Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takova kravina *12* *12* Us aby vyslo nove cod *5* *5* *8*
    • miker17
      0/10 trollmeter - nehodno komentáře aneb ubožák se snaží být trollem *5*
      • trolo
        10/10 trollhunter - este horsie ako troll.
    • Hanzales
      Cekas reakce? Doufam, ze krom teto se zadne nedockas *3*
      • Já jsem mu chtěl dát plusko a pak pod to napsat: Archivment unlocked, first suported troll.
        • Hanzales
          nad pluskem z trucu, bez reakce jsem taky premyslel, ale ty jsi to dotahl mnohem dal *3* +1
  • Potrebujem vediet pribeh prveho dielu ked chcem hrat tuto hru resp. nadvezuje na seba dej tychto hier ? diky za odpoved
    • hrat sa to urcite da, budes sice na zaciatku trochu tapat, ale nic dolezite ti neujde... Ale ak mas cas a chces prvotriedny epicky zazitok, tak odporucam NAJPRV preciat vsetky knihy, potom si zahrat jednotku... A az vtedy nadobudne dvojka tu neskutocnu epickost, ktora je pre mna tak pritazliva. Hra totizto nerozvija nejaku udalost vo svete ale rovno pokracuje v rozpravani pribehov zo sveta saphowskeho, kde sa vsetko toci hlavne okolo geraltovho postoja, a proste cim viac info mas, tym je zazitok hutnejsi. Ale ak cas nemas, tak sa netreba zatazovat, budes krasne rozumiet tomu co sa deje a kto je kto - ajtak to stoji za to *3*
    • Hanzales
      Ja jsem jeden z tech, kteri jednicku taky miluji, ale jaksi ji jeste nedohrali uplne. Nicmene ted toho lituju. Nejake naznaky tam samo jsou, na zacatku hry hlavne na konec prvniho dilu. Nejsem si ale jist, neb konec prvniho dilu zatim taky tak uplne neznam :) Doporucuji zahrat prvni dil, dnes uz je za pakatel nadherna edice s patchema. Do te doby se vyladi dvojka a budes to mit dokonaly od zacatku az do konce *3*
  • Néé děkuji
    • Hanzales
      Nee dekuji co? :) "Nee dekuji, slozite" ? Nebo, "Nee dekuji, neni to muj salek kavy, radsi mam sci-fi z budoucnosti nebo hry ze soucasnosti" ? Neni jsme tady zadni jasnovidci *3*
  • Vite nekdo jak se pouzivaj mutageny?
    • Stlacis akcne tlacidlo(ak sa nemylim tak je to Ctrl) tam kde vyvolavas znamenia a menis mece. Potom si zvolis Postavu/character a nasledne v strome dovednosti ak vidis nejaku dovednost ktora ma bodku v tom kruzku(musis ju uz mat ale odomknutu) tak na nu kliknes a nasledne si vyberias mutagen a je to. Bohuzial aktivovat ho mozes len raz. Cize ak si tej dovednosti uz mutagen priradil tak ho uz do sameho konca nemozes zmenit.
      Dufam, ze som ti pomohol.
      • Super diky moc *5*
  • pkart
    Máte někdo zkušenosti s hraním na GT 540M / 5730? Jedná se o notebooky... (Asus N53SV/Lenovo Y560)
    • 5730 de to ale dre to:P rozhodne vypnout v-synch
      • pkart
        de, ale dre to... ? :) pošli screen nastavení grafiky prosím tě :)
  • !!! Kdo má problémy s plynulostí hry at si vypne UberSampling > v cz Nejlepší , je tam minimální rozdíl který žere hrozně moc výkonu jinak když se to vypne tak je to náročný jako každá jiná hra :-) :-) !!! vím že už to tu někdo říkal ale je tu moc komentu a proty co to neví je to určitě přínosný.
    • Hanzales
      Mno mne to s 8800GTX (768MB) cukalo i na low/medium (narocnejsi veci vypnute). Vicemene od jinych narocnych her uz docela problem :/ Po upgradu to jede naopak uplne plynule i na nejvyssi (krom toho ubersampling, ten jsem ani nezkousel zapinat) Pocitam bude jen chyba v optimalizaci na starsi karty, coz verim vylepsi nadchazejici patch/dva, takze bych nezoufal. I na ty low/medium detaily vypada hra nadhere a to je jen jeden z prvku cekove atmosfery hry.
      • To vobec nema nic spolocne s optimalizaciou(myslim ten ubersampling)! Je to urcene pre Crossfire/Sli riesenia(s najlepsimi dostupnymi kartami). Pre single kartu to je neskutocna zataz kedze scena je renderovana viackrat aby bol dosiahnuty co najlepsi obraz. Je to nieco podobne co bolo v Arme 2. Narocne to je.
        • Hanzales
          ja to taky myslel uplne mimo ten ubersampling (v obou pripadech vypnuty) S 8800GTX to bylo nehratelne i s osekanymi detaily a s 560Ti to jede bez zaskubu i na plne (krom ten ubersampling) Propad vykonu s tou 8800 GTX byl mnohem vetsi, nez u jinych novejsich narocnych her. Coz prave myslim poresi jeste v patchich. Jednicka mi po vydani taky jela tragicky a s patchema jsem si mohl i pridat detailni texture pack.
  • Odulin
    Takže stručně. Výtečná grafika, svět, příběh, atmosféra... Boje na které jsem si musel trochu zvyknout, ale pak je to jízda. Ovládání na K+M mi přišlo chvílema nemotorné, takže jedu na gamepadu. Ze začátku problém s technickou stránkou hry, ale po několika úpravách 1920x1080 Ultra (bez ubersampling) s průměrnými 50 fps (i5 3.5GHz, gtx 570 oc). Prostě a jednoduše výjimečně podařená hra na hrdiny!!! Až bych se skoro nebál sáhnout po tý desítce...když už teda na ni hrajeme *3*
    • bez patche hratelne pouze na gamepadu... bohuzel to vypada, ze vyvojari prosli lobotomii a programuji na PC stejne svinstvo jako na konzole.. sipky nejdou navodit, souboje se vyhravaji tim ze clovek zbesile macka jednu klavesu... vse je naskriptovano a nedava moznost volby...
      • miker17
        *4* *8* *7* *9* *10* *11* - Moula to sedí .... co je sto sváma trollama jediné na co se tady zmůžete jsou nadávky jak od 3letého mimina
    • Paul_cz
      Souhlas. Vidím to na desítku, tohle je jedna z těch her od nichž se nevstává dokud nejsou dohrané.
      • Přidávam se, když něco 10 tak toto, cítim v tom Gothic a je to páradni jízda, smekám CD Projekt. Lidi, neztahujte a kupte si to! Je málo takových her a buďme rádi že někdo dokáže vydávat takové pecky..
        • Jak jsem přečetl neZtahujte tak jsem měl sto chutí doplnit svou origoš verzi o pirátskou.
          • no jen ze s toho nepozer
          • Hanzales
            "kobzool"...to je jedna z nejveselejsich prihod z akce "chata". Kamarad, ktrery to zdycky zarizoval uz tady bohuzel neni. Byl genialni a mohl mi ted opravit zuby. Nikdy na nej nezapomenu.
            Nicmene v hospode kousek dole sedaval deda. Zdycky neco zadrmolil, pak vyprskl a rekl kobzool" Tak me napadlo, jestli taky nejsi z one chaty, kde se vzdy nehorazne hresilo a kalilo ? :) Prinejmensim mi ta prezdivka privodila vzpominky na dokonale akce typu chata.... (srry za OT)
      • Hanzales
        Taky zatim netusim, za co bych te hre strhnul. Tech par much je jen porodnich, vse dulezite je naopak na urovni kralu ;o)
  • Preed
    21.05.2011 20:08 Cahir (anonym)> ale tak mas zrejme pravdu,asi by sme nasli viac spolocnych znakov na ME a Zaklinacovi ako Skyrime(resp. TES) ale aj nesuhlasim s tym,ze Skyrim nie je konkurent Zaklinaca..Howgh :)
    • Skyrim konkurent není, protože Elder Scrolls si s celým Witcherem vytřou prdеl :-) On ten Witcher není špatné RPG, ale ty oslavné ódy opravdu nechápu.
      • To máš jak tu řekl někdo před tebou. Sto lidí, sto chutí. Srovnávání ME3, Skyrimu a Zaklínače je aspoň u mě naprosto nesmyslné a zbytečné(zvlášť s tím ME3). Třeba já ještě W2 nehrál a budu muset upgradovat grafiku(pokud vyhraju soutěž tak ne*1*) , ale už teď je mi jasné, že mi Zaklínač 2 bude srdci bližší, než Skyrim. A to z toho důvodu, že W1 už sem sjel dvakrát a Oblivion sem skončil v půlce. Takže říct , že Skyrim se zaklínačem vytře je blbost, ale můžeš říct, že Skyrim u tebe na plné vyhraje. To zas je pravda.
        • Ja jsem chtel ty hre dat aspon 9 z 10, ale po dohrani jsem silne rozhorcen.
          Hra je to skvela, zabavna a pohlti vas. Jenze posledni ani ne tretina hry...skoro konec je opravdu trapnost sama. Nehral jsem hru s horsim koncem.. Delka hry je kratka na rpg! Obtiznost tu vynahrazuje obsah. Ja jsem tak na*****j, ze ani nevim jak to popsat. Jednicka byla skvela a troufnu si rict i opolovinu delsi. Ja jsem pritom velkej fanda zaklinace, ale zaver 2jk je opravdu mizernej.
          • To se omlouvam :)
            Ja nekazim Hru, hra to je uzasna... ale ten konec... tim to cely psorali.. ta hra si nezaslouzi 10/10 ani 9/10 kuli tomu konci.. jen a jen....

            7/10 verdikt, kuli politice CDprojetku.. i kdyz DCL maji byt zdarma, tenhle tah tezce sux..
          • Hele, nekaž mi to když jsem to ještě nehrál, jo? *1*
  • Whisp
    Čakal som, že hra bude dobrá, ale toto som teda nečakal. Hra ma úplne nadchla. Mal som veľa krát rovnaký pocit ako pri čítaní knihy a dokonca sa objavil aj typický zaklínačský humor. Objavuje a spomína sa oveľa viac postáv z kníh, ako u predošlého dielu, čo je u mňa jednoznačné plus. Dokonca by sa dalo hru považovať aj za akési priame pokračovanie knižného zaklínača, jednotka šla skôr svojou vlastnou cestou a vytvorila úplne nový príbeh.

    Hodnotenie 9/10 je podla mňa tak akurát, aj keď za mňa je to 10/10 *2* Hra má určite aj veľa nedostatkov, ale tie sa u hry podobného rozsahu dajú očakávať.
  • Nu dobrá, dám té hře ještě jednu šanci, takových pět hodin čistého času bude stačit a pak řeknu, jestli měním svůj názor nebo ne
    • koho to zajima? tady vetsina lidi ma jasnso... kdyz hru hrat nebudes, svet se nezbori a ty prijdes a paradni zazitek... stejne sis ji urcite stahnul warez....
      • Ad haha: Choď trolovať inde. Ak Ťa to nezaujíma, prečo reaguješ? Čo Ťa oprávňuje súdiť, či niekto stiahol alebo nestiahol warez???
        Ja mám originál, ale podporujem warez ako spôsob odskúšania kvalít hry. V dnešnej dobe sa inak ani nedá- podplatení recenzenti, sračkoidné hry na jedno brdo etc.
        Ad Tomi: Určite to odskúšaj. Ja som podľahol informáciám výrobcu o doporučených požiadavkách a teraz musím čakať, kým dorazí nový hardware, pretože na súčasnom to na Full HD a high detaily plynulo hrať proste nejde. Ďalšia vec, o ktorej sa recenzenti nezmienili- zlá optimalizácia. Čo sa týka obsahu- jednoznačne Over the top :)
        • Pobavil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší