Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 💔 drzte sa!

  • ripper

    To je smutné. Díky všem odcházejícím členům redakce za jejich mnohaletou práci, a držím palce, ať jim jejich nové projekty vyjdou.

  • triptich

    mám nepríjemné deja vu... takýto článok na games čítavam až príliš
    často ☹

    odchádzajúcim prajem veľa zdaru v ich ďalších projektoch, nech sa darí. som rád, že neodchádzate úplne a v nejakej forme sa s vami budem môcť stretávať aj naďalej. čo si budeme, za tie roky ste sa stali tak nejak súčasťou "rodiny"

    okresanej redakcii veľa rovnako veľa zdaru, dobrých nápadov a energie v ďalšej práci. spolu s indiánmi a vortexom ste to najlepšie na CZ&SK scéne. bez games by to nebolo ono.

    P.S.: aspoň malou náplaťou je, že zestolu.cz prežilo.

  • Bublavak

    Velká škoda, ale důvody chápu 😥. Přeju kopu štěstí a úspěchů v nových projektech a doufám, že se někdy potkáme. Mějte se 😉👋

  • bolo to tazke ked odisiel napr. JIŘÍ SVÁK s jeho najma tech clanky.

    Adam je skvely typek ja ked so zanrom hier sa vobec neshodneme nikdy...

    Na p.Makala som si zvykal hodne tazko ale ked som si ho tak vsimal co dokazal zahrat a zrecenzovat svojho casu je neuveritelne. Cize nakoniec som ho zacal dost uznavat. A asi zacnem sledovat jeho ine projekty, zacnem tym linkom na youtube :)

    Osobne som troska v nezhode s odchcdom/ostanim z/v redakcii. Aleš je cca moj rocnik cize jeho clanky ma dost ze zaujimaju, aj ked tento patri k tym ozaj smutnejsim (cize ma nepotesil, to sa chape). Šárku berem ako najma schopnu korektorku (co by sa hodilo aj inym webom co citam, je to rozdiel ked sa clanok postne tak jak je a korektovanym clankom bez gram.chyb a ppdpbne.)


    Odchadzajucim prajem vela stastia v dalsich projektoch. A budem ozaj rad ked sa tu co to od vas objavi pripadne sa raz za cas objavite vy vo videach :)

    Ostavajucim prajem tiez vela stastia, zmena to bude asi tazka praca, ale verme ze to dobre prebehne a dopadne :)


  • tuco

    Hodne stesti panove. Za mne jste profici vsichni. Kazdej trochu jinak, ale profici.

  • Děkuji moc vám všem třem! Bylo to legendární. Přišlo mi vždycky úplně až děsivé že můj a Pavlův vkus na hry je prakticky úplně stejný. Adamova čeština byla vždycky velmi humorná a skutečně jeho videa s Vaškem jsem si pouštěl i několikrát. Patrikovi asi děkuji nejvíc, nikdy jsem se o deskové hry nezajímal, až na nějaké ty rodinné klasiky a potažmo Warhammer, ale díky tobě Patriku se mi otevřel skutečně celý nový svět a ikdyž pořád nejsem úplný deskovkář tak už vím co kde a jak hledat a co mě baví.

    Takže ještě jednou díky vám všem!

  • SlavicBes

    Ak mám spomenúť prastarú recenziu Tukana na American McGee's Alice zo Score, tak napíšem teda len:

    "Něco končí, něco začína, něco hnije, něco ožívá."

    ..

    Ale aspoň si teda myslím, že to tam tak bolo napísané.

  • Pussyeater69

    Bylo tu 69 komentářů, tak to musím rychle zkazit. 

  • Pochopitelnej krok. Jakožto fanoušek Nintenda se trochu obávám, že pro recenze budu muset v budoucnu chodit jinam. Vzhledem k počtu komentářů pod Nintendo článkama předpokládám, že to budou první kandidáti na odstřel 😃

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit