Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá to, že jsem slevu prošvihl....to je ted v létě už podruhý, poprví mi blbnul flashplayer, nebo jakýsi bezpečnostní certifikáty v opeře a kvůli tomu jsem minul System Shock 2 na steamu za 2E :-(
  • já jsem ho vcera koupil na GMG je na něj zrovna teď 75% SLEVA a pak použij voucher 20% a máš ho za 80 kč formou STEAM klíče.
  • všichni kdo dali minuska jsou hlupaci *3*
  • nesohlasim carmack řek ze za všechny problémy mohli drivery v době vydáni,který jak řek cituju stali z lejno . pak se vyrojily kecy o tom ze to byla hra v který se vůbec nic nedělo, s čímž taky nesouhlasím, já jsem se 27 hodin krásne bavil. a DLC SPALOVACI bylo taky super
  • next next si zase**** PC jen u aplikací, (které ti nahodí do prohlížeče nějaký extra vyhledávač nebo ti hodí do kompu free mcaffe a podobně) u her to moc ani nejde ;)
  • i sám carmack priznal že rage byl fail (nejen po technicke ale i obsahove strance)
  • Mě ten konec přišel jako že jim někdo půl roku před doděláním řekl " končíme musíme to vydat".

    Ale jinak je Rage super. Celkově svět a přstřelky. Paráda
  • Nezmizel, nikdy tam nebyl. Tedy aspoň pro náš region. Dá se ale koupit na GMG (zrovna ještě včera byl v akci za 4 dolary) nabo GG a pak na steamu aktivovat normálně jde.
  • Joo svata pravda v prvnim FEARu ty prestrelky nemeli chybu a clovek uplne cejtil silu zbrani.Rage sem sice nehral ale koukam na ohlasy tak to toho asi pujdu.
  • Rád vás tu slyšim. Nad Rage už víc jak měsíc přemýšlím (prostě ID Software)... ale když jsem dneska projížděl STEAM tak jsem si všiml, že zmizel z nabídky. Co to? Krabicovku určitě nechci, docela mi na hry steam vyhovuje.
  • :-D a timhle přístupem jsem si zdělal počítač tolikrát, že mi nezbylo nic jinýho než si nechat vysmahnout WinXP a reinstalovat...a počase znovu...až jsem začal přemýšlet nad tím, co všechno dělám špatně. Nebo možná jsem začínal už s Win98....

    byl jsem zkrátka user unfriendly
  • BoB.2
    Next,next...
  • Mato1987
    skvelá hra, trošku mi vadilo že to nebol toľko očakávaný postapokaliptický open world ale aj tak skvelá strielačka s prekrásne naanimovanými postavami
  • Rage je paradni hra a minimalne na konzolich technologicky skvost. Existuje jeste nejaka jina takto dobre vypadajici strilecka s 60 fps?
  • God-of-War
    Na konzolích to tak nějak šlo:). Na kompu bohůžel ne... když to vyšlo *3* .
  • God-of-War
    Já sem Rage dojel 6krát a nemůžu si stěžovat. Je to fakt pecka smažba a DLC Scorchers se taky povedlo.. Přidalo to i obtížnost Ultra Nightmare... a hřebíkomet *14*. Fakt se mi moc líbila umělá inteligence a animace postav.. Dalčí díl prostě musí vyjít!!!!
  • Dafuq did I just read. *13*
  • Vyšel, ale nemá český inštalátor *6*
  • smejki
    no ten bossfight je příšerný a první jeskyně je vizuálně nemastná neslaná, zbytek je výtečný s pár designovými klopýtnutími. Za tu cenu je to víc než dobrá koupě
  • Whoossain
    Jo, je to povedená hra. Akorát mě zklamal samotnej konec. Čekal jsem zkrátka něco mnohem víc...epic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit