Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela daj zabrat štítonoši-banditi, jelikož je člověk bere jako regulérní nepřátele a podcení je :D
    Problémy taky dělaj nepřátelé ve skupinkách, není to AC kdy jeden mlátí a zbytek kouká.
    Nejhoršího ? Po 5 hodinách snad botching (potraceněco ... nevim to česky, to prokletý novorozeně) - je to hnus :D Potěšili mě vodní čarodejnice a jejich házení bláta do očí :-)
    Kromě vyprávění a dialogů i nepřátelé působí věrohodně ... jen občas když poodejdete z boje, nepřátelé zůstanou kolem svýho území a jen na vás výhružně mávaj.
    Co mě potěšilo byl medvěd. Dobře útočí, díky srsti zranitelný igni, a jeskyni měl plnou mrtvol lidí a zvířat a pokladů ...
  • Nedivím se, když CDP vydal takový nároky jaký vydal. To co prohlašujou za minimální je možná slabší doporučené.
    Věřím, že si tím odlákali spoustu zákazníků, ale já hru rozjel na 2.4 GHz dvoujádru (minimální má být 3.3GHz čtyřjádro) a mobilní grafice geforce 740M (takže na notebooku).
  • Tebe. To je snad jasný ne?

    Kl*tit do zadku sochu na fotce to jsem jen tak neviděl. Mozek 0.
  • A to je jak? Já to nevím proto se ptám :)
    To samé pro lidi.
  • Recenzi jsem nečetl, ale hra si zaslouží opravdu maximální známku, příběh,grafika, svět prostě to funguje na 100% a co se mi líbí nejvíc, je jak si dal CDP záležet na vedlejších questechh, nádhera prostě,,, a jak tady píšou lidi a nadávají na hw nároky tak to není pravda, teda pokud nemáte 5 let starý zaprášený pc, na amd procesoru a amd kartě r9-270x hra běží na all high a textury a krajina na ultra a v post efektech vše zapnuto,,,(kromě nvidiahair) ve hře mám asi 30-40 hodin a jsem 14 level a podle questu na mapě jsem skoro ani nezačal,,,
  • Nechci číst rejstrík. To si mohu přečíst Bibli kde máš x stran o tom kdo byl koho syn....Nejsem cvok abych se tohle učil na nazpaměť.
  • Dík.

    Divný, že tedy dočtu povídky a poté bude román a dva konce...To napsal nějak divně.
  • Veskoslav
    Když se podíváš pořádně, tak Skyrim má jenom tu první na základě, pak tuna balastu přes kterou se stejně musíš proklikat a pak to až za něco stojí. A když se podíváš pořádně na Zaklínače, tak takový rychlý styl je zpracovaný dobře. Začínáš od "nuly".
  • Veskoslav
    No pokud pomáháš Scoatel ve 2. díle, tak je to tam částečně nastiněné, co se stalo s elfy a odkud se vzali a proč jsou takoví jací jsou.
  • Je to divný. Tohle mohli zlepšit....

    Navíc proč zabíjet medvěda, chudák medvět. Nic nedělá jen tam stojí... Ani na nej nebyla odměna.
  • Napsal někdy Sapkowski něco o to, kde se vzdali lid a elfové? Prostě z jakého místa přišli obyvatelé kontientu?

    Zjistil jsem pouze to, že dorazili na lodích ale z jakého místa a jak to tam vypadá a proč odešli jsem nezjistil.
  • Pokud vim zasadni schopnost u každého skillu v Skyrimu byla vždy jako první..například dmg zbrani nebo pouzivani armoru..daleko byli perky které byli spis doplňující...a třeba zcela logicky u kraftu jsi musel projit celou skalou nižších armoru nez jsi se naucil kovat ebonit nebo daedric.Takze souhlas..Skyrim to ma dobře udelane.
  • Veskoslav
    Jinak co nejhoršího jste zatím potkali? Ať už do vzhledu nebo schopností?
  • Veskoslav
    Zrovna Skyrim je příkladem naprosto katastrofálního levelingu. Než se prohrabeš k slušné schopnosti, tak vyhodíš tunu bodů. Jako promiň, ale říct, že Zaklínač dává body do špatných a nepotřebných a pak dát příklad Skyrimu, který je na toto ještě horší, to mi přijde docela divné.
  • taky by me zajímalo jak ymsleli to ze trofej pridava 3% expu za zabiti lidi a nelidi když za ne jsou asi 3xp..dyt 3% ze 3 se neda ani poradne spočítat:) pak taky ty vylepseni do zbrani a vybaveni..k cemu je vylepseni který pridava 0 dmg (ze by bug?)
  • Levelování ve Skyrimu byl důvod, proč ho mam tak rád.
    Jasný, investice do jistoty je věc jedna, ale spousta věcí je na konci stromu a je problém se k nim dostat a zároveň vybrat něco užitečnýho :D
  • Veskoslav
    Dá. V Oxenfurtském přístavu například či Novigradu. Občas narazíš na obchodníka a když mu pomůžeš máš slevu nebo trofeje za zabité příšery snižují cenu nebo naopak zvyšují odměny. 1000 se zdá moc, ale už jsem prodal meč za 450 a to jsem stále level 12.
  • jistota je investovat do věci který jsou jasny..5% dmg mecem je 5% dmg mecem...ono většina skill stromu ve všech hrach stoji za starou backoru...vzdycka tam je pulka věci k nicemu. nejlepší je sice stupidni ale funkcni pridelovani bodu ke statum, a levelovani skillu třeba pouzivanim..sklil tree je skoro vždy omezujici a z poloviny o nicem.
  • Vím, že ve Velenu se dá koupit lektvar za 1000 korun, ale lze ho pak někde koupit znova ? Navíc tisícovka není zrovna málo.
    Jinak já nechci umět všechno, jen mě zaráží, že výběr některých schopností je ve finále na škodu a je to takový pokus omyl - málokde jsou čísla, všude jen "dá to nějaký poškození"
  • Veskoslav
    Reset skillů je jednoduchý. Koupíš si lektvar. A systém schopností je naopak udělaný dobře, protože odpovídá specializacím škol Zaklínačů. Nebyl Zaklínač, co by se soustředil na všechno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit