Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Dragon Age II se nemůže nic pokazit, protože je to pokračování už tak nepovedéné, akční hry Dragon Age I. Programátoři a tvůrci někde cestou času ztratili kontext starého žánru RPG a vymysleli úplně něco jiného, co tu opravdu ještě nebylo a tuto svoji novinku zcela průlomově a neočekávaně pojmenovali RPG. Určitě se nebráním podobným mixům jako je Dragon Age nebo Mass Effect, ale divím se, že těmto arkádám pro velice hravé a tím i naivní dětské duše se dnes říká Role Playing Game. Ještě dodám, že i já jsem se děsně bavil se hrou Beyond Good And Evil ale v Dragon Age jsem viděl podobné hrdiny, akorát byli převlečeny za Schwarzeneggery a Dolly Buster v téměř fašounském spolku, který se tváří hrozně vážně a zodpovědně promlouvaje o velkém smyslu toho, zda je lepší zabít stovku, nebo tisíc, nebo desetitisíce. A to už i mě příjde jako na silný příběh trochu moc. ,-)
  • prostě z toho zůstane lineární koridorová akční hra. hmm, to už vlastně byl i první díl ... tak nic
  • To že postava nemůže odejít na základě vašeho rozhodnutí ještě přece neznamená, že neodejde - může odejít prostě v určitou chvíli příběhu nehledě na vaše rozhodnutí a scénáristi tu situaci díky tomu můžou ještě víc vyhrotit, protože ten odchod budou mít pevně v ruce - tohodle bych se fakt nebál, Bioware jsou rozumný kluci (navíc Kanadský).
    • Pokud si tím rozumný chtěl říct, že je dostatečně schopný na produkování pseudo-rpg jen abych nakrmil otupělé masy, tak nezbývá než souhlasit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit