Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jedinej komu ta hra (na normální obtížnost) přijde tak těžká??? Je to i dál tak těžký nebo je težkej jen ten epilog??
    • Obtížnost je vcelku vysoká,jinak doporučuju je li to možné používat gamepad...
      • proboha proč???? ;-) já teda to teda obstojně zvládam s k+m a gamepad není nic pro mě
        • RavenHolm
          Opravdu se to mnohem lépe hraje na gamepadu.
          • asi jak komu
    • Nepleteš si Epilog a Prolog? *4*
      Hra je docela těžká i na střední pokud nevyužíváš lektvary, pasti, petardy a dýky.. Ušermovat(+ znamení) to sice jde ale je to o nervy
      • Jedu na těžkou, jen šerm a znamení a už z toho začínám šedivět :)
        • Nebo část na střední a později jsem přešel na těžší
  • Musim souhlasit s nazorem, ze tahle hra si zaslouzi mnohem lepsi recenzi, nez je tato. Odflaknute, obsahove nic nerikajici... Tiscali ma urcite navic!
    • kostejnesmrtelny
      Tak napiš reklamaci, ať ti vrátí prachy, co jsi za recenzi zaplatil.
      ééé...moment...
      *12*
    • A já musím souhlasit s názorem, že tahle recenze si zaslouží mnohem lepší čtenáře, než je tenhle.
  • Tak jsem to dnes dohrál a jsem naprosto uchvácen! Hrací doba dle steamu 30 hodin, splnil jsem snad všechny vedlejší úkoly co jsem našel.
    Üž se nemůžu dočkat trojky :)
    • misho8723
      Alebo dať si hru ešte druhýkrát a skúšať inakšie riešiť situácie a tak spĺňať aj misie, ktoré si nemohol nájsť pri prvom prejdení hrou :)
  • Paul_cz
    Druhá kapitola je něco neskutečnýho...taková jízda ke konci, CDProjekt jsou neskuteční frajeři.
  • cau daj se tam sekat ruce nohy hlavy ?
    • Ano.
      • super uz se tesim
    • naozaj ? naozaj ta trapy takato sprostost ? chjaj ... ja vas niektorich fakt nechapem ...
      • jestli sis nevsiml tak je her se sekanim rukou nohou velky nedostatek a pro me je to dulezity asi jako pro tebe rozdelovani bodiku k dovednostem
        • *1* *1* *1* Chápu, pro každýho z nás je důležitý něco jinýho...
          Běž se léčit.
          • JerryC
            Možná to tam měli dát, aspoň by si to měl kde vyventilovat. Nechtěl bych bejt jeho soused.
  • Tak vam nevim....jednicku jsem nehral a tak jsem docela mimo co do hernich mechanizmu. DOufal jsem, ze si udelam obrazek podle recenze...poprve musim napsat verejne, ze informacni hodnota recenze je nula. Nevim nic o hre (jen ze se tam sermuje podivnym systemem), nevim nic o narocich, nevim nic o dobe hrani, questech, rpg prvcich...takhle by to vazne nemelo vypadat...
    • Preed
      Ked si mimo,tak si mimo,nic ine sa ku tomu povedat neda,podla mna nie je ulohou recenzie vysvetlovat vsetko uplne do podrobna ale tak nejak povedat,ako to vo vysledku cele funguje,aj keby to tak byt malo tak si v mensine jednoznacne,okrem toho stazovat sa zrovna na recenziu Lukasa Grygara je uplne mimo,pretoze hernych novinarov jeho kvalit je v tychto koncinach malo,ti ktori sa pozeraju na hry tak trochu inak..
      • No jasný, ale tady si každej "čte" co chce vidět... takže i kdyz Grygara nekritizuješ, pro ostatní seš trouba, protože se navázíš do Lukáše omg !

        Já jsem se rozespal už párkrát. Recenze opravdu nic moc. Bonusweb má lepší.
        Ale připadá mi, že Lukáš si to už i částečne upravil... :)

        BTW OLDO .. ty seš fakt LUMR ..
      • JEzis, ja prece nerikam, ze je autor neschopnej....jen proste tohle nepokladam za dobrou recenzi...
    • Pravda je že pokud se člověk koukne na některé zahraniční recenze a pak na českou tak je to jak nebe a dudy.
    • a cist umis? ta nesamostatnost dnesnich hracu je donebevolajici...
      • Ale jasne ze umim a blbej nejsem, dohledam si informace sam. Kazdopadne tim ztraci tato recenze vyznam, protoze je najdu jinde. Rozhodne vic jsem se dozvedel z tehle diskuze nez z toho clanku.:(
        • to bylo mysleno jakoze tam ty herni mechanismy zhodnoceny jsou. pokud hledas informace z manualu, najdes je v manualu *7* a herni doba je individualni. hra netrva tri minuty je snad jasny
          • Ja teda nevim, ale dozvedel jsem se prd. polovinu recenze resi dvere a serm. Me treba zajimaji questy - jestli jsou linearni (jako treba dragon age) nebo nezavisle na pribehu (jako treba fallout). Zajimaji me moznosti tvorby postavy, stromy schopnosti....jaky jsou tam vubec schopnosti. Zbrane, obchody...kurva cokoliv. Tady je uplny ho*no a jestli ti tohle prijde jako plne informativni recenze, tak jsi mamlas, protoze tohle by si zaslouzilo v papirovem magazinu nejakej nenapadnej flek na okraji stranky....
            • Tohle tim nemyslim....pribeh sis mohl menit i Dragon ages...me slo o linearnost questu. Tzn jestli muzes plnit questy nezavisle na pribehu nebo kazdej quest je castecne jeho soucasti....takze se sam nauc cist
            • takze cist neumis *7* vzdyt treba o nelinearite je tam receno, ze se muze podle postupu menit prubeh cely kapitoly (coz je skutecne tak). jak ty informace nejsou v tabulce excelu a tucnym pismem...
            • kotty
              Musis se taky pridat, ze recenze je pomerne kratka a malo informativni, zvlast pak od Lukase, od ktereho bych cekal recenzi obsahlejsi. Na druhou stranu zase doufam, ze se objevi i videorecenze, ktera byva o dost obsahlejsi.
            • částečně souhlas...
  • diky za odpovědi, takže musím napsat prodejci, protože ač mám premiovou edici s DLC šermířská sada, tak nemám ani jeden ingame předmět, ty blbosti okolo jako bonusové CD a mince a skládčka, to mám, ale ingame itemy ne.
    • Vzdyt uz to tu bylo nekolikrat napsane - s DLC je nejaky problem a vyresi ho patch, ktery vyjde v tydnu.
  • píšete tady o straně, kterou si vybrat, můžete to nějak specifikovat? mám pocit, jakoby jste měli na mysli výběr strany od které se pak odvíjí příběh... není to náhodou ta chvíle, kdy jste s tím elfem a vedete ho za královrahem? díval jsem se třebas na video na youtube, když jsem hledal pomoc s jedním questem a týpek tam měl úplně jiné mise, byl tam u stolu s triss...
    to já jsem někde okolo pevnosti a řeším, jak sejmout kletbu z jednoho krále a po triss zatím pátrám jen okrajově - když na ní příjde v rozhovoru řeč :D tak nevím, je zde někdo, kdo by mi to mohl lépe osvětlit? :)
    • Myslim že je to ta chvíle nevim to ale jistě.Potom se musíš rozhodnout komu pomůžeš a podle tohodle rozhodnutí je jiná celá druhá kapitola.
      • dík moc :) ještě mě napadla ta část s triss v té tůňce :D kde je taky nějaká volba a triss se ptá co bude dál, jestli se bude hnát za královrahem nebo se na to vybodne a bude si kutit s ní, nebo tak něco... každopádně je to skvělá zpráva, zahrát si to odznova a jinak :) to velice potěší :)
  • Zdenda666: AP mi zabral 27 hodin
  • mohl by mi někdo odpovědět na 4 veci?
    1) co nebo kde se nachází ta šermířská sada? mě se po nainstalování neobjevilo nikde nic.
    2) jaký je rozdíl mezi nově započatou hrou a importovaným save z jedničky? má to dopad na samotného Geralta a jeho řekněme statistiky nebo level, nebo se jedná jen o to, kdo se semnou bavit bude a kdo ne?
    3) druhá kapitola, zakázka na ty potvoráky co vybuchujou po zabití (nepamatuju si teď jméno) dá se to nějak splnit? našel jsem všech 9 těl, ale to poslední prsotě nešlo zapálit a tudíž celý quest putoval do nesplněných..
    4) dá se to dotáhnout na maximální level? tedy 35 pokud si dobře pamatuju?
    • Whisp
      1) Je to DLC bonus, ktorý dostaneš ak si hru objednáš z konkrétneho obchodu, je viac ako 4 rôznych DLC bonusov, pre každý obchod iný(podobne to bolo aj u Dragon Age 2). Pri tomto konkrétnom sa ti objaví u postavy brnenie zamerané na používanie meča.
      2) Pri importovanom save, dostaneš na začiatok slušnú výbavu, pokiaľ si ju získal vo Witcher jednotke. Ďalej zistíš nejaké zaujímavosti a dopad tvojich rozhodnutí v jednotke.
      3) Myslíš asi Ohnivákov, telá sú vždy v trojici, nie vždy zhoria, takže možno klikáš už na raz zhorené telo. Tiež sa ti quest mohol bugnúť, vtedy musíš načítať nejaký save ešte pred tým ako si tento quest začal plniť.
      4) Asi áno, ja som mal level 33 .
      • Já žádnou zbroj nedostal, a to jsem si šermířskou sadu stáhnul a aktivoval
        • Whisp
          Bolo to tu už pár krát písane, nešlo to každému aktivovať, opraví to patch, čo má teraz vyjsť.
    • 2) Dostaneš D'yaebl - ten ale hned v první kapitole ztratí smysl nosit(jsou tam silnější zbraně), ale v prologu se hodí... Potom Měsíční břit - ten je silný i v první kapitole (jak je na tom oproti sttříbrnému Meči s Kaer Morhen nevím).... A Havranovou zbroj, která se mi zdá trošku moc dobrá na první kapitolu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit