Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne tato zmena nevadi v DII som behal aj ja zo stale zapnutou mapou ale ak mam pravdu povedat pocase som ju vypinal i ked to nebolo take prakticke viac som si vychutnal vizualnu stranku hry... a mozno je aj dobre ze v DIII ma nebude pokusat priesvitna mapa ako v DII a este by som dodal jednu vec ak ste niekdo videl diablo 3 beta gameplay viete ze prostredie je prehladnejsie a clovek nemusi pouzivat mapu ani zdaleka tak casto pretoze leveli uz niesu velke stvorce ale skor koridory
  • Pan_Klobouk
    At Blizzard zrusi mapu uplne a mezi minialni HW pozadavky dopise nekolik archu A4 ctvereckovaneho papiru. To dnesni hrace nauci! ;)
    • Naposled jsem si delal mapu u nejaky hry, kde pozdeji bylo bludiste s neeukleidovskym prostorem.
  • správně
  • kostejnesmrtelny
    Teoreticky to může fungovat, hlavní důvod, proč to bylo v předchozích dílech tak potřeba byl ten, že náhodně generovaný úrovně vypadaly většinou dost stejně, nelogicky, a screen byl nazoomovanej natolik, že se tam bez mapy nedalo totálně vyznat. Největší problém to bylo samozřejmě v druhým aktu, naopak ve třetím tenhle problém prakticky odpadl.

    Pokud se jim povede udržet ten generátor nějak na uzdě a levely zpřehlednit, nemusí to bejt marný rozhodnutí.
  • A pak že neujdůležitější je grafika. Prd, nejdůležitější je, jakou to má mapu.
  • tak to je bullshit, v D2 sa dala nacentrovat mapa/sipka rovno pod postavicku, a sledovat zaroven hru aj mapu. Takto to to bude spomalovat gameplay ked sa budem hladat. proste blbost, uz moc nad tym spekuluju
  • kostejnesmrtelny
    Ještě by mě zajímalo kolik pitomců, co tu vyzdvihujou Valve jako "tu jedinou firmu co to dělá správně, FUUUUUU BLIZZARD!!!!" hrálo epizodu 1 se zapnutejma autorskejma komentářema, kde se asi půl hodiny řeší, jak je nutný hráče donutit, aby dělal to, co vývojáři chtějí aby dělal, a díval se tam, kam oni chtějí aby se díval. A jak toho dosáhnout.
    • Nie je to ziadna tragedia, ale mam pocit, ze uz naozaj zbytocne spekuluju ( ako niekto nizsie napisal ). Ak si pamatam, zapnutu mapu som maval najma vtedy, ked som prechadzal uz vycistenym levelom a navigoval sa cez chodby kde su vstupy do urovni. Uz som skutocne nemal chut kochat sa sceneriou ktoru som uz videl a presiel, ale co najrychlejsie sa dostat tam, kde som potreboval.
  • Jeste odstranit ten "wow nadech" a je mi jedno kolik to bude stat
    • WoD *5*
      • Trol.diskuzni
        MSORPG WoD, a real experience!
  • D3 už mám obejdnáno hodně dlouho a vůbec neřeším co tam bude nebo nebude, nějaké datum vydání také ne ... až to vyjde tak to vyjde, pak rozbalím svou krabici a při hře uvidím co hra nabídne/nenabídne. Ale čim dříve to bude, tím lépe.
    • Konecne nazor podle meho kusta!:))) Nez naky ono tam nebude tohle a tohle jezis ted uz tam neni ani pruhledna mapa jdu zrusit objednavku:D:D To je trapne a ubohe;)
      • me spis prijde "trapne" koupit neco jen ptz se to jmenuje Diablo a jak ten nad tebou pise tak je mu uplne jedno co tam bude nebo nebude, takze bych mu tam dal smouly, misto nejakych efektu kouzel jen kyticky a dalsi sra*ky, kdyz je mu to tak vsechno jedno, priste by si mozna rozmyslel, co si koupi
        • Na tuhle hru čekám strašně dlouho, i po takové době je Diablo pro mě nejoblíbenější sérií, takže ano je mi jedno co tam bude a nechám se překvapit. I kdyby to byl propadák, tak díky tisíci koruně přece nezbankrotuju. :o)
        • XorxoxTalarius
          Souhlas ... za blbost se plati a v tomhle pripade by ho to stalo litr.
  • Jedině dobře, není nic zábavného na slepém běhání a mačkání dvou tlačítek. Navíc mazáci si nemůžou stěžovat že se pořád jen zjednodušeuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit