Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takova kravina *12* *12* Us aby vyslo nove cod *5* *5* *8*
    • miker17
      0/10 trollmeter - nehodno komentáře aneb ubožák se snaží být trollem *5*
      • trolo
        10/10 trollhunter - este horsie ako troll.
    • Hanzales
      Cekas reakce? Doufam, ze krom teto se zadne nedockas *3*
      • Já jsem mu chtěl dát plusko a pak pod to napsat: Archivment unlocked, first suported troll.
        • Hanzales
          nad pluskem z trucu, bez reakce jsem taky premyslel, ale ty jsi to dotahl mnohem dal *3* +1
  • Může mi někdo poradit jak použít ty mutageny? Nějak nevím co s nima mám dělat?
    • janchor
      Otevřít manuál a nalistovat stranu 23.
      • smejki
        pirates dont approve *1*
    • Mutageny pouzivas u skillu, kdyz ma skill takovou prazdnou tecku, tak lze vylepsit mutagenem, staci na nej kliknout a pak si vybrat prislusny mutagen. ;-)
      • aha díky tečky jsem si nevšim *4*
  • Reklamy na druhý díl jsou lákavé a bombastické. Nové bude toto a vylepšené bude tamto... třeba já bych přivítal ovládání na které jsem zvyklý. Ani ta vulgarita a sex mi v jedničce nevadily, protože to bylo něco co bych od doby kterou hra popisuje čekal. Zahrát si nový příběh by bylo lákavé ale... po první díle který byl tak skvěle nadabován hrát dvojku jen s českými texty a navíc za takové peníze? No promiňte ale to si svůj vynikající dojem z prvního dílu dvojkou ničit nebudu a investovat do hardwaru který zvládne náročnější hru se mi v takové situaci taky neoplatí.
    • naprosto souhlasim... v jednicce byly sex a vulgarity tak nejak pribehove dane.. kdyz mi ve dvojce ponekolikate vojak v blizkosti zopakoval vetu s f**k (pokazde jiny)tak jsem si rikal na co si hraji? stejne tak sex hned v prvni scene podle meho ma navnadit teenagery diky vsude zverejnenym prvnim 15 min videim ze hry - ale to je vse... hloubka zadna, rozhodovani zadne.. konzoloiidni nesmysl :-(
      • Nejsi trochu zaslepeny? Jasne ze maji vojaci nascriptovane urcitych par vet a porad je opakuji. Delas jako by to v prvnim dilu nebylo. NAvic v prvnim dilu bylo tech vulgarit podle me mnohem vice. Dvojka se naopak drzi zpatky.
  • no, zaklinac je super hra, ale urcite neni dokonaly.

    Bohuzel je tam nekolik chyb, ktere podle me mely byt vychytane v betatestu. Jednak je to system Q - kdy sice ukoly maji nekolik na sobe nezavislych cest reseni, ale jakmile ukol splnite jednou cestou, tak casto vam u NPC zustavaji moznosti rozhovoru na jiz splneny Q a Zaklinac se pak znova a znova pta,kde sehnat zbroj, kterou potrebuje na splneni questu, ikdyz uz ji ma davno v baglu a podobne.

    Dalsi vec, ktera mi prisla nedoresena, je vyroba specielnich predmetu, kdy ve druhe kapitole jsem napriklad nedokazal sehnat dost stribrne rudy na vyrobu lepsiho mece (ne, ze by to bylo nutne, nepritele sekate dobre i s nalezenymi kousky) a take unikatni zbroj, na kterou ziskate material az v dobe, kdy vas spad hry proste nenecha toto brneni vyrobit.

    Trochu me taky zarazil zpusob ziskavani zkusenosti, kdy jednotlive Q jsou vetvene a skladaji se z rady dilcich ukolu, ale expy casto dostanete az za kompletni splneni. Vzhledem k tomu, ze nekolik Q casto byva kompletne dokonceno v jeden okamzik, nejakou zasadnejsi udalosti, naberete z niceho nic treba 2 lvly, ikdyz za celou predchozi dobu, se vam ukazatel zkusenosti nepohnul ani o pid.
    • Whisp
      Suroviny sa u predavačov obnovujú, takže stačí vykúpiť napríklad striebornú rudu a po čase sa k predajcovi vrátiť a bude mať znova pár kúskov na predaj.
      • tusim obnova po 24h. jsem nekde cetl.
        • Mne se obnovi po par minutach :-) Staci obehnout mesto a ma tam zase dva kusy :-) Ale hral jsem na normal, mozna to souvisi s obtiznosti.
      • sakrys, to jsem nevedel...jsem u nej videl 2 kousky, tak si rikam, no zatim je kupovat nebudu, at mi nezabiraji zbytecne misto v inventari ;]
  • Sem hrál zatím jen letmo,ale celkem mě překvapilo jak moc je ze hry cítit její konzolový původ,hra sice vyšla pouze na pc,ale mnoha prvky,halvně ovládáním je ryze konzolová.Ne že by mě to nějak zvlášt štvalo,hrát s gamepadem jsem zvyklý jen mě to překvapilo.Quick time eventy,minihry s rychlým makáním tlačítka a hlavně to ovládání.Styl soubojů a celkové rozehrání je vyloženě "gamepadovské",souboje na myš a klávesnici prostě stavěny nejsou.Možná by to mohlo být zaviněno tím že snad vývojáři u dvojky navázovali na technologie a postupy jež byli vyvýjeny pro nikdy nevydený konzolový port prvního dílu zaklínače.Eště víc mě ale překvapuje že to očividně nikomu nevadí,narozdíl od třeba druhého dílu crysisu,na který kvuli tomu mnoho lidí nadávalo.Možná kdyby byla hra vydaná na vícero platforem ve stejnou dobu tak se má situace jinak...
    • Co je to zase za zvast? Quick time eventy a minihry byvaly ve hrach na PC i v dobe,kdy zadne konzole jeste neexistovaly. Neni to uplne bezne,ale byvaly. Pokud te to petivterinove klikani tak stve,tak v menu mas nastaveni,ktere je sice nezrusi,ale udela je lehci. No a minihry(paka,kostky) muzes uplne ignorovat,kdyz te stvou. Nejsou dulezite pro pribeh. Taky nechjapu proc sem neustale lidi tahaji Crysis. Me by to taky silene vadilo v akcni hre. tam clovek ceka zabijeni,zabijeni,zabijeni a ne nejake blbosti. Ale Witcher 2 je RPG,coz mnohym asi unika.
    • miker17
      když si to po sobě přečteš ješte jednou zjistíš jakou pi*ovinu jsi právě napsal
    • jsou lidi, kterym to vadi... ja si na konzolovitost stezoval uz kdyz jsem to videl u kolegy... kdyz mi to ted dal do ruky tak mne to odradilo jeste vice.. sama videa, nuceni "delat vec tak, jak ji zamyslel pan designer" a podobne - pro mne tahle hra ztratila veskere kouzlo. pokud mne to dovede do scriptovaneho utoku, kde ale nejsem schopny hru ovlivnit jinak nez bezduchym mackanim leveho tlacitka mysi a oceavanim vyhry s pravdepodobnosti 50/50, tak at jdou do haje... zadna sance rozmyslit se jestli pujdu tam nebo nekam jinam, naprosta linearita.. a nezachrani to ani Triss, kterou nektere teenagery navnadi na zacatku:-( pro mne 5/10...
      • To je nejhorší, když napíše "dlouhý zasvěcený komentář" člověk, který to vůbec nehrál. :)
        Takže: Quick-time-eventů je za celou hru tak pět, když nepočítám primitivní "mačkání jednoho tlačítka" a minihry, které můžeš vesele ignorovat. Checkpointy jsou fajn, zejména když máš F5 na quick-save *5* . "Konzolodiní ovládání" je naprostý nesmysl, bojování je skvělé a taktické a každý boj začne PŘEDTÍM, než poprvé sekneš, protože se na něj musíš připravit natřením meče a vypitím lektvarů. Lineární je možná tak tutoriál (prolog), pak můžeš hrát naprosto jak chceš. Já se třeba v prvním aktu tak zažral do plnění vedlejších úkolů, že jsem "na večeři k místnímu šéfovi" (která pohne dějem) dorazil až za několik dní. :) Skvělá hra...
      • Zkus dát větší obtížnost, a nebude to jen o klikání a očekávání vítězství.... je to pak celkem záhul a baví to
        • ono to prave podle meho ani neni o te obtiznosti... jak rika Szapkowsi - "Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa" a tady je vetsina souboju o presile... a kdyz k tomu pripocitas konzoloidni checkpointy, kdy musis znovu a znovu chodit celou oblast, tak mne to irituje. ja rad hraju hry ktere maji pribeh (tady ma zaklinac urcite plus) a hezky odsypaji (tady naopak desne ztraci). podle mne je to umele natahovani herni doby...
          • trolo
            jake checkpointy prosimta? ty si uz ale nacisto blby ne? si to ocividne nehral len pozeral videa takze prd vies.
      • Ty ses ještě nedostal z prologu, že? :D
      • takže Gothic 2 zůstává králem? To jsem rád... :-) ale abych nebyl kritik, hru si taky stáhnu a vyzkouším, ale nevěřím jí
  • dobry, dobry, ale nejak kratky... jinak by me zajimalo, kdo si sestavil kayran armor... ten zlutej "cloth" jsem nasel tri za celou hru a tu vylepsenou kuzi asi jen jednu... a ze jsem oteviral naprosto vse, co slo a zkousel jsem i obchodniky... stejne tak jsem nestihnul na zacatku hry, ze silver ore ten trpajzlik nemel a kdyz jsem rezignoval na to, ze budu mit silver mec, tak pak to najednou mel na sklade, haha. Jinak Witcher 1 mi prisel podstatne lepsi a hlavne DELSI...
    • No ja nevim, normalni lide si ten zlutej cloth koupej u obchodnika.
    • Whisp
      Tiež som si to brnenie vyrobil hneď na začiatku 2 kapitoly, vyzerá neskutočne dobre, hlavne tá červená kapucňa na Geraltovej hlave *7*
    • měl sem kajraní brnění
    • lepsi druhy latek a kuzi atd. se vyrabi z jejich ,,slabsich,, verzi...staci mit recept na vyrobu pevne latky z tech obycejnych, kterych se vali vsude tuna
  • Mahcake
    Jediný co tomu můžu vytknout je délka. Jinak dávám 10/10. *1*
  • Já bych zatím vytknul 3 věci- směšná náročnost UBER detailů, asi to opravdu celou scénu renderuje 2x... ale ok, i tak vypadá hra skvěle.
    Druhou věcí je ovládání, naštěstí jen to mimosoubojové, kdy se na něco trefit je bez kurzoru občas k vzteku.
    Třetí chybu mám osobně v tom, že mi nefunguje žádný bonusový obsah...ani předobjednávkový DLC, ani Troll (ten už se jednou začal stahovat, jinak ale ani ťuk) ani ten *SPOILER* bonus, který si vyhrajete od mnicha v hospodě při pokeru, který by se měl objevit v hlavní nabídce v bonusu.
    Štve mě hlavně ta poslední věc, ale nemám sílu se o to starat. Proč? Protože i tak je ta hra tak moc úžasná, že to snad ani není možné. :-) Souboje jsou super, lepší než v prvním díle, kdy byl skupinový soubojový systém směšně mocný. Nejsou moc těžké (Vysoká obtížnost), když využíváte Znamení, ale jsem zatím na začátku... ale tahle hra se nemůže pokazit. :-)
  • Jediný co je fakt že je tam na nic jsou ty animace průhodu dveřma jiank to je hra udělaná na jedničku
  • Ano ano přiznávám se jedničku ani nevím proč ale nedohrál jsem... ??? .... přitom tohle sem hrál u kamoša a přemýšlím o koupi tak dlouho sem se uněho natom sekl jak mě to bavilo npc/ai reagující na vše prostě paráda ( vím že vám to připadá jako kdybych hrál první rpg ale není to tak ) prostě super hra povedlo se jim to *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší