Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jarisko84

    Tiez som si to vsimol ze kopec noviniek co mali inde recenzie tak tu ani tuk.  

  • bodmrazu

    Nojo, byl videt ubytek clanku. Ne az tak dramaticky jako na eurogameru, ale znatelny. Takze tedka se to vysvetlilo. Skoda, ale asi se to dalo cekat.

    Tak hodne stesti do pristich projektu.


  • Hidden

    Ja jen k tem nakladum - docela me zaujalo, ze se naklady lisi o stovky a tisice procent. I kdyz si odpocitam odvody zamestnavatele statu, tak bud externisty platite hodne mizerne a nebo musite mit dost priserne dalsi rezijni naklady (kancl, technika, atp.), aby se to dostalo alespon na ten tisic procent. A nebo efektivita zamestancu neni moc dobra, ale to samozrejme nepredpokladam. Nebo to bylo mineno jako nadsazka? ;)

  • Pussyeater69

    Bylo tu 69 komentářů, tak to musím rychle zkazit. 

  • Taky je mi to moc líto, děkuji všem zmíněným za skvělou práci a ve Fight clubech i kopu srandy (furt mě ještě mrzí odchod Vaška). Všem přeji hodně štěstí a jsem rád, že Patrik zůstává dál dělat skvělé Zestolu (nebyla by šance na týdenní newsletter Zestolu, jako je tady?).

    Z herních webů jsem pravidelně sledoval pouze Games a cítím se provinile, že i vás chci už nějakou dobu přestat sledovat. 

    Není to kvůli vám. Uvědomil jsem si, že trávení času na internetu a sledování novinek (nejen těch herních) mě rozptyluje a připravuje o čas, který raději strávím jinak, i samotným hraním.

    (Napadá vás také někoho, kolik pozornosti jste věnovali nějaké hře - oznámení, novinky, trailery, preview, gameplaye a obecné těšení se... a nakonec jste jí ani nehrali, nebo se vám nelíbila? A kolik toho víte o hrách, které jste ani nikdy neměli v úmyslu hrát?)

    Chci si prostě zjednodušit život, přestat sledovat herní scénu a místo toho jen hrát hry. Pro začátek zkusím games newsletter a pak se už možná jen jednou za čas stavím, abych viděl, co nového v uplynulých měsících vyšlo. Omlouvám se za to, že také tak trochu opouštím loď.

    PS: Ale Quest se Šárkou budu poslouchat dál.
    😉

  • Poslední změny v Patreonu dělali kvůli tomu, aby na projekt nemuseli doplácet ze svého. V podstatě byli na nule poté, co jim zdražili nájem studia. BMW není nic nedostupného, pokud nechceš extra vybavený model a ten, pokud vím, Honza nemá. Navíc pracuje ve firmě, která slušně platí a ještě jako externista píše pro Level. A Pavel jezdí do exotických krajin většinou jako průvodce, takže je to součástí jeho příjmů a ne výdajů.

  • delaj jedno (vlastne s bonusem dve) video za tejden, tak asi nikdo nepocita s tim, ze na tom zbohatnou, ale kupujou i ten hw na recenze a ten neni uplne levnej

    k tomu tam jsou nalepeny dalsi lidi

    a snad kazdej, kdo je sleduje dlouhodobe vi, ze hozna si vozi zadek v bmw a pavel vyrazi na vypravy do exotickych kraju 😎

  • Už roky vnímám sestupnou tendenci a díky zaměření především na budovatelské/survival/management/automatizační strategie tu nemám moc co číst. Přišlo mi, že už sem vlastní chodím tak nějak ze zvyku a setrvačnosti, kdyby náhodou, ale obsah, který bych vyhledával tu prostě dlouhodobě není. Konzoli nemám a AAA mainstream hry u mne skončili někdy okolo Call of Duty:UO a C&C Generals. Na článcích je vidět, že této svéře se nikdo z redakce moc nevěnuje a pokud něco vyjde, tak se toho bohužel moc nového nedozvím, pokud to není jen narychlo přeložené promo oznámení do medii a z recezní je už dlouho poznat, že tady moc lidí, kteří mají přehled, není, pokud už vůbec vyjde a všimnete si, že ta hra existuje a má tu vůbec kartu hry.

    Takže už další dobu sbírám informace spíš na YT, kde je několik kanálů, díky kterým by mi asi jinak spousta pro mne zajímavých indie titulů z žánru unikla a je mi jasné, že v dnešní době není v silách mít povědomí o většině dobrých her, protože jich prostě vychází moc a zejména indie titulý často s minimální propagací.

    Kdysi jsem sem chodil hlavně díky komunitě a diskuzím, které ale díky změnám s registracemi a často dost nesmyslně přehnanou cenzurou,  postupně téměř vymřely a přechod na dlaždice pořád vidím jako krok vzad.

  • Všechno dobré a hodně štěstí redakci i odcházejícím lidem.

  • Veskoslav

    Ne nikdo. Jenom pár stovek miliónů lidí každý den:)

  • Veskoslav

    Však správu nebude dělat jenom Games:) Pořád patří pod mediální skupinu Tiscali:) 

  • Amylee.Anderson

    Ačkoliv Games nečtu (a nikdy jsem nečetla jiný) už dlouhá léta, přeju všechno nejlepší, ať se vám daří dál. Ať se máme kam vracet.
    Hodně zdarů také Adamovi H., ať se mu daří s newsletterem, you were a real one (new-oldschool Games.cz veterán ♥).

    PS: Ale že jste před dlouhou dobou z profilu odstranili kolekci her neodpustím!

  • Taronyu

    Taktiež ďakujem odchádzajucim za ich články a želám veľa šťastia.  Mne bude najviac chýbať Adam. Ale tak snáď aspoň raz za čas sa tu niečo od vás objaví 🙂

  • Díky odcházejícím za odvedenou práci, početl jsem si a často i pobavil.

    Také bezesporu souhlas s uživatelem Tricky, ta vaše úzkostná cenzura diskuse totálně zabíjí a znechucuje. Je tady spousta lidí staršího věku než je redakce a určitě se nesesypeme z pár ostřejších komentů nebo osobních výpadů. Jak říká Hrouzek: "Emoce k hokeji patří". 😀

    V jiných věcech radit nebudu, není to můj šálek čaje.

  • minarik1

    Přesně, stejně tak předpokládám Adam s tím newsletterem, co jsem zaznamenal poprvé zhruba v té době :)

  • Sir_Emental

    Aha, to si pustím, díky za info. Takže asi věděl že půjde pryč a proto rozjel víc youtube, streamy a podobně, ne naopak, jsem zaměnil následek s příčinou :D 

  • Sr_Lobo

    Díky moc za vše pánové ať se Vám daří a moc rád si od Vás zase něco přečtu!

  • minarik1

    Podle toho co říkal včera večer na streamu byl totálně vypoklonkován, odcházet nechtěl, před dvěma měsíci jim bylo řečeno, že dojde k tomuhle zeštíhlení, ale 5 dnů nevěděli, kteří z redaktorů půjdou z kola ven. Když se to dozvěděl, rozhodně s tím nebyl v pohodě, akorát teď za tu dobu už to zpracoval a je s tím smířenej.

  • Meow

    Nejdřív Vašek, teď Pavel... Už nedává smysl sem chodit. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit