Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grim66666

    Život je změna a ta často bolí, stejně jako každý odchod z redakce. Na druhou stranu není všem dnům konec. Přeji nové redakci i těm kteří ji musely opustit plno zdaru a štěstí. 


    Zlaté pravidlo určitě z jednoho Fightclubů : Hlavně se z toho neposrat. 👍

  • ALHAZRED

    Tak to by som rád vedel, kde súdruhovia z NDR urobili CHYBU ??!!

    Vravel som to...bola tu komunita, ale išla inde...

    Pavel, budeš mi chýbať !!😉

    • OsamaBinBowlin

      Njn, teď tu vládne cenzura a banda přecitlivělých redaktorů, kde sebemenší kritika článku, samotné hry, vydavatelů nebo nedej bože politiky související s hrou, si zaslouží 30 denní ban, a komenty tu mizí ve velkém bez porušení pravidel. Není se čemu divit že to jde do kopru. 

  • Ačkoliv jsem občas sám vnímal že by chod GAMES cz mohl (měl?) fungovat i jinak, tak až takovýto zásah jsem nečekal.

    Díky moc všem třem odchozím redaktorům za jejich působení a obsah pro nás čtenáře, líbilo se mi že každý z nich měl opravdu osobitý styl psaní navzdory tomu že s hodnocením jsem se ne vždy potkal.

    Určitě sem budu chodit i nadále, ke "konkurenci" se nechystám - občas jsem tam kouknul na nějaký článek, ale kvůli super komunitě, čtivě psaným článkům všech redaktorů a celkové estetice mi to zatím stále vyhovuje nejvíc tady.

  • Mimochodem, rozloučení s redaktory ve fightclubu nebude ? Pokud vím každý zde končící to udělal tak by byla škoda to měnit 

    • Derp_1337

      Ono není problém udělat rozhovor s člověkem, kterému se změnili životní priority a sám chtěl jít dělat něco jiného.

      Ale když se někdo vyhodí, tak udělání rozhovoru může být ošemetné. Ono je to ještě hodně čerstvé a člověk by se nemusel uhlídat a říct něco, co se tam nehodí. Snad až uplyne nějaká doba.

    • Row

      Pavel rikal ted na streamu ze snad v tom pristim...

  • Kouknul jsem na ta hernivlakna, formát a styl pěkný, chtěl jsem si to předplatit, ale za 300 měsíčně, tj. jeden souhrn 60-75Kč, to opravdu ne. . Za 100-150Kč bych to určitě na čas minimálně vyzkoušel, takto bohužel. A že bude souhrn i v pondělí a pátek jde tak trochu proti smyslu té věci, to už je skoro novinkový web potom.

    • redicius

      taky sem na to hleděl a ta cena mě mrzela, za mě zase naopak, kdyby byly tři týdně, tak bych to na čas zkusil (já mám zrovna životní etapu, že na už weby denně nechodím, ale naopak věci v mailu mi vyhovujou)..

      4 měsíčně teď je to taková dost smutná cena, platil bych z lítosti a to asi není důvod, proč něco platit.. počkám, jestli vydřží a přidá aspoň ten druhej týdně, pak bych to asi zkusil

      .... ale kdo mi pak dá někdy v budoucnu vědět?

  • Corvus

    Patrik mi bude velice chybět...

    Ať se Ti daří a Ze stolu rozhodně budu sledovat i nadále.

  • Sr_Lobo

    Díky moc za vše pánové ať se Vám daří a moc rád si od Vás zase něco přečtu!

  • Taronyu

    Taktiež ďakujem odchádzajucim za ich články a želám veľa šťastia.  Mne bude najviac chýbať Adam. Ale tak snáď aspoň raz za čas sa tu niečo od vás objaví 🙂

  • No do p1ci:((

  • GG 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit