Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co teda nechápu, jak (podle některých kometů) můžete hodnotit hru aniž by ste jí instalovaly? WTF? zahrajte si aspoň jednu kapitolu! A až si potom natáhnete ty srolované ponožky a trenky tak sem prosím opět napište své hodnocení. Takováhle hra se nedostane na světlo světa každej den a tak si určitě nezaslouží komentáře od lidí co jí ani nehrály bo jen nadávaj na HW či obtížnost.
  • Škoda že to má jen cca 30 hodin :( Prolog, dvě objemné kapitoly a pak Epilog?! Tedy po 50+ hodinové jedničce jsem čekal víc. Být to dvakrát tak delší, tak CD Projektu líbám nohy. Takhle jenom tleskám ve stoje.
    • Mahcake
      30 hodin? Ani to ne, dohrál jsem to za dva dny a to ani ne hrubýho. 10+/- hodin.
      • Whisp
        No a ja som to hral 5 dní v kuse, 40+ hodín čistého herného času *2* Ale zas som sa celkom piplal s výstrojom, vyrábal som si rôzne časti brnenia a zbrane na ktoré som musel zháňať suroviny.
      • ale jenom hlavni dejovou linku a odklikal vsechny texty
        • Mahcake
          Mám hotový všechny kontrakty, neodklikal jsem ani jedinej text, craftoval jsem co jsem mohl, Kayranovu "čepičku", Draugovu výzbroj, skoro všechny meče, bomby,elixíry atd. Chceš snad důkaz? *3* Jak jsem řekl 10+- hodin.
    • miker17
      6 novích dlc přidávají 2 subquesty dohromady asi 6h navíc + hromadu věcí ... boužel druhý q.pack vyšel jen v prém. edici které se u nás neprodávala .....ja sem si to dlc proto stahl od skidrowa
  • zasranej Letho, poraďte mi někdo nějakou taktiku, už se u něj začínám vztekat :)
    • Paul_cz
      Používej dýky, parry a protiútoky. Nebyl zas tak těžkej (na normal).
      • v podstatě jediný co můžu použít z toho co jsi mi napsal je snížit obtížnost :) každopádně dík za tip
        • Mrkni na youtube, tam je na kazdeho bosse nekolik videi, vyber si taktiku ktera ti sedne. Staci zadat "witcher 2 letho".
          • Tak sice ho tam dávaj pěkně ale vše co sem viděl byla snad nejlehčí obtížnost. Když je tam trefil ubralo jim to maličko života. Mě dá jedno ohnivý znamení následuje aard a můžu se jít klouzat...
          • Dík moc za radu, snižovat obtížnost se mi nechce, pak bych nemohl machrovat ;)
  • Mě trošku štve sbírání předmětů a interakce s prostředím to už to mohl rovnou všechno brat nebo by se to dalo nastavit takhle zase klikat jak blb a otvírání dveří no děs ale nikdo není holt dokonalý :O
  • Nevie niekto nahodou ako to je u Witchera 2 s predajnostou? Google mi moc nepomaha a skutocne by ma zaujimalo ci dali aspon pol miliona kopii za ten prvy tyzden - co by znamenalo ze trojka bude urcite... Takze ak ma niekto nejake info, pripadne dokonca link, tak prosim, podelte sa *4*
    • Tak zatím nějaké relevantní výsledky nejsou, snad jenom zpráva GOG o předobjednávkách.

      GOG have reported that The Witcher 2 pre orders have already gone beyond 111,842K units with all 9,999 units of the Polish Collector's Edition being snatched up, and the limited versions in other regions are reportedly nearing their limit as well. So far the game has netted in roughly $4 million in revenue with 40% of these sales being pre-orders.

      Ukazuje to tři věci - jednak i díky skvělým rencenzím bude Witcher s největší pravděpodobností výdělečný, dále že PC scéna není zase tak mrtvá, jak se občas dovídáme od jiných "vývojářů" a poslední (last, but not least) fakt je ten, že jakákoliv ochrana/DRM je na prd (připomeňme, GOG verze je bez DRM a i PC verze lze aktivovat nejspíš bez internetu - tedy internet je potřeba, ale nemusí být na onom konkrétním PC).
    • zatial sa predalo 56 kusov celosvetovo
      • Wow, v tom případě se cítím být v elitním klubu. *2*
  • píšete tady o straně, kterou si vybrat, můžete to nějak specifikovat? mám pocit, jakoby jste měli na mysli výběr strany od které se pak odvíjí příběh... není to náhodou ta chvíle, kdy jste s tím elfem a vedete ho za královrahem? díval jsem se třebas na video na youtube, když jsem hledal pomoc s jedním questem a týpek tam měl úplně jiné mise, byl tam u stolu s triss...
    to já jsem někde okolo pevnosti a řeším, jak sejmout kletbu z jednoho krále a po triss zatím pátrám jen okrajově - když na ní příjde v rozhovoru řeč :D tak nevím, je zde někdo, kdo by mi to mohl lépe osvětlit? :)
    • Myslim že je to ta chvíle nevim to ale jistě.Potom se musíš rozhodnout komu pomůžeš a podle tohodle rozhodnutí je jiná celá druhá kapitola.
      • dík moc :) ještě mě napadla ta část s triss v té tůňce :D kde je taky nějaká volba a triss se ptá co bude dál, jestli se bude hnát za královrahem nebo se na to vybodne a bude si kutit s ní, nebo tak něco... každopádně je to skvělá zpráva, zahrát si to odznova a jinak :) to velice potěší :)
  • Pro me take 10/10. Posledni roky nevyslo nic lepsiho. V absolutne nejkrasnejsi grafice co kdy nejake RPG vubec melo. Ze zacatku jsem byl hodne frustrovan ovladanim,ale u teto hry se to proste promiji,protoze vas tak vtahne do deje,ze na nic jineho nez na hru samotnou nemyslite. Z ''bugu'' bych uvedl opet silene ukladani savu(stejne jako v jednicce) kdy po par hodinach hrani budete mit 100 autosavu o velikosto 1 GB. O nemoznosti si save pojmenovat jak chcete ani nemluve.
  • kostejnesmrtelny
    K tý rekonfiguraci controls...já teda nevim jak vy, ale já když v launcheru dám "video and language", tak tam mám "input settings", kde můžu dvojklikem přiřazovat klávesy *4* .
    Hru mám koupenou z GoG, možná to u Steamový resp. krabicový verze nejde, ale u mě no problem *5*

    Nějaká bezcenná dokumentace:
    http://tinyurl.com/3nab6zv
    http://tinyurl.com/3vna8l6
    http://tinyurl.com/3l9qhsu
    • Stejne tak nejde nastavit sipky,ktere (k prekvapeni mnohych) pouziva stale hodne lidi. Vcetne me.
      • Pravda - ale jde to editací ini souboru, včetně namapování kláves z numerické klávesnice. V nejbližším patchi by to mělo být ošetřeno.
    • lenze nie su tam moznosti pre mapu, questy a inventar (M,J,I)
      • kostejnesmrtelny
        To je pravda, ale na druhou stranu, zrovna tyhle volby uprostřed boje moc často nepoužíváš, takže tě nemusí trápit si sáhnout o kousek vedle. *2*
        • To je nesmysl. Takovehle ''malickosti'' dokazi pekne otravovat celou hru.
  • diky za odpovědi, takže musím napsat prodejci, protože ač mám premiovou edici s DLC šermířská sada, tak nemám ani jeden ingame předmět, ty blbosti okolo jako bonusové CD a mince a skládčka, to mám, ale ingame itemy ne.
    • Vzdyt uz to tu bylo nekolikrat napsane - s DLC je nejaky problem a vyresi ho patch, ktery vyjde v tydnu.
  • Proč se nedá skákat a normálně kdyš je nejakej most tak znej skočit ikdyš nekam do pr.. ale to neva debilita vypl sem tu hru po 10 minutách *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • lol přesně taky mě tohle sere ... debilní a grafika taky nic moc nechápu proč to má tak velké požadavky *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší