Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Tak ono to moc neni vlnou hypu ale tim ze je to fakt zabavna hra, me hlavne bavi ten svet.
    Combat je vyladenejsi nez ve dvojce, je potreba uskakovat, delat kotouly i pouzivat znameni. Navic co nepritel to jina taktika.
    Me jenom stvou zpomaleny reakce Geralta a to ze NPC delaji furt stejny veci dokola.
    Jinak po herni strance nemam vytku, hlavne questy a dialogy sou bozi, ale to sem ocekaval.
    Mam uroven 5 a nejakech 16 hodin.
    Dneska sem paril do jedne v noci, a zachvilu du uz zas parit :-)
  • Magister_Peditum
    Dobrý je, jak tam jsou propojené questy. A že nejsou v žádném případě černobílé. Zrovna jsem dokončil jednání s ježibabama v močále. Ducha v Šeptajícím stromě se mi zželelo, tak jsem ho osvobodil, a on za to osvobodil sirotky ze spárů ježibab. No, ale to jsem netušil, že pak ježibaby jejich opatrovatelku potrestají tak, že jeden z pozdějších úkolů pro Krvavého Barona skončí jeho sebevraždou. *15*
  • Sithard
    Me to proste ne a ne chytnout.. hrozne rad bych se vezl na hype vlne ale do dalsiho hrani se musim vic a vic nutit :-/ Herni Geralt je mi strasne nesympatickej + ten combat je peklo
  • Magister_Peditum
    Jo, Princezna zůstane v mojí mysli pro vždycky. *14* *15*
  • Dlouho se mi nestalo, abych za dvacet hodin hraní nepřeskočil jedinej rozhovor. Hodně dlouho se mi nestalo, abych za dvacet hodin hraní byl pořád na začátku hry, a to bez umělýho natahování. Navíc každý quest působí naprosto přirozeně - poctivě odvedená řemeslná práce. Na světu Zaklínače je vidět, že si s ním někdo pořádně vyhrál. Že někdo přemýšlel nad tím, proč určitá věc je tam, kde je. Pro mě rozhodně 10/10, i přes některé chybky, které samozřejmě hra takového rozsahu vždycky bude mít.

    Zdejší diskutéři (proč mě to občas připomíná diskuzi na jednom nejmenovaném zpravodajském webu) určitě mají právo na svůj ******** názor, to jim nikdo upřit nemůže, ale řekněte mi, co byste ještě chtěli? Které RPG posledních let je líp zpracovaná a zábavnější hra? Skyrim? DA:I? Pfff...
  • Díky za recenzi, naprostý souhlas.
  • Rejsek
    A jak to slape, da se to hrat? Mam taky prastarou mrchu, jen o neco silnejsi stolni PC. Trosku jsi mi ted vlil nadeji do zil :-)
  • A prirodna bariera v Gothicovi? V 2jke slo v podstate usekat cokolvek na akomkolvek lvli. A v 3jke stacilo kupit luk...dat do neho par bodikov a clovek mohol ist rovno i na druhy koniec mapy. Pride mi dost rusive a nelogicke ze velkeho Zaklinaca zabije obycajny vlk len lebo ma vyssi lvl.
  • Jack1947
    Nebo závisdíme že nám to nejede a ostatním ano? Poor.
  • tak Skyrim je sice blbost ale souhlasím že je rozhodně o řád lepší než Zaklínač 3
  • pane bože já to nechápu co to šílenství má znamenat, už Zaklínač 2 byl naprostá tragédie a co jsem si pár minut zahrál toto tak musím říct že větší kravinu jsem ještě nehrál, Zaklínač 3 je naprostý herní odpad *10* *10* *10* *10*
  • No neviem...ohladom Witchera 3 vo svete zatial ticho po pesine...ziadny rozruch ani trhak sa nekona. Ani GOTY to nebude. 10tka je podla mna prehnana....to si skor zasluzil Bloodborne
  • Jack1947
    Ty vle je jen pár her s maximálním hodnocením a 2 jsem už hrál ( nějaký čas) takže tohle si zahrát musím taky, už kvůli té úžasné optimilizaci... akorát nevím jak dlouho mi to bude trvat. Času fakt není nazbyt, příští týden je pojebaná praxe. *7* *12*
  • V tu dobu to bylo nejlepší RPG.
    I dnes spousta lidí věří, že je skyrim lepší jak zaklínač 3 (a já s nimi v jistých aspektech souhlasím).
  • redakce dala desitku i skyrimu takže tak horky to zas nebude *3*
  • Amylee.Anderson
    "Nejvyšší hodnocení udílíme zřídka a pouze hrám, které v době svého vydání jasně vyčnívají nad ostatními. Posouvají hranice obecné představy o dokonalosti ve svém žánru i v obecném slova smyslu. U takových her je velmi pravděpodobné, že se o nich bude dlouho hovořit, dostanou se do pomyslné síně slávy a budou dávány za pozitivní příklad kvality i v době, kdy už budou technologicky a ideově dávno zastaralé." 100% zaslouženo :)
  • pribehove rpg ktere vedou za ručičku mne nikdy nebavily, 5/10
  • Veskoslav
    Myslíš Potracenky? No to si někdo vyhrál. To mi připomělo Slarka ze Stalkera. Celý ten svět je udělaný nádherně. Jinak až potkáš staršího Mlhavce, tak to je teprve sranda *1*
  • Veskoslav
    Elfové přišli ze Severu, obydleli města a říši rasy Vran, která zanikla kvůli klimatu. Tehdy se poprvé setkali s lidskou rasou. Města elfů byla po celé Temerii. Byla to válečná rasa, ale dokázala žít v míru Víc k tomu asi nebylo. Jenom řekli, že pak přišel větší počet lidí, přírodní katastrofy a pak vypukly války a hony na nelidi. Staletí lovení elfů a ostatních udělalo z kdysi hrdné rasy rasu zločinců, vrahů a nejkrutějších bytostí, co chodí po Temerii. A víc k tomu asi já nevím. Kdyby někdo našel.
  • No já musel, chtěl mi sežrat kozu (a za trest jsem mu vyplenil jeskyni).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit