Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Průhlednou mapu jsem naposledy používal v DN 3D:) Mně to prozatím nevadí. Sc II mně rozhodně nezklamal, přpojení k netu mi narosto nevadí, jelikož stejně na něm pořád sem a když náhodou nejsem, tak můžu jet offline. Grafika mi přijde více ne dobrá. Nevím. Když jsem si četl před vydáním Sc, jak je tam dětská grafika, okopírované jednotky (která je prosím z DoW, ať se zasměju), hloupé AI (insame rozhodně....) a nudná kampaň (jedna z nejlepších single kampaní v RTS, co jsem kdy hrál)
    • tak treba Diamondback je totalne zkopirovany Tau Hammerhead, vcetne railgunu na zadech, tak doufam ze ses zasmal :) ale jinak mam SC2 taky moc rad
      • Veskoslav
        Když to srovnám jsou to naprosto jiná vozidla. I podle paametrů a to, že něco vypadá podobně, tak bych rozhodně netvrdil, že je to okopírované od něčeho:) Ale děkuji za názor.
        • v cem jina? muzes to prosim upresnit? Hammerhead je vznasedlo (skimmer) s railgunem na zadech, oproti tomu Diamodback je taky vznasedlo (mimochodem snad jedine v celem SC2 universu) a shodou nahod ma take railgun na zadech (take ojedinely), k tomu ma jeste prakticky totozny tvar, jen Diamondback ma trosku jinou zadni ploutev a malinko vic zaspicately predek, jinak vypada uplne stejne.. ale jo, jsou to uplne rozdilna vozidla :D
          • A co Vulture, to snad není vznášedlo? Jediná podobnost je tu v tom, že jsou to vznašedla:)
            A nechceš nám taky říct, že tank vypadá jako tank, nebo Goliaš jako AT-ST.

            Nebo že Zergové vypadají jako Tyranidi, aj sorry, ono je to ve skutečnosti přesně naopak.

            Dneska prakticky nejde vymyslet něco, co by se nepodobalo něčemu, co už tu někdo 100x vytvořil předtím, a vzhledem k rozsáhlosti Warhammeru, bych se divil, kdybych si nenašel podobnou jednotku k čemukoliv.... a tohle můžu říct i naopak. Váš milovaný Warhammer vykrádá prakticky všechno co se tu za posledních 60 let ve scifi a fantasy objevilo, a je to špatně, není.
            • TAk vzhledem k tomu ze blizzardi priznali, ze warcraft je inspirovan warhammerem tak sc bude asi taky inspirovano WH40K. btw... warhammer byl driv nez Wercraft nebo SC
          • Veskoslav
            Nechci se s tebou hádat, to by opravdu nemělo smysl. Já si myslím svoje, ty si myslíš svoje, ale neshodneme se;)
    • Sc2 me taky docela bavil, tu kampan mel hodne dobrou. Pripojeni k netu nijak nevadilo, ale tvrdit ze je to lepsi, to bych blil. *15*
      • Veskoslav
        Tak lepší to určitě není:) Spíše pohodlnější, to je asi všechno, v čem vidím tu výhodu.
        • Ja bych rekl ze hlavne teda pro blizz. Premyslel jsem nad tim docela dost (zas tak moc ne, ale na to ze je to stejne jedno proste dost *15* ) a fakt netusim co by v tom mel hrac za vyhodu. Snad online save - ale flashku mam na klicich a ctrl+c me nezabije tak nevim.
          • Veskoslav
            Tak spíše to, že můžu libovolně přepínat mezi multi a single, ukládání online, kdy mně netráp, že se mi podělá celé pc. U téhle hry jsem si na to zvykl, u jiných ne:)
  • ještě že jediné diablo co mě bavilo bylo D1 :-)
  • Ryba9
    Mafia *4*
  • Trol.diskuzni
    Tohle je ale silná podpásovka... Já se zapnutou mapou hrál D2 odjakživa, takže jim na to (= na koupi hry) se*u a D3 tak maximálně stáhnu, pokud se mi vůbec bude chtít s tím ztrácet čas. *2*
    • Sleduj trochu vic co se deje okolo vyvoje protoze D3 asi jen tak stahnout a hrat na cerno nepujde podle toho co rikaj;)) Kyz i pri singlu budes muset bejt online;) Samotrejme casem to asi pujde ale nechtelo by se mi necat dalsich pul roku nez to nejak nekdo obejde:D
      • Trol.diskuzni
        No tak se na to prostě vyprdnu a budu hrát FIFu, to je toho... *2*
        • no konečně něco rozumnýho co si řekl, prď na to .. hře bude bez tebe líp
      • no mody taky nebudou - kvuli tomu že s toho udělali "Massive Singleplayer Online RPG"
  • Jo u náhodně generovaných map je fakt potřeba orientace...jo moment oni už budou statické...tak nic.
    • nebudu, urcite nie vsetky
  • Spades
    Doufám, že to vyjde až po prázkách, ať mám prachy z brigády :D:D:D
  • Amim
    Mě se náhodou to rozhodnutí celkem líbí. A to přesně z důvodů, které sami uvedli.
  • Tyhle pochody nechapu. Kdyz se to nekomu nelibi, neni duvod aby si nemohl zastavit a zapnout nepruhlednou mapu. Jenze obracene to nejde. Kdyz pruhlednou mapu zrusim tak si ju tezko zapne nekdo kdo tak hraje rad.
    Sice je moznost kompromisu ale ja to tak nechci, chci ostatnim rikat co maji delat.... *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit