Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj kdyby někdo měl invite navíc tak prosím pošlete na danvrbka@atlas.cz
  • Něco je se stránkama, nemůžu se lognout na tu stránku kde mám invity. Dostanu se jen na account info. Takže pokud se tam nějak dostanu, tak vám je pošlu.
  • Ahoj když tak jestli ještě někomu zbyl tak bych taky o jeden prosil dikes ^^ email.: sansuro@gmail.com
  • Tenhle Kern mi bere slova z úst. Na WoW mi vadí v dnešní době mnoho věcí, ku příkladu Heilroomy. Expení už dlouho není to co bývalo, jak sám řekl Kern ''k čemu vám je výbava z dvacáté úrovně, když za noc hraní budete někde úplně jinde a daná výbava bude šunt?''. Zlatý TBC...
  • ve world of tanks to přijde. Stačí když všichni jedou na jednu stranu (12 lidí!) a zaseknou se na 2-4 tancích nepřítele. To pak mám co dělat abych se udržel. Samozřejmě pokyny typu: "We need more tanks here" přejdou intelykentním mlčením.
    Ve War Thunderu se vždycky nadává tomu kdo do vás zcela záměrně naletí a včera jsem poprvé viděl slovo noobs i ve Star Conflictu ;) Lidi jsou prostě lidi.
  • Cau, taky bych rád vyzkoušel, pokud ještě máš invite tak pošli na yahoocze@gmail.com
  • muzes mi poslat na mrajnoch@gmail.com? Díky.
  • Čau, jestli máš ještě nějaké ty beta klíče, můžeš mi pls poslat jeden na Daniel92@tiscali.cz ?? vypadá to pěkně a docela rád bych to vyzkoušel. :)
  • Btw ten Firefall jsem po dvou měsících teda aktivoval, jsem ve schránce měl beta invite. Prošel tutoriálem a zatím to vypadá dobře, zajímavě. Mám 5 beta invitů, kdyby někdo chtěl. Chce to pouze email, na který ten beta inv můžu poslat.

    A každý koho invitnu dostane zas 5 beta pozvánek, tak by bylo fajn, aby dal tady na chatu aspoň 3 k dispozici. 2 pro kamarády bohatě stačí, a oni je zas namnoží do vaší party.
  • Fallon
    Nezabili ale knock outovali. WoW predstavilo ľahko replikovateľný a pritom stále výnosný model a preto je ,tak naširoko kopírovaný. A vďaka predstaveniu free to play modelu si tento model aj zaistil stály prísun nových hráčov.

    Takže nie MMO nezomrelo len zastalo na jednom mieste a je zase len otázkou času kedy sa ohrá natoľko aby ho hráči opustili. Ja si tipnem ,že najbližších 10 rokov si nádeje robiť nemusíme. *9*

    Čo sa ale týka tej WoW komunity tam nemožno inak než súhlasiť. Do dneska si pamätám ako niekto na World chate zvolával raid na Krazhan s pripomienkou "no green" a keď ma prijali do grupy ,tak ma aj okamžite vykopli lebo som bol "full blue".
    To nehovorím ešte T7/T6 expertov v Magisters' Terrace ,čo tam už nič nedostávali ale slabším hráčom ochotne kradli. Alebo gildy ,čo v jeden deň boli schopné prijať 10 ľudí a v ten istý deň ich vyhodiť lebo "nepoznali taktiku" alebo nevedeli ,že "join na pokec heslo kecy" znamená: Choď na teamspeak, kanál pokec a heslo kecy.

    A to bolo ešte za Burning Crusade ,čo tam po tom Azerothe behá teraz radšej ani nechcem vedieť.
  • Podla mna by sa dal urobiť LFR (looking for raid) s obtiažnosťou normálneho alebo heroic raidu pre 10 ludí. Nechápem prečo musí mať LFR obtiažnosť ako pre mentálne zaostalých a horší drop.
    Niekto hovorí, že LFR je príprava pre normálne raidy ale to nie je pravda. Príprava na normálne raidy sú (alebo by mali byť) heroic dungeony. LFR je pre hráčov, ktorí chcú sadnúť a hrať keď práve majú čas a nie organizovať si reálny život podľa WoWka. Neviem prečo by títo hráči mali byť znevýhodnení alebo prečo sa predpokladá že sú to totálne lamy.
    Blizzard síce argumentoval tým, že normálne raidy sú pre zohratú skupinu, ale to je tiež blbosť. Random grupa priemerne inteligentných ludí so skillom a hlasovou komunikáciou by tiež dokázala dať normal 10 man raid. Alebo aspoň jedného bossa, potom by sa niektorí odpojili a pripojili sa noví.
    Ale prečo týmto ludom dávať horší gear.
  • No za 400 bitev ve World of Tanks jsem ještě nezažil spam na chatu, a neviděl jsem nikoho nadávat ostatním. To samé Planetside2, za měsíc co jsem to hrál každý den jsem tam neviděl nadávku v chatu.

    A ve WoWku už v prvních instancích na lvlu 20 pokud nemáš heirloom, tak tě kickují, jako hráč si můžeš polámat prsty, když ti tam někdo pulluje celé packy na sebe a pak nadává že to máš tankovat atd. Od první minuty v partě jsi vystavený tomu, že to někteří hráči hrajou 24/7 a ty jsi póvl, pokud to nehraješ stejně.

    Pamatuju instance, kdy tank tankoval a heal healoval, a až když si to tank nabral, tak se rozjela dmg. Dnes ti mage pullne 3 packy, aoečkuje aby byl nej v dmg metru a pak zdechne, všem vynadá že jsou idioti a lamy a leavne, všechny si dá do ignore. A to uvádím jen jeden ze stovky případů. Lidi co joinnou a běží nabrat 6 packů a zdrhají nazpátek, aby tě dostal do combatu a mohl leavnout partu. Jen aby zdechli všichni okolo a on ne. Lidi co si instance pro lvl 40 pletou se speed runem a nutí nováčky (většinou 10ti leté děti) hrát podle toho jak chcou oni, jak se to hraje po x letech ve hře...

    Holt jsem ze staré školy a hry hraju pro to, abych se odreagoval a abych se pobavil. Ne proto abych byl nejlepší z nejlepších a honil si ego, nadával všem okolo jací jsou hlupáci a newbs. A není to věkem, je to jen a pouze rozumem.
  • a tohle jsi pozoroval jen ve wowku? já osobně v uplně každé online hře ať už to byla střílečka, rpg, nebo blbý karty.....
  • všechny mmočka, které nemají full-drop a guildovní války, tak jsou sux
  • DeDy
    Přesně. Největší problém je ten systém sbírání zkušeností a honbou za lepší zbraní a výbavou. Stejný problém má i Diablo. Sebrat meč +3 a nahradit do mečem +1 není prostě RPG. Funkční RPG systém je podle mě když zkušená postava s rezavým mečem dokáže víc než zelenáč s ocelovým mečem. Samozřejmě, není meč jako meč, magické vlastnosti nebo rozdíl v tom, který kovář meč kul.
    Očekávám MMO které mi nabídne pozici "anděla", který sestupuje na zem, kde bojuje a plní úkoly "pána boha". Vždyť my hráči vstupujeme do jiného světa. Hrdina ve WoWku je prostě bezdomovec. Systém anděla strážného bojujícího proti temnému pánovi mám v hlavě už od dob vývoje hry Nightfall pro Atari ST. To ještě nikoho dalšího nenapadlo? http://nightfall.eddo.cz/
  • zruste chatovaci okno a zavedte bubliny, guild baraky, tak jako kdysi.. a hned tam bude vetsi zabava
  • *paytowin
  • Pokud si nehrál na oficiálních serverech, tak hodnotit opravdu nemůžeš.
  • WoWko má velmi propracovaný a hluboký příběh viz http://eu.battle.net/wow/en/game/the-story-of-warcraft/chapter1.
    Jen si ho člověk musí najít a pak čas od času věnovat pozornost tomu co se ve hře děje.
  • Logicky na mechanismu který vydělává velké peníze nikdo nic nezmění. Přesto, komunita na evropských serverech už teď řádně prořídla (co je jinde netuším). Ten koncept se tak bude muset dřív nebo později nějak změnit, pokud se to nechá jen dojet, tak bude konec velice strmý a rychlý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit