Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    No nevím jaký problém jsi s tím měl ty, ale já to hrál bez patche a až na to že mi občas textury naskočili až po 2 sekundách tak jsem žádný problém s hraním neměl...takže hrát se to určitě dá ;)
  • x_ander
    Tak tak. Ty přestřelky byly dokonalé, vlastně jsem podobný pocit z přestřelek nezažil snad od prvního FEARu. A jak DLC politiku nemám rád, tak Scorchers můžu doporučit - tři docela rozsáhlé mise, z nichž ta poslední je imho jedna z nejlepších v celé hře.
  • Ano ma to fajnovu strelbu, co je dost podstatna vec u strielacky. Je radost pozerat ako nepriatelia reaguju na strelbu. Skoda len tych rozplyzlych textur no. Z dialky to ale vsetko vypada pekne a mne sa osobne celkovo to prostredie moc paci. No a teraz ako su tie zlavy, tak som si cez GMG kupil Scorchers DLC, momentalne 3.74$, a funguje to aj s tou posahanou Cenega verziou. Tesim sa jak si to znovu dam vsetko este raz.
  • BoB.2
    Já vím že to jde, jen si pamatuju ty problémy když hra vyšla a než se dala aspoň trochu solidně hrát.
  • Jakej patch ? Hral sem Rage pri vydani a ta hra byla krome spatnyho docitani textur na amd hardwaru naprosto vporadku (mam nvidii), za celou dobu sem nenarazil na jedinej bug a i na starsim hw to jelo stabilne 60 fps. Docitani textur u nvidie bylo priblizne stejny jako u her na unreal enginu takze nevim proc si vsichni tak stezovali zrovna u Rage a ne u UE3 her.
  • Ja to hral hned po vydani a stacilo udelat jednoduchou upravu konfiguraku (coz vyresilo doskakujici a hnusny textury), jinak zadny technicky problemy. Hra celkove super, hratelnost vyborna, hlavne prestrelky. Podle me lepsi jak v necem dost podobnym Borderlands
  • x_ander
    Rage byla moc fajn. Hrál jsem ji až dost zpětně, takže technické problémy, o kterých se po vydání mohutně psalo, jsem minul. Takže jsem si užil fajnovou střílečku s naprosto dokonale vymazlenými přestřelkami a celkově povedenou akční stránkou hry. K dokonalosti jí sice chybělo (ta repetetivnost byla občas na facku), ale špatná hra to rozhodně není. Pokračování bych si nechal líbit.
  • x_ander
    Hrál jsem to asi před 2 měsíci s posledním patchem a v pohodě. To doskakování textur sice pořád viditelné trochu je, ale nic závažného to není a jinak jsem nenarazil na žádný problém.
  • BoB.2
    Už vyšel patch na Rage aby to šlo hrát?
  • praveže naopak na mne rage pusobil jako (nezdareny) pokus o variaci na fallout, kdyby to byla jen zbesila akce to bych bral ale z te omačky kolem jako nutnost cestovat a vykecavat se a plnit trapne questy a nakupovat jsem byl natolik znuden, že jsem to ani nedohral. a pritom musím rict ze samotna akce byla luxusni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit