Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hidden

    Je to skoda, ale co se da delat, nekdy jsou proste obdobne kroky nutne. Zhutnene redakci preji pevne nervy pri kocirovani obsahu jako doposud a odchazejicim hodne stesti v dalsich projektech! (Ovsem neda mi to si neodpustit sarkastickou poznamku a poprat hodne stesti predevsim Adamovi, protoze se 4-5 kratoulickymi newslettery mesicne za ty penize ho opravdu bude potrebovat. Lze to ale vzit zaroven i jako feedback na obsah/cenu.) ;)

  • Row

    Jako posekat půl redakce, to je slušná decimace. Snad byla volba přeživších správná z hlediska pokrytí žánrů atp.

    Nic osobního, ale trochu mne překvapuje že jste posekali v podstatě všechny matadory (Aleše neberu v potaz, protože ten si pod sebou židlí logicky netrhne) a služebně nejmladší člen redakce to přežil - nic osobního proti Kubovi.

    Tak jsem zvědavej, co bude dál a jestli to nakonec nedopadne ve stylu "poslední zhasne" což by u média s takovou historií bylo fakt tristní. 😐

    • Možná zůstal i z toho důvodu, že jako nejmladší byl i nejlevnější. Narozdíl od Pavla, který měl zkušenosti i jako šéfredaktor. A psal mraky obsahu, který nebyl zadarmo. To stejné byl možná problém i u Patrika, který několikrát řikal ve Fight Clubu, že platí hypotéku na barák a chce založit rodinu.

      Podle mě, možná Pavel nebo Patrik ani nemuseli odejít. 
      Aspoň jeden z nich. Ale problém byl ten, že by jim museli sáhnout na výplatu a možná ani jeden z nich si to nemohl úplně dovolit - pracovat za méně peněz. Tak v tom případě je lepší tu spolupráci ukončit. 

      • Row

        Jak říkávala moje babička "nejsem tak bohatý abych si mohl dovolit kupovat levné věci" a tedy nejdražší na výplatní pásce nutně neznamená "nejdražší". Takže byl-li to důvod,  tak zrovna Pavel tu otáčel jednu hru za druhou a chrlil kvalitní obsah o 106 a tak to byly dobře vynaložené peníze...

        • Ano, ale pořád ty peníze musí někdo vyplatit. Což asi Tiscali nechtělo. Krásná ukázka toho, že o peníze jde vždy až na prvním místě je pád Hrej, kdy z tenkrát kvalitní a velký redakce (snad kolem 8 nebo 10 lidí) to skončilo na 2 lidech a ani ty ve finále nevydrželi a dneska už tam z nich nikdo není. Pro plno lidí je to mrtvý web. Totálně pohřbili tenkrát hodně oblíbený Lets Playe, protože to nebylo pro majitele (tenkrát to vlastnil Grunex nebo Xzone) moc výnosný. Z velkýho projektu se najednou stal malý projekt a lidi začali odcházet nebo byli i vyhozeny. Měli tam tenkrát nastálo snad jenom Tadeáše Pepře a David Plecháček byl jenom na půl úvazku. 

          Vortex nebo Indian fungují dobře. Ale jenom proto, že nad sebou nemají velká média, který zajímají pouze čísla a nechtějí investovat třeba do lepšího marketingu. Tak se pak web dostává do ztrát a nezbývá než propouštět. 

  • Osobně se přiznám že recenze jsem tu zase tolik nečetl. Ale na videa koukám pravidelně. Bohužel odešli moji tři poslední oblíbenci. Postupně odešli všichni kvůli kterým jsem na videa koukal. Nemám nic proti Šárce ani Alešovy. Jejich články jsou fajn. Jenže ve video obsahu jsou pro mne právě oni nejslabším článkem. Kuba sice zdatně vzal otěže po Vaškovi, ale bohužel jsem si ho nestihl dostatečně oblíbit a v tomto složení už bohužel dále sledovat videa nebudu. Tím ve finále chci dát sbohem Gamesum protože video obsah mne tu právě držel. Ať se daří.  Sláva Games.cz 🙂

    • Row

      Taky po celým dni čumění do logů a kódu v práci raději večer zdechnu u videa. Jak říkáš nic proti Šárce ani Alešovy, ale zrovna oni potřebují dobrého parťáka. U Aleše to býval Vašek, strašně mně mrzí, že jejich GoT serie vyšuměla do ztracena, protože jejich Crusader Kings serie byly legendární, u Šárky to teď byl Pavel.

      Faktem je že Kuba vypadá jako dobrý univerzál a snad to bude fungovat, ale ... damn...

  • Veskoslav

    Přeji odcházejícím hodně štěstí.

    Jinak také doporučuji si konečně nějako najmout na sociální sítě, protože kdo to dělá teď, tak to dělá nejspíš za trest.

    Obsah je tam vyloženě tragický a to stylem odkaz na článek a jedna věta. Reels prakticky neexistují, interaktivní příspěvky neexistují, neexistují soutěže atd. Facebook Vám slouží jenom k tomu, abyste informovali čtenáře, že máte nový článek. A tím to pro Vás hasne. Tohle možná šlo před 10 lety, ale rozhodně to nestačí teď. Při své velikosti byste měli mít tak dvojnásobný počet sledujících, abyste aspoň přímou konkurenci dohnali. 

    • On ještě někdo používá Facebook 😯

      • Veskoslav

        Ne nikdo. Jenom pár stovek miliónů lidí každý den:)

    • Carnage666

      Tak oni na to měli chvíli Alžbětu co si vzpomínám.

      • Tanatonaut

        Měli. Pořád nás tam ve všech videích lákala, ale přispívalo se tam asi tak jednou za týden !!😯

        Nějak jsem nechápal jestli to je trolling nebo co. Fotky, příspěvky členů redakce, storíčka prostě cokoliv. NIC

        Tak proč se zajímat

    • Row

      V takovehle situaci si muzes najmout nekoho jen na neco co bude vydelavat a ja se obavam ze socialni site gamesum moc vydelavat nebudou. 🤷🏼‍♂️

      • Veskoslav

        Však správu nebude dělat jenom Games:) Pořád patří pod mediální skupinu Tiscali:) 

        • Row

          No zatim mi ten mediální dům přijde teda spíš jako ta největší kotva... 🤷‍♂️

  • Jarisko84

    Zmena uz bola treba... Slo to dole vodou odkedy sla prec stara garda...Nezaujimave a neodborne clanky ala muco bueno atd... Za mna tomu chyba ci uz pri clankoch alebo videach pocit ze sa tomu ozaj recenzent, redakcia rozumie ze su odbornici na mieste... Namiesto toho je to tu ako keby sa zisla partia pubertiakov a pisu recenzie... niekomu to samozrejme sedi viacej inemu menej...holt je ina doba.... V cechach mate tolko zaujimavch ludi co tvoria alebo sa venuju hram a nepozvete nikoho do fight clubu... (mozno nechcu prist ,asi vedia preco). Financie su cast druha. Mozno by pomohlo spoplatnit premiove clanky videa keby za to samozrejme stali. Dake plus konto daco naviac a nie to ze nenam reklamy ked vas zivia.... Rad by som si priplatil za clanky od niekoho kto sa danej veci rozumie ,rad by som si precital jeho nazor.Drzim palce kazdemu kto ostal ci siel prec vela uspechov v kariere ci osobnom zivote nech sa vam dari... 

    P.S. Adama je ozaj skoda...

  • Sir_Emental

    Jako většina lidí zde mě nejvíc u srdíčka zasáhl odchod Pavla, ale rozumím tomu spíš tak, že se chce věnovat více svým projektům a nutnost zeštíhlit redakci pro to byla vhodná příležitost, než že by byl vypoklonkován. Patrik mi upřímně zde vůbec chybět nebude, ale na zestolu si jeho recenze čtu rád, tak ho budu potkávat alespoň tam, v prostředí, které mi k němu víc sedí. 

    • minarik1

      Podle toho co říkal včera večer na streamu byl totálně vypoklonkován, odcházet nechtěl, před dvěma měsíci jim bylo řečeno, že dojde k tomuhle zeštíhlení, ale 5 dnů nevěděli, kteří z redaktorů půjdou z kola ven. Když se to dozvěděl, rozhodně s tím nebyl v pohodě, akorát teď za tu dobu už to zpracoval a je s tím smířenej.

      • Sir_Emental

        Aha, to si pustím, díky za info. Takže asi věděl že půjde pryč a proto rozjel víc youtube, streamy a podobně, ne naopak, jsem zaměnil následek s příčinou :D 

        • minarik1

          Přesně, stejně tak předpokládám Adam s tím newsletterem, co jsem zaznamenal poprvé zhruba v té době :)

  • Meow

    Nejdřív Vašek, teď Pavel... Už nedává smysl sem chodit. 

  • Prajem odchadzajucim vela stastia. 

    A gamesu nech to ustoji, myslim, ze vyber odchadzajucich nebol najlepsi za mna, hlavne Pavel, ale to sa uvidi casom.

  • Amylee.Anderson

    Ačkoliv Games nečtu (a nikdy jsem nečetla jiný) už dlouhá léta, přeju všechno nejlepší, ať se vám daří dál. Ať se máme kam vracet.
    Hodně zdarů také Adamovi H., ať se mu daří s newsletterem, you were a real one (new-oldschool Games.cz veterán ♥).

    PS: Ale že jste před dlouhou dobou z profilu odstranili kolekci her neodpustím!

  • Všechno dobré a hodně štěstí redakci i odcházejícím lidem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit