Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zda sa mi to alebo vsetko co mame radi v hrach vyvojari schvalne odstranuju ?...ja uz verim len Valve...sice maju svoj styl oznamovania hier a ich vydavania...ale s hrou ako takou ma nikdy nesklamali
    • Blbost... Kdyby Blizz jen oznámil v roce XX že pracují na D3 a netvořily okolo takový mocný hype, nikdy by jsi se nedozvěděl, co přidali/odebrali atd. *3*
  • Nechápu co se vám na tom nelíbí. Blizz chce jenom aby jste nečuměli na ohraje pruhlédné mapy a nehledaly jenom vchody, východy, portály atd, ale chce aby jste si prostě vychutnaly jejich prostředí které je fakt krásné a kde je vše v pohybu. Prostě tohle je pro mě krok dopředu. A pro ty co se bez mapy neobejdou tak pokud vím tak ve hře je minimapa která je stále zaplá. Sice není průsvitná ale tohle úplně bohatě stačí. Jinak pro pány kteří si myslí a velkohubě tady říkají že na diablo 3 serou a že si to radši stáhnout tak mám špatnou novinu: Diablo 3 nemá offline mod, takže nepůjde bez připojení k internetu a bez origo gamesy. Asi mě zde napíšete že existují i EMU servery, a že vám tohle stačí, bohužel emu nikdy, nikdy, nikdy nebude ani z 5 procent tak dobré jako origo. Peace a držme blizzu palce ať vydají hru která nás bude bavit dalších 10 let.
    • Anarcha
      Jěště bych k tomu dodal jak tvrdiš blizz chce aby jste nekoukali na okraje mapy a vychutnali si zpracování je to samí jako kdyby v EA chtěli , aby lidi v BF3 hráli jeno snipery , tak že by si mohl hrát jenom reacona a ve zbraních by si měl jenom snaperky , ale bylo by to správný , protože oni taky jenom chtěj.
      • Blbost, to je jako by v ea chteli, aby se bf3 nedal hrat na mape - moment, ono se bf3 neda hrat na mape, zkur. ea.
    • Anarcha
      Sorry , ale ani vývojář mi nemá co diktovat jak mám hru hrát a pokud se i blizz odhodlal k tomu co nenávidím u jinejch studií hrajte to jak chceme mi a né jak chcete vi tak to ať si to diablo strčej do análu. Není jedinej důvod proč nedat možnost výběru a ať si to každej hraje jak mu to vyhovuje.
      • Mno tak nejak to vidim taky, zacalo to uz tema blabolama ze byt porad online je lepsi *12*
    • No nelibi se mi na tom to, ze nekdo chce diktovat jestli budu cumet doleva nebo doprava.
      • Sry ale na takhle blby argument muzu napsat jedine jinej blbej: Nechces, aby ti neco diktovali, nekupuj to.
        • Ja si to rozmyslim, neboj. Ale to ze neni duvod proc neco delat jinak nez s moznosti volby fakt nepochopim.
          • a ja bych chtel v D3 stavet domy a litat v helikoptere. proc ten blbej blizzard mi neda tu volbu?
            • Pokud vim tak litani vrtulnikem ani staveni baraku v D2 a D3 nikdy nebylo a byt nemelo.
              Mapa byla v D2, snad se i dalo nastavit jak pruhledna byla. V D3 to tak evidentne mohlo nebo dokonce melo byt.

              Takze hrusky a jabka.

              Jediny co se jim ted povedlo je zvednout ego lulinkum co ted v diskuzi pisou "Ale to je dobre, ja jsem nechtel aby oni hrali a cumeli na mapu..." Coz asi nikdy nepochopim.
            • v zakladu je to uplne to samy. ty chces po hre neco jinyho nez autori chteji aby jsi ty dostal.
            • Taky nechapu proc nekdo srovnava hrusky a jabka... *7* ale jinak dobrej pokus
  • jak v diablu II tak i ve swtor používám průhlednou mapu pokud pouze cestuju z místa na místo. pokud se ztratím, tak se stejně zastavím a podívám se na mapu "neprůhlednou". když bojuju, tak mě to stejně zavází a pořádně na to nevidím. takže úplně bezvýznamná změna a zbytečné čeření vod...
  • Spades
    Neměla tam být původně minimapa ?
  • hra je relativně blízko
  • No při nahodnem generovaní levelu. Nemít moznost pruhledné mapy k hledaní vychodu bude chtít neakou modifikaci :D
  • Kr.Pa
    Co ohlásili D3, tak se podávají jen špatné zprávy, aby z toho nakonec nebyl fail. Thx Activision ...
    • Nweni to spis jen o tom ze ty sledujes novinky okolo jen zritka a vdycky se trefis jen do spatnej zpravy a co vdyt tohle neni spatny... Je pravdou to ze se spis hrac dival v D2 na mapu nez na samotnou hru!Dalsi zmena co vitam jako treba zruseni tech zviratek:D:D vdycky k serii Diablo patrilo aby si clovek sebral sam zlato tak ted k tomu nepotrebuju naky kralika nebo prase:D Jediny co me trochu mrzi je portal tenhle zpusob byl v TQ a truchu me to vadilo ale co Blizz vy co dela:)))
      • 1.) Jestli se nekdo dival treba z okna tak to byl stejne jeho problem. 2.) Mi výme *5*
  • Komu se to nelíbí, nemusí si hru kupovat. Schválně nepíšu stahovat, protože to vypadá, že nelegálně vůbec hrát nepůjde.
    • XorxoxTalarius
      Tomu prece sam neveris? ;)
  • Mahcake
    A já mohu zas jen říct, Rest in Peace Blizzard North.

    http://www.youtube.com/watch?v=u-pIPgnJvqU&feature=related
    • Hlavne, ze "Blizzard North" se tak pekne predvedl s Hellgate London.
      • XorxoxTalarius
        Hellgate London je hodne kvalitni RPG se spoustou moznosti a je to vlastne i celkem upesne MMO, jen tak mimochodem ;)
    • blizz vyrazil neschopnej póvl ze svejch řad co za několik let udelalo uplny kulovy a bralo zato monster platy, je to dobre, pro blizz, hru i nás hrace
    • Kr.Pa
      Pravda, bohuzel zdejsi fanatici vidi jen dva napisy: Blizzard a Diablo. To jim bohate staci, aby tu hru hajili.
      • sankuri
        Jojo na parky z Lidlu se taky stoji fronty
      • není co hájit, žádná hra ještě není, až bude venku tak potom se dá hodnotit, není to hotové a změny probíhají každým dnem, co kritizuješ dnes může být zítra opačně, proberte se lidi

        pozitivní očekávání v diablo3 je imo lepší než kydání hnoje na to, co má právě z historického pohledu větší šanci na opakovaný úspěch, nežli negativní komentáře které zapadnou na smetišti internetu

        nelíbí se mi jak lidé přejí aby blizz něco podělal, jenže lidí co jejich hry hrají je hodně a těm prostě zklamání nepřeji

        ergo blizz gogo a dej nam pořádnej hratelnej masakr at muzem vsichni spokojene parit do smrti :)
        • Kr.Pa
          90% lidí hledí jen na značku, a nejen u her, ale i věcí. Dnes nikoho nezajímá, kdo na tom a nebo kde na tom dělají. Tomu říkám ignorantský přístup. Stačí se podívat na Gothic a Joowood nebo na Operaci Flashpoint a Codemasters. Já se jen budu smát, jak pak budou lidi zklamaní.
          • Ignorantsky pristup je domnievat sa, ze jedine ludia z Blizzard North su schopni spravit dobru Diablo hru.
            • Nikomu nedavam prednost.

              Spravy o D3 nesledujem, kde tu precitam nieco na sk/cz weboch, ale viem, ze na D3 pracuje Boyarsky, jedna z klucovych osob za povodnym Falloutom a ze on na ziadnych WOW datadiskoch nepracoval. Takze co sa tyka WOW datadiskov, pracuje na nich ten isty tym?
            • Kr.Pa
              Davas prednost te casti studia, ktere ted dela hnus verze WoW datadisku ?? Hmm
      • To je vsude, TOR je to samy *5*
  • Jediné co mi na Diablu 3 vadí, že nikdo vůbec neví, v jaké fázy se hra nachází. Probíhající beta test je pouze část 1. aktu. Vzhledem k výrokům Bashioka a spol. že mají stále nové nápady, zkoušejí někde něco ubrat, někde přidat, tak hra se může klidně nacházet tak v polovině vývoje. Bylo by to asi nejpravděpodobnější, protože Blizzard ani neoznámil, jestli Diablo 3 vyjde letos, za rok, nebo za pět let. To znamená, že Diablo 3 rozhodně není a v letošním roce ani nebude v konečné fázy vývoje. Holt, dokud jim nedojdou nápady, tak to lepší nebude:-((
    • Tak hra už je komplet hotová, jediný co zdržuje je RMAH, AH a Bnet. Jay Wilson už odfrčel do Vegas a má v plánu další vejlety a Bashiok už taky vesele mluví o svý brzký dovolený. Těžko by opouštěli studio kdyby neměli hotovo... Navíc runy i skilly budou hotový do bety je určitě dávat stejně nebudou. Jsem zvědav jak dopadne dnešní valná hromada, trochu se tam asi zapotí *3* WOW ztrácí a D3 nikde *3*
      • kostejnesmrtelny
        Jo, tak nějak doufám, že dneska oznámí release date.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit