Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, ale i to je na dnešní poměry výrazná reakce, takže liberální rozhodně není. A mně vůbec nevadí, že dopisy rozesílá, já jen vyvracel levisův blud...
    Politika CD Projektu je fajn, i když jsme díky zmršeným DLC k předobjednávce u Zaklínače 2 neměl na první projetí quest s trollem ani magický balíček, který ale naštěstí zpřístupnili opravdu brzo volně.
  • Nechtěl jsem nic psát protože to vyzní naprosto do prázdna ale co už.
    Takže 1. téma: "Hru jsem stáhl, vyzkoušel a teď rok po tom co vyšla jsem si jí už poctivě koupil" - Really? Nejvíc peněz se samozřejmě vydělá za první měsíc prodeje. V prvním měsíci prodeje se rozhoduje o tom jestli byl titul úspěšný a bude se pokračovat v pracích na dalším pokračování. V prvním měsící se rozhoduje o budoucnosti studia. To, že dnes si tu hru koupíš když spadla z 1099 Kč na 299 Kč je prostě jeden velkej Troll Joke.
    2. téma: "Nechci kupovat zajíce v pytli" - No tak tohle je čistě standartní ospravedlňování a ten jenž tato slova pronáší jim vlastně ani sám nevěří. Podle čeho si vybrat hru? Vezměme třeba Zaklínače 2. Vím o té hře a teď se vydám do světa internetu zjistit, jestli mi to za to stojí. Hra je pokračování (o kvalitě hry může leccos naznačit první díl), má literární předlohu (třeba jste fanoušek) "Hm, tak to vypadá zajímavě, chci vědět víc" - Hle prezentace hry fíha. No atd. atd.
    3. téma: "Koupil jsem už tolik her, jednupřeci můžu oželit" - Rozhodně ano, jsi na tom lépe než většina nicméně to z tebe nedělá morálního posla, který může kázat o tom, že "Já koupil 9999 her a ty určitě ne, takže drž pysk". Ve chvíli kdy budeš používat jen a pouze legální software (tedy i Hry, OS apod.) máš určité morální právo k tomu kázat jiným o zlodějině, nicméně na tebe stejně všichni hodí bobek.

    Abych to uzavřel: Krást se nemá ale krade většina z nás. Mě nevadí, že lidi warezí. Mě vadí, že jsou pak schopní jít na diskuse a falešně moralizovat o něčem, v co sami nevěří. Pokud jsi warezil tak nemluv o tom, že stahovači jsou hovádka boží přeci. Prostě si zapni svou ukradenou či legální hru a na všechno ostatní se vy*er :-)
  • MrSanta
    Sice se mi nelíbí styl memova psaní, ale v tomhle s ním musím souhlasit - v dnešní době je takových zdrojů informací, že ten warez už jako věc na odzkoušení není potřeba. Rozumný člověk si udělá úsudek sám. Jinak mám stejný přístup jako ty, až na tu warez část. U těch her, kde si nejsem jistý prostě počkám na slevu do 10 € - . To je částka, která se dá jednou za čas oželet. Zatím jsem se ale nespálil.
    Demo jsem osobně bral vždycky jenom jako test, zda na hru stačí můj počítač. V dnešní době, kdy je většina her i na konzolích to už ani není nutné.
  • x_ander
    Reakce ublíženého pracanta, který nezvládl vystudovat nějakou školu?
    Nemyslím to nijak urážlivě, ale ta reakce o tom vypovídá. Btw. já (už) student nejsem a pracuju - to je pro dokreslení situace :)
  • Skidrow nevydává nic, jen kradou cracky od rusáků a vydávají je za své.
  • Veskoslav
    Ale on jenom rozesílal dopisy. To spíše bylo akce: "Sáhni si do svého svědomí". Soud by mohl probíha roky, protože ani ta IP není prkazatelná a nikdo nedokáže, že jsi to stáhl právě ty.
  • Ehm nevyšel Zaklínač 2 na GoG později než krabicová verze?
  • Veskoslav
    Jsem student, ale naprosto všechno si platím sám. Nebydlím s rodiči, neperou mi, nevaří, nedostávám kapesné. Pracuji. Maminka ti vysvětlí, co to slovo znamená, protože práce není kapesné jako v tvém případě.
  • Jedine co delali je, ze posilali dopisy s zadosti o zaplaceni pokuty. I kdyby si nezaplatil a slo to k soudu, tak jeste nemaj vyhrano, protoze IP adresa neni prokazatelna. Byla to jen takova vyhruzka aby se nad sebou lidi zamysleli.
  • chápu že žiješ jako student ješte v nejakém smyšleném svete, počkej až vyrosteš kam se dostaneš s timhle pristupem :))
  • Ach jo... vím, že v diskuzích na games není ve zvyku používat mozek, většinou to ostatně ani není potřeba, ale pro chápání (mého) textu to očividně potřeba je. Napsal jsem, že v rozporu s tvrzením autora článku se CD Projekt zas tak s piráty nekamarádí a rozhodně není liberální - ještě jsem na samotném začátku příspěvku zdůraznil, že se vyjadřuju k autorově větě v článku... Co na tom není pravda? Jak mohu dostat mínusy za podložený argument? Na téhle diskuzi je opravdu zajímavé prostředí, a to jsem konkrétně tobě fandil za obhajobu Diabla 3 i na vzdor všem zdejším haterům a trollům...
  • Takže máš 20k na nové PC ale ne na hru... Good One
  • Veskoslav
    Ksakru už tu zase máme šaška, co srovnává krádeže aut a her. No nic přeji hezký den, tohle nemá smysl. Místo Jejdáska tu máme jeho klon.
  • Pánové nějak obrátili, frajeři z CD Projektu vědi jak si udělat reklamu... Ještě před rokem posílali lidi k soudu... Takže blablabla...
  • Veskoslav
    Nikdy neplatím za to, co se mi nelíbí či nechutná. I v restauraci vrátím jídlo jestli není teplé či dobře udělané, do obchodu vrátím zmetka, co má se po vyprání rozpadne atd. To, že ty to pořád nechápeš, tak to je tvoje věc.
  • Kr.Pa
    Ja zpiratil oba dily, s rozestupem casu jsou si oba koupil a nakonec mam 1. i 2. dil na gogu. Tedy 2x koupene oba.
  • omg veskoslave jak mužes byt takhle blbej, to je jako tvrdit, ja si koupil v živote 10 aut, tak jedno mužu ukrast
  • x_ander
    To máš sice pravdu, ale není to ono. Možná to je prostě tím, že jsem ze staré školy (zas tak staré ne, je mi 25 :) ), ale když jsem hry začal "brát važně" (cca rok 1999), tak jsem si koupil Level, přečetl recenze, tam se mi nějaká hra zalíbila, tak jsem vzal přílohové CD a nainstalil demo. A věděl jsem na čem jsem. Dnes tu možnost nemám, dema skoro nevycházejí. Más pravdu, na YT si můžu prohlédnou gameplaye atd.), ale ja si to prostě chci zkusit. To je celé. A znovu opakuju - jsem proti pirátství a dnes i dokupuju hry, které jsem dřív upiratil (takové trošku "vykoupení" :D ), ale prostě se mi nechce dát tisícovka za zajíce v pytli. Buď zajíce v pytli koupím třeba za rok za tři stovky, nebo si hru stáhnu a následně koupím třeba i za tu tisícovku. Co z toho je lepší pro vydavatele?
  • Veskoslav
    Tak to jsi mě vářně pobavil s těmi viry na piratebay:)Tam to docela slušně hlídají a pokud někdo někdy nahodí odkaz na "hru" s viry, má doživotní blokaci. Takže až budeš zase příště lhát, najdi si jinou stránku ne jenom tu, co sis přečetl v novinách.
  • ješte jednou, když chceš hrát, nejdriv zaplať. když se ti hra nelíbí, maš smulu. ted chápeš *8* ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit