Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SlavicBes

    Ak mám spomenúť prastarú recenziu Tukana na American McGee's Alice zo Score, tak napíšem teda len:

    "Něco končí, něco začína, něco hnije, něco ožívá."

    ..

    Ale aspoň si teda myslím, že to tam tak bolo napísané.

  • Děkuji moc vám všem třem! Bylo to legendární. Přišlo mi vždycky úplně až děsivé že můj a Pavlův vkus na hry je prakticky úplně stejný. Adamova čeština byla vždycky velmi humorná a skutečně jeho videa s Vaškem jsem si pouštěl i několikrát. Patrikovi asi děkuji nejvíc, nikdy jsem se o deskové hry nezajímal, až na nějaké ty rodinné klasiky a potažmo Warhammer, ale díky tobě Patriku se mi otevřel skutečně celý nový svět a ikdyž pořád nejsem úplný deskovkář tak už vím co kde a jak hledat a co mě baví.

    Takže ještě jednou díky vám všem!

  • "Proč má Indian mnohem větší redakci? Diskutují a rozvíjejí komunitu.
    Proč má Vortex 3x víc oděratelů než vy, i když funguje mnohem kratší dobu? Protože mimo jiné mistrně zvládají komunikaci a nadhled. Proč je Agraelus nejsledovanějším streamerem v ČR? Protože se nebojí opačných názorů, urážek a ještě si sám ze sebe udělá srandu. S velkým sebevědomím a vtipem sobě vlastním."

    V podstatě souhlasím že jsou některé změny na místě, ale důležité je "to trefit" aby změny nepůsobily na sílu.
    Kouknul jsem na Vortex a absolutně mi nesedí design jejich stránek, naopak jsem kouknul do komentářů a byl jsem překvapen jak šéfredaktor (alespoň tuším) Jiří Bigas reaguje na ostatní komentující a (jak píšeš) nebojí se diskutovat s lidmi opačného názoru.

    Indian to samé co se týče nepřehlednosti designu web stránek, jinak reakce redaktorů naprosto fajn - taktéž jejich videorecenze - to se přiznám že mi chybí ... občas prostě chci kouknout na videorecenzi a napíšu tedy do YouTube vyhledávače daný titul a mezi českými recenzujícími vyskočí mezi prvními právě Indian, občas Vortex, ale Games cz jsem videorecenzi neviděl snad ani jednou - přitom je to alespoň za mě super formát.

  • Mimochodem, rozloučení s redaktory ve fightclubu nebude ? Pokud vím každý zde končící to udělal tak by byla škoda to měnit 

  • 0011

    ☹ nemám slov, snad jen budete mi chybět všichni tři, jste sice mladší než já ale všech si vás vážím, nejvíc Adama, Kultura Kriplů je legenda a kdo nezná nechť se propadne hanbou

  • Možná zůstal i z toho důvodu, že jako nejmladší byl i nejlevnější. Narozdíl od Pavla, který měl zkušenosti i jako šéfredaktor. A psal mraky obsahu, který nebyl zadarmo. To stejné byl možná problém i u Patrika, který několikrát řikal ve Fight Clubu, že platí hypotéku na barák a chce založit rodinu.

    Podle mě, možná Pavel nebo Patrik ani nemuseli odejít. 
    Aspoň jeden z nich. Ale problém byl ten, že by jim museli sáhnout na výplatu a možná ani jeden z nich si to nemohl úplně dovolit - pracovat za méně peněz. Tak v tom případě je lepší tu spolupráci ukončit. 

  • Ačkoliv jsem občas sám vnímal že by chod GAMES cz mohl (měl?) fungovat i jinak, tak až takovýto zásah jsem nečekal.

    Díky moc všem třem odchozím redaktorům za jejich působení a obsah pro nás čtenáře, líbilo se mi že každý z nich měl opravdu osobitý styl psaní navzdory tomu že s hodnocením jsem se ne vždy potkal.

    Určitě sem budu chodit i nadále, ke "konkurenci" se nechystám - občas jsem tam kouknul na nějaký článek, ale kvůli super komunitě, čtivě psaným článkům všech redaktorů a celkové estetice mi to zatím stále vyhovuje nejvíc tady.

  • ALHAZRED

    Tak to by som rád vedel, kde súdruhovia z NDR urobili CHYBU ??!!

    Vravel som to...bola tu komunita, ale išla inde...

    Pavel, budeš mi chýbať !!😉

  • Tohle bolí.

    Aleši, jsi nejpřátelštější pohodář a výbornej šéf, kterýho bych si sám přál. Spoustu let vás sleduju a všechny tyhle odchody mě děsně mrzí.

    V těžkých časech je ale dobrá příležitost umět přijmout konstruktivní kritiku. Když vám tu lidi píšou, že vám nefungují sociální sítě, že Pavel Makal měl vzhledem k jeho historii a zkušenostem zůstat, že produkujete generický obsah a děláte málo autorského obsahu nebo soutěží...

    A v neposlední řadě, že přehnaně cenzurujete příspěvky uživatelů a vy následně během pár minut smažete příspěvek, který možná tnul do živého masa, ale měl sakra něco do sebe... tak se zkuste zamyslet nad tím, jestli tu kritiku a třebaže přímější přístup uživatelů je potřeba cenzurovat, nebo jestli by nebylo náhodou lepší na tyto názory reagovat, vyvolat diskuzi a rozhýbat díky tomu stojaté vody Gamesů.

    Dívat se na sebe kriticky, umět se poučit z vlastních chyb a hlavně se "neurážet" je ten největší předpoklad k úspěchu v životě, v práci i ve vztazích. Urážet se a dělat dotčené nikdy nikomu nepomohlo. Chybí vám odvaha a sebejistota. 

    Proč má Indian mnohem větší redakci? Diskutují a rozvíjejí komunitu.
    Proč má Vortex 3x víc oděratelů než vy, i když funguje mnohem kratší dobu? Protože mimo jiné mistrně zvládají komunikaci a nadhled.
    Proč je Agraelus nejsledovanějším streamerem v ČR? Protože se nebojí opačných názorů, urážek a ještě si sám ze sebe udělá srandu. S velkým sebevědomím a vtipem sobě vlastním.

    Nebuďte zaprděnci, buďte fresh. 

    A jestli dojde ke smazání tohoto příspěvku, aspoň se nad ním nejdřív zkuste zamyslet. Rada je zdarma.

    Zdraví člověk celý život se živící marketingem.

  • Osobně se přiznám že recenze jsem tu zase tolik nečetl. Ale na videa koukám pravidelně. Bohužel odešli moji tři poslední oblíbenci. Postupně odešli všichni kvůli kterým jsem na videa koukal. Nemám nic proti Šárce ani Alešovy. Jejich články jsou fajn. Jenže ve video obsahu jsou pro mne právě oni nejslabším článkem. Kuba sice zdatně vzal otěže po Vaškovi, ale bohužel jsem si ho nestihl dostatečně oblíbit a v tomto složení už bohužel dále sledovat videa nebudu. Tím ve finále chci dát sbohem Gamesum protože video obsah mne tu právě držel. Ať se daří.  Sláva Games.cz 🙂

  • Hidden

    To je ale prave ta pointa - AI alespon zatim nenapise (obsahove) nic, co predtim nenapsal uz nekdo jiny. Ergo, nekdo tu zahranicni novinku a nebo jak zminil kolega, prvni dojmy ze hry musel nejprve napsat, protoze AI na to jinak nema vstupni data. Ano, muze praci v necem usnadnit, ale neudela to sama od sebe a je stejne treba lidsky vstup (jak ostatne sam zminujes) a tedy je potreba nejaky redaktor. 

    Ono ad absurdum, kdyby vsichni pouzivali na psani clanku AI bez jakehokoliv rucniho vstupu a jen jeden zaprdeny zkostnately web je psal rucne, tak vsechny ty AI budou kopirovat prave ten jeden web, at uz napise cokoliv, protoze to na nektere veci bude jediny zdroj. :)

  • GG 

  • On ještě někdo používá Facebook 😯

  • DeathFish

    Velká škoda, budete mi všichni tři ve Fight Clubech a na Games.cz chybět. Hlavně mě ale udivuje ukončení spolupráce s Pavlem, který tady obsahu dával opravdu dost. Ale co, chápu že ta změna byla nutná a to rozhodnutí nebylo jednoduché. Přízeň Games.cz určitě stále zachovám 🙂

    Přeji tedy odcházejícím mnoho zdaru a zůstávajícím sílu a vůli, abyste to tady vše společně i nadále zvládali a nebylo toho na vás moc ♥

  • Není pravda. AI pracuje s datama který, tam vložíte. Co brání tomu vzít zahraniční novinku a nechat si ji přeložit a volně přepsat. Případne napsat vlastní dojmy a nechat si to přepsat do recenze. Pak to jenom poupravit. Proč asi VŠ upoštějí od klasické zavěrečné práce, která je mnohem delší než nějakáa recenze. Protože většinu toho textu si nechají studenti vygenerovat přes AI. 

    V dnešní době bych už třeba nenajmul copywritera na psaní popisků k produktům na eshopu. K čemu, když tam vložim specifikace a AI mi z toho sepíše 10 různých popisů a já si jenom vyberu ten nejlepší. Dělám v IT a tam ta AI opravdu nahrazuje plno práce. Lidí se musí preorientovat na to, co AI zatím neumí, jinak zkrátka budou přicházet o práci. 

  • Carnage666

    Tak oni na to měli chvíli Alžbětu co si vzpomínám.

  • Grim66666

    Život je změna a ta často bolí, stejně jako každý odchod z redakce. Na druhou stranu není všem dnům konec. Přeji nové redakci i těm kteří ji musely opustit plno zdaru a štěstí. 


    Zlaté pravidlo určitě z jednoho Fightclubů : Hlavně se z toho neposrat. 👍

  • tuco

    Hodne stesti panove. Za mne jste profici vsichni. Kazdej trochu jinak, ale profici.

  • Row

    Jako posekat půl redakce, to je slušná decimace. Snad byla volba přeživších správná z hlediska pokrytí žánrů atp.

    Nic osobního, ale trochu mne překvapuje že jste posekali v podstatě všechny matadory (Aleše neberu v potaz, protože ten si pod sebou židlí logicky netrhne) a služebně nejmladší člen redakce to přežil - nic osobního proti Kubovi.

    Tak jsem zvědavej, co bude dál a jestli to nakonec nedopadne ve stylu "poslední zhasne" což by u média s takovou historií bylo fakt tristní. 😐

  • Row

    AI muze napsat tak maximalne novinku nebo schroustat nejakou tiskovou zpravu atp. ale tezko bude psat prvni dojmy, recenze a dalsi podobne subjektivni zanry... takze zapojit ji lze, ale pro plnotucne redatkory tu prace bude porad dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit