Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zavidim majitelum PC mam xbox a po hruze s Dragon Age 2 bych tohle bral vsema 10
    • fallout
      A já zase závidím tobě... můžeš si zahrát L.A. Noire a až se ti zahřeje Xbox tak, že to zamrzne, tak si na něm můžeš uvařit kafe... *1* *3*
      • Notak, nebuď na Shepparda ošklivý, on sem nepřišel prudit. S troškou štěstí se za čas dočkáme LA a sheppard dostane Zaklínače2.
        • fallout
          však já sem to nemyslel zle... dělal sem si srandu... *3*
  • já bych vytknul naprosto nevyváženou hratelnost. Nevím kdo z vás se dostal například k boji s bossem v první kapitole, já tam skejsnul 2 hodiny a poté jsem to dokončil naprostou náhodou. Na začátku kapitoly vás dostane kdejaký hmizák, na konci jimi projíždíte jako nůž máslem a pak takováhle "výzva" v podobě idiota, který vás dá na 4 rány a vy jemu pižláte život po půl milimetru. Nebýt těchto momentů ( hned v první kapitole jsou takové momenty 3 vlastně 4 - jeden je tam dvakrát) je hra naprosto úžasná. A nevadí mi ani ty pošahaný dveře, které mi připadají jako pozůstatek nějakého dříve odloženého konceptu hry.
    P.S.: ten boss by šel jak malina, kdyby vás hra do souboje záměrně nenahnala bez lektvarů, které v boji nejdou pít jako v jedničče. Série videí vám prostě účinky lektvarů nechá vypršet. Proto mi ta nevyváženost vadí - je to přímý záměr tvůrců.
    P.P.S.: víte někdo co dostanete za nahrání save z jedničky? je jiný začátek? máte vyšší level? lepsí veci? poradte. Díky.
    • Já dostal Havranovu zbroj + meč od jezerní paní - samozřejmě hned v druhé kapitole vyměněny za lepší věci ale v první kapitole paráda.
    • pravda, nejsem nějáký skiller či veterán, ale hraji na střední obtížnost a občasná flustrace se dostavuje, což je i dobře, když kouknu na jiné hry... hard si zatim a ani nikdy nejspíš nebudu troufat.. jinak k těm savum, začátek nevim jestli je přímo jiný (to se dovím až příští hraní), ale získal jsem věci, které jsem měl na konci jedničky.. Měsíční čepel, Havraní zbroj a možná ještě něco.. vyšší level není
    • Ja jsem za ty lektvary rad. V knihach je take pil vzdycky pred bojem.
      Ano,za savy dostanes nejake veci z prvniho dilu,samozrejme v zavisloti na tom jestli jsi je ziskal nebo ne. Podrobnosti nevim,ja jsem savy ztratil:(
  • Paul_cz
    Druhá kapitola je něco neskutečnýho...taková jízda ke konci, CDProjekt jsou neskuteční frajeři.
  • hra je dobra (po odohrani celeho piatku :), som internatista :D ), graficky je to parada, ale najviac ma NASRALA "misia" hned na zaciatku co utoci ten drak na hrad, ktorej zaciatok som musel ist asi 20x, pretoze prebehnut z tej prvej drevenej budky v ktorej sme sa vseci schovavali pred drakom bolo skoro nemozne, vyckal som si na moment ked odlietavat chrbtom ku mne, vybehnem a zrazu pomne chrli ohen, bud som rovno zomrel alebo mi ostalo 0,5 cm zdravia, som m yslel ze rozbijem klavesnicu *10* *10* *10*
    • Jo tento moment jsem hrál taky asi tak 15x. Quen jsem používal, ale zas tak moc nepomohlo. Hraju na vysokou obtížnost a souboje se dají zvládat i ze začátku hry. Ale spíš to je taktika sekni/dej kouzlo a uteč. Horší už to bude s bossy.
    • Quen?
      • to ma nenapadlo *7* ale ide aj o to ako to je debilne naskriptovane, ze sa neda prebehnut bez toho aby si nehorel, ten drak keby odletel aj na Mesiac a ty vyjdes s tej budky tak bude v milisekunde pri tebe a ty budes horiet, takato pi...... ma vie pekne nasrdit
  • Pro ty co mají problémy s FPS a mají NVIDII.

    1. Nainstalujte si poslední beta ovladače grafické karty. 275.27
    2. Odinstalujte si (třeba přes ovladací panely) "3D vision" součást těchto ovladačů.

    Už to sice hodně lidí psalo, ale třeba to tu ještě někdo neví. Hodně to pomáhá.
  • Naprosto užasná hra, soubojovej system mi připadá oproti jedničce užasnej.Pokud někomu vadi to přepínaní na jiný nepřátele tak si to může zacentrovat na konkretního ne?Podle mě trochu nevyvážená hratelnost-na lechkou člověk nemůže umřít a na střední je to někdy dost těžký nevím co bych dělal na hard.Jediný co mě nasralo je konec kterej byl už v jedničce jako ňakej serial a tady to tak je taky.
    Hra je sice náročnější, ale co se dá dělat taky vypadá parádně.Hraju na notebooku z grafikou 5650 což je nic moc grafika a hra vypadá mnohem líp než crysis 2 ,člověk musí povypínat některý efekty: rozmazání pohybybu,korony(neví někdo co to je?).
    jediý co nechápu jak může Portal dostat 10/10 a tohle ,,jen" 9/10. *1*
    • pkart
      Jak to vypadá s FPS a výškou nastavení grafiky? Pokud by to šlo, pošli screen nastavení grafiky :)
    • Portal si 10/10 zasloužil. Ale zaklínač si zaslouží 10/10, jené RPG co jsem tu našel s tímhle hodnocením je SW:KoTOR, a zaklínač ho pro mě trumfunul, a to jsem SW maniak.
  • Odulin
    Takže stručně. Výtečná grafika, svět, příběh, atmosféra... Boje na které jsem si musel trochu zvyknout, ale pak je to jízda. Ovládání na K+M mi přišlo chvílema nemotorné, takže jedu na gamepadu. Ze začátku problém s technickou stránkou hry, ale po několika úpravách 1920x1080 Ultra (bez ubersampling) s průměrnými 50 fps (i5 3.5GHz, gtx 570 oc). Prostě a jednoduše výjimečně podařená hra na hrdiny!!! Až bych se skoro nebál sáhnout po tý desítce...když už teda na ni hrajeme *3*
    • bez patche hratelne pouze na gamepadu... bohuzel to vypada, ze vyvojari prosli lobotomii a programuji na PC stejne svinstvo jako na konzole.. sipky nejdou navodit, souboje se vyhravaji tim ze clovek zbesile macka jednu klavesu... vse je naskriptovano a nedava moznost volby...
      • miker17
        *4* *8* *7* *9* *10* *11* - Moula to sedí .... co je sto sváma trollama jediné na co se tady zmůžete jsou nadávky jak od 3letého mimina
    • Paul_cz
      Souhlas. Vidím to na desítku, tohle je jedna z těch her od nichž se nevstává dokud nejsou dohrané.
      • Přidávam se, když něco 10 tak toto, cítim v tom Gothic a je to páradni jízda, smekám CD Projekt. Lidi, neztahujte a kupte si to! Je málo takových her a buďme rádi že někdo dokáže vydávat takové pecky..
        • Jak jsem přečetl neZtahujte tak jsem měl sto chutí doplnit svou origoš verzi o pirátskou.
          • no jen ze s toho nepozer
          • Hanzales
            "kobzool"...to je jedna z nejveselejsich prihod z akce "chata". Kamarad, ktrery to zdycky zarizoval uz tady bohuzel neni. Byl genialni a mohl mi ted opravit zuby. Nikdy na nej nezapomenu.
            Nicmene v hospode kousek dole sedaval deda. Zdycky neco zadrmolil, pak vyprskl a rekl kobzool" Tak me napadlo, jestli taky nejsi z one chaty, kde se vzdy nehorazne hresilo a kalilo ? :) Prinejmensim mi ta prezdivka privodila vzpominky na dokonale akce typu chata.... (srry za OT)
      • Hanzales
        Taky zatim netusim, za co bych te hre strhnul. Tech par much je jen porodnich, vse dulezite je naopak na urovni kralu ;o)
  • nedaři se mi zabit toho chobotnatce Kajrana mužete mi někdo poradit nebo dat chat trapim se s tim už 10 dni diky
  • No nevim, ja se na hru opravdu tesil, hned jak byla k predobjednani na gog.com jsem ji predobjednal, ale ted po trech dnech hrani zacinam objevovat spoustu nedostatku. Uz jen to, ze sami autori priznali, ze opravili 10000 chyb o necem svedci.
    Nejvice mne asi stve podpora jen 16:10. Cerne pruhy nahore a dole na jinych rozlisenich? Kde to jsme?? Optimalizace? Nenechte se vysmat. No a pak takove veci, jako ze minimapa nema sever, takze je slusne receno k prdu a spousta dalsich veci, jako totalne neprehledny inventar. A nebo proc se nauceny recept nezapise do knihy, ale musim je VSECHNY tahat s sebou? Hral to vubec nekdo pred vydanim? U mne zatim 8/10, uvidime po patchi.
    • mám 16:9 bez pruhů na své ATI
  • dnesnym dnom sa zberatelska edicia nachadza u mna v sufliku , zamknuta na 3 zamky, cakajuca na obdobie po skuskovom *3* , z recenzi vyplyva , ze autori opat nesklamali a mozme sa tesit na naozaj fantasticky zazitok ako v 1 *4* *3* , takze prajem hracom vela prijemnych zazitkov *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit