a google.
      • Kdo si tu stezuje ze uz to neni hardcore? Nevidim ani jeden post. Zase nedelej z komara velblouda.
      • Jo trošku jsem se rozohnil, to je pravda. Ale jinak to holt nešlo, když jsem si to pročetl. Už jen v klidu! :-) A neinformovanost je zcela běžná věc a nedá se s ní nic dělat :-(
  • Děcka co je ta šermířská sada? stáhnul aktivoval a guvno z vody a písku.
    • Podle mě by se mělo jednat o speciální "zbroj" Rocheho komanda, která přidává nějaké odolnosti proti krvácení atd. Objevila se mi v inventáři.
  • Zdravím , máte někdo zkušenosti s gamepadem ?

    Rád bych si zahrál svého Zaklínače na gamepadu "Hama X-style RF" ale nevím jak to spustit abych hrál právě přes gamepad :( prosím poradte , děkuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší