Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jester

    Odchod Pavla je teda fakt velká bolest. S jeho odchodem z Hrej ten web prakticky přestal existovat (respektive za mě hodně utrpěl) a byl jsem nadšenej, když jsem ho objevil tady a od tý chvíle jsem taky začal sledovat primárně Games. Věřím, že tenhle web neutrpí zdaleka tolik, ale i tak se divim, že se odchod týká zrovna jeho. Každopádně jsem, Pavle, zvědavej na tvoje nový projekty a doufám, že z branže nezmizíš. Byla by to věčná škoda.

  • Row

    V takovehle situaci si muzes najmout nekoho jen na neco co bude vydelavat a ja se obavam ze socialni site gamesum moc vydelavat nebudou. 🤷🏼‍♂️

  • Pochopitelnej krok. Jakožto fanoušek Nintenda se trochu obávám, že pro recenze budu muset v budoucnu chodit jinam. Vzhledem k počtu komentářů pod Nintendo článkama předpokládám, že to budou první kandidáti na odstřel 😃

  • bolo to tazke ked odisiel napr. JIŘÍ SVÁK s jeho najma tech clanky.

    Adam je skvely typek ja ked so zanrom hier sa vobec neshodneme nikdy...

    Na p.Makala som si zvykal hodne tazko ale ked som si ho tak vsimal co dokazal zahrat a zrecenzovat svojho casu je neuveritelne. Cize nakoniec som ho zacal dost uznavat. A asi zacnem sledovat jeho ine projekty, zacnem tym linkom na youtube :)

    Osobne som troska v nezhode s odchcdom/ostanim z/v redakcii. Aleš je cca moj rocnik cize jeho clanky ma dost ze zaujimaju, aj ked tento patri k tym ozaj smutnejsim (cize ma nepotesil, to sa chape). Šárku berem ako najma schopnu korektorku (co by sa hodilo aj inym webom co citam, je to rozdiel ked sa clanok postne tak jak je a korektovanym clankom bez gram.chyb a ppdpbne.)


    Odchadzajucim prajem vela stastia v dalsich projektoch. A budem ozaj rad ked sa tu co to od vas objavi pripadne sa raz za cas objavite vy vo videach :)

    Ostavajucim prajem tiez vela stastia, zmena to bude asi tazka praca, ale verme ze to dobre prebehne a dopadne :)


  • Veskoslav

    Přeji odcházejícím hodně štěstí.

    Jinak také doporučuji si konečně nějako najmout na sociální sítě, protože kdo to dělá teď, tak to dělá nejspíš za trest.

    Obsah je tam vyloženě tragický a to stylem odkaz na článek a jedna věta. Reels prakticky neexistují, interaktivní příspěvky neexistují, neexistují soutěže atd. Facebook Vám slouží jenom k tomu, abyste informovali čtenáře, že máte nový článek. A tím to pro Vás hasne. Tohle možná šlo před 10 lety, ale rozhodně to nestačí teď. Při své velikosti byste měli mít tak dvojnásobný počet sledujících, abyste aspoň přímou konkurenci dohnali. 

  • Hidden

    Uplne bych nerekl, ze v dobe AI clanky budou upadat, protoze i AI musi nekde nacerpat zdrojovy material - hry si treba zatim sama nezahraje, nezhodnoti a i kdyz ma slusne zdroje, je schopna vyplodit velke kraviny. Ostatne, je to videt na "zurnalismu", kdy nektere weby pres AI splacaji clanek nad kdejakym prdem treba z Reddit a nejde jim vubec o ctenare, ale vysokou pozici ve vyhledavacich, kliky a nasledne prijmy z reklamy. Autorske clanky jsou stale porad kvalitativne a obsahove dost jinde a necekal bych, ze se to v dohledne dobe zmeni.

  • Bublavak

    Velká škoda, ale důvody chápu 😥. Přeju kopu štěstí a úspěchů v nových projektech a doufám, že se někdy potkáme. Mějte se 😉👋

  • Hidden

    Je to skoda, ale co se da delat, nekdy jsou proste obdobne kroky nutne. Zhutnene redakci preji pevne nervy pri kocirovani obsahu jako doposud a odchazejicim hodne stesti v dalsich projektech! (Ovsem neda mi to si neodpustit sarkastickou poznamku a poprat hodne stesti predevsim Adamovi, protoze se 4-5 kratoulickymi newslettery mesicne za ty penize ho opravdu bude potrebovat. Lze to ale vzit zaroven i jako feedback na obsah/cenu.) ;)

  • triptich

    mám nepríjemné deja vu... takýto článok na games čítavam až príliš
    často ☹

    odchádzajúcim prajem veľa zdaru v ich ďalších projektoch, nech sa darí. som rád, že neodchádzate úplne a v nejakej forme sa s vami budem môcť stretávať aj naďalej. čo si budeme, za tie roky ste sa stali tak nejak súčasťou "rodiny"

    okresanej redakcii veľa rovnako veľa zdaru, dobrých nápadov a energie v ďalšej práci. spolu s indiánmi a vortexom ste to najlepšie na CZ&SK scéne. bez games by to nebolo ono.

    P.S.: aspoň malou náplaťou je, že zestolu.cz prežilo.

  • ripper

    To je smutné. Díky všem odcházejícím členům redakce za jejich mnohaletou práci, a držím palce, ať jim jejich nové projekty vyjdou.

  • 💔 drzte sa!

  • zirafcatko

    No tak jako všem je mi to líto,nic se nedá dělat jen bych byl raději kdyby zůstali jiní a jiní odešli.


  • Je to opravdu smutné. Pavla sleduji od dob, kdy působil na Hrej a vlastně mě přitáhnul i sem. Od té doby čtu primárně Games. Takže mě jeho odchod velmi mrzí. Ale jsem rád, že si založil svůj Youtube channel a mohu ho potkávat aspoň tam. Všem odcházejícím přeji hlavně hodně štěstí a zdraví. Snad budou i nadále dělat to, co je baví a budou za to náležitě (nadstandartně) ohodnoceni.  

    Ono psát články je pěkný, ale v době AI už tato práce bude bohužel upadat. Cesta jsou podcasty a videa. Píše se mi to těžko, jelikož si rád sám něco kvalitního přečtu a tento web si určitě drží kvalitu na vysoké úrovni. A budu se snažit ho sledovat i nadále. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit