Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, Dao byl neuspesnejsi Bioware titul, takže prodeje byly ok ! chapal bych treba zjednodusene konzolove verze, ale na PC to fungovalo super ! Rekl bych že tam bude stejný posun jako z Me-Me2, jako kdyby dali jiný bojový systém (akčnější třeba jako ve witcherovi, hře by to možná slušelo) tak to možná tak nepohnojí, ale ubírat RPG prvky ve prospěch akce??? OMG ! jo ti co si stězují jsou růže mezi trny jednoduchých hráču call of duty. Ale nemuzete to mit bioware za zlé, bud udelaji kvalitni a hlubokou hru kterou můžete otočit 4x, a prodají jí 5mil. nebo hru zjednoduší, tím jí otevřou mainstreamu a prodají ji 8milionu. Byznys je byznys, a za tuto situaci vděčíme mainstreamu který nás táhne dolů- *7*
  • DA2 na me zatim pusobi jako fantasy klon ME2 (osobne se mi vic libil prvni dil... sice obcas pusobil nedodelane, ale dvojka jen varila z vody). Pokud bylo DA nastupce BG (i kdyz uz tak zjednodusene - ale zaroven prijemne hratelne), tak tohle bude asi definitivni smrt. Asi proste plati rceni: "Co je pod EA, jde k sipku". U Bioware me to obzvlast mrzi :(
  • Já teda nevím, ale podle mě nebyl ani první díl old-school RPG. Naopak bylo to RPG převedené do moderního kabátu. Teď to osekávají, škoda. Uvidíme, co z toho vyleze, ale první dojmy rozhodně nejsou zrovna nadšené.
  • Amylee.Anderson
    Nj, na amíky ty emoce byly moc složitý asi.
  • Bože néééé proč ničit něco co bylo na prvním díle v pořádku a neudělají raději nový engine !!!!
    Prvně ME 2 a ted tohle......... zbytečné cokoliv povídat, když se ty hry dnes dělají pro naprosté idioty
  • Nepatřím k těm lidem co musí hned něco odsuzovat, obzvlášť když se jedná o hru společnosti jako Bioware, ale to zjednodušování ne-li osekávání mě čim dál tím víc se*e
    • Bioware uz davnou neni tou spolocnostou ktorou byval, hlavne pod vedenim EA ktora vsetko tlaci rychlo a nic poriadne nedoroby, a zjednodusovanie je pre mne dalsie - pri tejto hre
  • Tak zatím jsme to nikdo nehrály, tak bych to neviděl tak černě, dejme tomu šanci *2*
  • If it aint broken, dont fix it! : D
    Ale ne - treba to tak zly nebude. Priznam se, ze na me bylo puvodni DAO az moc "old-school" (a to jsem odkojenej prave Baldurs Gate, Icewind Dale, atd.)
    Dneska mam u her proste radsi spis plynulejsi, filmovejsi zazitky. To ale neznamena ze to musi bejt takhle hloupy.
    Taky uz se ty dvojky pomalu zacinam obavat..
  • Ach jo :( tohle bude průser
  • Taky si DAO II nekoupim jednicka mi uz prisla hodne zjednodusena, ted jeste zjednodusi II,,,,maji byt akcnejsi souboje.......at z toho rovnou udelaj akcniho heretika .......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit