Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    To mně "nová" redakce nikdy k srdci nepřirostla, takže už jsem se od té doby na Fight club apod. nedíval. Navíc kontroverzní konec, z hodiny na hodinu pro kluky z Retro nation, sympatie moc nepřidalo. Cenzura, nesmyslné bany, to už byla jen třešnička na dortu. Takže pro mně tahle událost nic neznamená. Jestli to bude změna k lepšímu se uvidí.

  • Francis

    Bože, to sa číta ťažko. Je to pre mňa ako rozpad spoločenstva prsteňa. Sledujem games denne už niečo cez dekádu a túto redakciu som si obľúbil najviac. Fight Cluby, Games Off a Gamesplay podcasty mi robia spoločnosť pri obede, alebo podmaz pri iných aktivitách už dlhé roky a tak je to pre mňa celkom veľká rana. 

    Chcem sa vám všetkým poďakovať za extrémne dlhý a zábavný čas, ktorý som s vami mohol stráviť z druhej strany obrazovky. Držím palce do budúcna jak exredaktorom - tak staronovej podobe games. Ďakujem.

  • Jarisko84

    No vies ked polovicu z toho cenzurou vymazu. A nechaju iba co sa im paci... tak to tu zabili...

  • cNNk

    No popravde me tahle zprava uz vubec nezasahne. Games jsem uz pred casem nadobro opustil. Uz pri predchozich odchodech jsem psal, ze tu ze clanku/videi cejtim jen pesimismus a vyhoreni a to jsou veci, ktery ve spojeni s hrami fakt nechci potkavat.  U Pavla verim, ze se mu jeh YT ma sanci chytit, protoze tam bude delat to co ho bavi a jak ho to bavi. Tady na webu mi chybela i komunita, ktera byla postupne tak nejak podivohudne umlcena nebo co.  Proste z clanku clovek dostal depku a pod clankem dva komenty v dobe, kdyz lidi komentuji vsechno a vsude je nejaky divny. 

  • Tanatonaut

    Absolutně nevidím do čísel a neznám trh. Budu mlít nesmysly. Ale možná se děje serveru to co se děje YT videím. Klesá to. Protože:  Roky budovali obsah pro lidi jako oni. To jest 30+. Nesnažili se proaktivně jít naproti děckám a chytit si je co nejdřív. Prostě se jelo jakoby stále byla éra LEVELU a SCORE.

    Jenže lidi věkem odpadají. Plus některé naštvali. No a mladí jsou absolutně jiný druh videoherního konzumenta. Lidi se netočí jako dřív. Tenhle systém výměny je pryč. Když si zajdu na Vortex, Zing nebo Retro, tak tam vidím lidi, co byly kdysi tady. Všichni si jen vyměňují diváky a čtenáře mezi sebou a nová mladá krev nikde. Proto ta čísla stagnují nebo klesají. 

    Osobně nezávidím Alešovi tuhle situaci. Co s tím. Oni osobně neznají a ani se nezajímají o mobilní hry, MMO scénu, Twitch/YT scénu. A tam dnes všichni mladí jsou. A najmout bandu dvacetiletejch co to bude umět přetlumočit děckám je drahé a nejisté. Asi se opravdu bude muset změnit celý server. Zejména když je dosah né 500milionů lidí ale jenom náš český rybníček.


  • Jarisko84

    Presne tiez tomu nerozumiem lebo mi zmazali koment ktory nebol absolutne proti pravidlam ktore si sami vymysleli... tak nechapem... a nie som sam mazu to asi kazdemu alo im to sedi...aj preto som to tu prestal sledovat.. tak ako slo dole vodpu hrej ide teraz games... nevadi su tu ine weby a momentalne o dost lepsie...

    Ale v podstate to je jedno kazia si to tu sami... Games by potreboval celkovu zmenu a nie iba par ludi ako sa hovori ryba smrdi od hlavy...

  • Tanatonaut

    Navíc nikdy nepřiznali, jestli to dělají oni nebo mají nějaké externisty nebo firmu. ( dotazy ignorovali ) Smazali mi tu naprosto netoxické věci i v sobotu večer. A baví mě představa, že stejně jako já ani někdo z redakce nemá život a tráví takhle víkend  😂😂

    Plus dlaždice jsou s prominutím humus

  • schumicrast

    Já sem chodím už jen občas a vím proč. Vadí mi politický názor (mám jiný, ale to s tím nesouvisí, já od herní redakce nepotřebuje vědět žádný) . Hate na Vávru na Xku na různé jemu se nelíbící politiky(Aleš). Přijde mi že hlavně Aleš se snaží rozeštvat všechny z herního průmyslu (ty co nemají názor jako on). Vadí mi ta korektnost. Jediný Adame a jeho články jsem poslední dobou dokázal číst. Díky a ať se Vám daří!

  • Jarisko84

    Ja si zas myslm ze ta cenzura to tu nici... mozno to neni to hlavne ale je to aky taky kontakt s redakciou.. a ked vam zmazu koment v ktorom mate ozaj pravdu a oni nie bez vysvetlenia tak to ozaj nasvte... namiesto toho aby aha asi mate pravdu dakujeme... 

  • Hidden

    Jasne, rozdil tam bude, o tom zadna (uz jen treba kvuli standardnim nakladum na zamestnance oproti honorarum na smlouvu). Me spise zaujaly ty radove stovky az  tisice procent, protoze to je dost velky rozdil i kdyz prihlednu k tomu, ze treba externim recenzentum se neplati za cas straveny se hrou, ale jen za vysledny text. Jedine, ze by to bylo vztazeno prave a jen na recenze za techto podminek, pak bych ten velky nepomer i pochopil. :)

  • Derp_1337

    Ono není problém udělat rozhovor s člověkem, kterému se změnili životní priority a sám chtěl jít dělat něco jiného.

    Ale když se někdo vyhodí, tak udělání rozhovoru může být ošemetné. Ono je to ještě hodně čerstvé a člověk by se nemusel uhlídat a říct něco, co se tam nehodí. Snad až uplyne nějaká doba.

  • Derp_1337

    Tak v krátkodobém měřítku ten rozdíl možná nebude tak velký, ale když si uděláš nějakou bilanci v delším časovém měřítku (třeba za rok), tak ten rozdíl mezi platem externisty a regulérního zaměstnance určitě bude větší.

  • a to, že jde editovat post jen pár minut po zveřejnění taky nemám rád. Pak si to po sobě člověk přečte až s odstupem a zjistí, že má překlep nebo chybu snad v každém druhém slově a už s tím nic neudělá.

  • Jarisko84

    Dost ste to tu pokazili aj cenzurou , mazanim komentov. A nemuseli obsahovat ani zakazane slova ci urazky... prosto len iny nazor ....  Ked napr Sarka napisala na dishonored death by the outsider ze to je 3ka ... Napisal som ze je to samostatny datadisk tak bol koment vymazany atd....a to je jeden z mnohaaaaa. Preto sem uz skoro nechodim... clanky maju lepsie inde ,videa bez reklam si pozriem tiez inde a fight club stoji aj tak za... odbornost 0 bodov.... muco bueno videa atd....

  • Row

    No zatim mi ten mediální dům přijde teda spíš jako ta největší kotva... 🤷‍♂️

  • jack

    Velké díky za poctivou práci celé redakce.  

    Věta "A redakce peníze neshání, na to jsou jiná oddělení" Vás Aleši přivedla tam, kde jste nyní.

    KAŽDÝ v redakci a nejvíce její manažer shání peníze. 

    Tím, že vymyslíte kvalitní, konkurenceschopný a nejlepé revoluční produkt. Pak tím, že ho dokážete  prodat zákazníkům za férovou cenu. Nakonec o zákazníky pečujete, aby se měli důvod vracet. Připadá mi šílené, že mám platit za neexistenci reklam. Mám přeci chtít platit za super obsah!

    Jinak se stanete (pod)průměrným mainstreamem, kde se zákazník vrací jen ze setrvačnosti, dokud ho něčím nenaštvete. A jste pak odkázání na fluktuace trhu. Protože sami trhem hýbat neumíte a jen jedete v zajetých kolejích.

    A ti, kteří to dokáží, odchází za svými projekty.

    Nepracuji ve Vašem oboru, takže nemohu radit konkrétně, ale výše uvedené platí obecně. Jen mi prostě ve Vaší zprávě chyběla jasná vize, co revolučního od zítra začnete dělat, abyste nás přesvědčili, že tu záložku na Games, kterou na bookmark baru mám již přes 20let, nemám definitivně smazat.

  • Tanatonaut

    Měli. Pořád nás tam ve všech videích lákala, ale přispívalo se tam asi tak jednou za týden !!😯

    Nějak jsem nechápal jestli to je trolling nebo co. Fotky, příspěvky členů redakce, storíčka prostě cokoliv. NIC

    Tak proč se zajímat

  • Marines

    No, žít věčně z minulosti nejde a nikdy nešlo, Vy jste zde také, ať se Vám to líbí, nebo ne, také zamrzli a žijete jen z minulosti. Chce to nové nápady a ne kopírovat despotické cenzury, ať jsou oprávněné, či ne. Vaše články už silně připomínají "devadesátky" a nemají žádný náboj. Po Vašich recenzích, nemám pocit, že recenzovaná hra stojí zato koupit, ale spíše mnoho slov pro nic... Chápu, že kvůli penězům vyhazujete většinu manšaftu, ale zatím jste nic neřekli o tom, že zcela změníte myšlení.... 

  • Jarisko84

    Je mi jedno co napise AI .. zalzi na nazore cloveka...

  • Jarisko84

    Zmena uz bola treba... Slo to dole vodou odkedy sla prec stara garda...Nezaujimave a neodborne clanky ala muco bueno atd... Za mna tomu chyba ci uz pri clankoch alebo videach pocit ze sa tomu ozaj recenzent, redakcia rozumie ze su odbornici na mieste... Namiesto toho je to tu ako keby sa zisla partia pubertiakov a pisu recenzie... niekomu to samozrejme sedi viacej inemu menej...holt je ina doba.... V cechach mate tolko zaujimavch ludi co tvoria alebo sa venuju hram a nepozvete nikoho do fight clubu... (mozno nechcu prist ,asi vedia preco). Financie su cast druha. Mozno by pomohlo spoplatnit premiove clanky videa keby za to samozrejme stali. Dake plus konto daco naviac a nie to ze nenam reklamy ked vas zivia.... Rad by som si priplatil za clanky od niekoho kto sa danej veci rozumie ,rad by som si precital jeho nazor.Drzim palce kazdemu kto ostal ci siel prec vela uspechov v kariere ci osobnom zivote nech sa vam dari... 

    P.S. Adama je ozaj skoda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit