Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednoduchá pomoc. Nelez na PvP server.
  • Anarchy Online a EVE prekonany nikdy nebylo a nebude.
  • kostejnesmrtelny
    EvE je kurevsky složitá hra, tedy pokud "blbec" pro tebe neznamená "člověk kterej nechce strávit před začátkem hry bez nadsázky desítky až stovky hodin teoretickou přípravou na EvElopedii". Čímž se zase docela vytrácí faktor z objevování novejch mechanik "přirozenou" cestou. To jen tak když jsi zmínil to plánování dopředu...
  • Tedy klobouk dolů. Nečekal bych že to někdo od BLizzu řekne. Snižování nároků na hráče bylo děsně vidět mezi datadisky.. vždy bylo usnadnění, ulehčení. WoTlK už byla prakticky jen levelovací atrapa. WoWko bohužel dá dneska každej prcek co uteče máme z pískoviště (a bohužel to ve WoWku tak vypadá).
    Vzpomínám na prastarou Anarchy Online.. clustery do implantátů, tokeny, atributy, buffy, NCU, levelování tier výbavy - dodnes podle mě nepřekonané - po půl roce se teprve rozkoukáte a svoji zlamenou postavu level 75 zahodíte a začínáte na novo. Pak je to pěkný běh do levelu 220.. na rok možná na dva. :)
  • Wowko jsem hrál, takže mě zajímá - čím že to wowko zacílilo na casual hráče? Měsíční poplatky jaksi vylučují "casual" ( možná tak kdyby ten měsíční kredit strhávali po hodinách), jelikož zaplatím a mám měsíc na to abych si hru užil. Ano, nemusím hrát 5h denně, ale potom jsou teda casual mmorpg uplně všechny. Žánr určitě nezabili, to je hodně namyšlený kec.....
  • A ten z koho vypadne tu zbraň i používá?
  • Abiczko
    svata pravda,wow me prestalo bavit tak na 25 lvl kdy se svet okoukal a uz to bylo jen "zabit 50 skretu a sup na dalsi ukol" a tohle porad dokola,vydrzel jsem to do 57. lvlu...chybel mi tam hlubsi pribeh ktery by te vice ponoril do toho sveta a problemu jejich obyvatel

    PS:neskutecne me stvaly rybarsky tournamenty,ktery jsem si moc chtel zahrat,ale pokazdym nahozeni udice pribeh capek o 20 lvlu vys,dal mi facku a nazdar *16* vim,pro nekoho nepodstatna kravina,ale proc to tam tedy je kdyz by u toho clovek nejradsi rozmlatil klavesnici...obcas si rikam ze by ke kazdy kopii hry meli pribalit jednoho vyvojare,aby se na nem mohl clovek vymlatit(plati pro vsechny hry,nejen MMO) *5*
  • Imrael
    GW2 jsem nehrál, ale hraju WoW na offíku na Burning Blade a chci jenom ohledně těch 2 datadisků, které jsi zatím neměl šanci hrát.
    - Cataclysm přišel s něčím novým v podobě zničeného světa a nápaditost, která někdy přechází až ve stupiditu se tomu nedá upřít. Expení mě popravdě celkem bavilo, až zónu Deepholm, kterou bytostně nesnáším. A eXtrémní skok směrem ke Casual hráčům v podobě LFR.
    - Pandaria přišla s Pandama. To asi stačí napsat. *1* . Néé, mě popravdě expení na Pandarii neskutečně bavilo a poprvé si jdu pro Loremaster Achieve. V tomhle ohledu si myslím, že Pandaria částečně u mě splnila definici, která je napsána na konci článku. Ale co člověk, to názor. *5*
  • Eve není složitá hra, jen to není hra pro blbce, člověk u ní musí trochu přemýšlet, a hlavně plánovat dopředu, aby člověk věděl jakej má cíl a neučil se třeba skilly který mu nakonec budou k ničemu a stráví jejich trénováním měsíce.
  • Ja si mysli, že třeba takové Final Fantasy XI je taky MMO která nic nedává zadarmo, tam musíte prozkoumávat mapy, informace od NPC abyste našli správnou lokaci, popřípadě i v jaký čas, se objeví předmět který hledáte. Taky jak je dlouho na světě a má své trvalé hráče.
  • Je třeba počkat s čím přijde Indie scéna ;)

    Například The Repopulation nevypadá zle ( http://www.therepopulation.com/ )

    A co vím tak se i něco kutí na cz/sk scéně -> http://youtu.be/8W4i7SxOh6M
  • Tohle říct s Bieberem na profilovce chce fakt koule
  • Tilwaen
    Čím dál více mám pocit, že jsou ovcemi především ti, kteří sami hlásají, jak jsou ovcemi ostatní okolo. Nejlépe to je vidět u diskuzí kolem všech těch různých konspiračních teorií.
  • free-to-play
  • TheGGG
    někomu stačí wow a někdo má rád kvalitu *5*
  • Tilwaen
    To máš těžké. Když vývojáři poslouchají komunitu, je to špatně, ale kdyby ji nebrali na vědomí, tak je to hned také špatně...
  • a kdo se tady baví o wotlk?
  • Mahcake
    "Podle Kerna za tento syndrom může snižování náročnosti."

    To jsem rád, že to věděl/se to ví, ale ho*no s tim udělal/se s tim dělá. *7*

    Nejvíc člověka na tom bavilo to, že měl ze sebe radost z toho, že se prorval těma těžkýma boss fightama nebo že se vůbec dostal do nějakýho end-game raidu. V dnešní době stačí nasbírat pár kousků z totálně nudnejch heroiců nebo nesmyslnejch scénárií, hodit si LFR a můžete ject. To je prostě špatně a nic vám to nepřínáší jako dřív, žádnej hezkej pocit "vítězství". Všechno je prostě hrozně jednoduchý...a žádný Heroic/Hardcore/Extreme Raid mody to nezachrání. Nothing left to say.
  • Ragnarok ! to byly časy
  • ty ale ono to bylo docela tuhy. Pamatuju ze na alianci u nas tam melo pristup asi 5 guild co dali karla a vasku. Jinak souhlasim s tim ze tbc se jim hodne povedlo. Sice me nasral shaman u aliance a paladinu u tech smradlavych sracu ale i tak to bylo dobry! WOTLK uz byla traparna kterou zavrsila ta trapna arena to byl dungeon to muselo dat zabrat. Ta architektura slozite monstra... :DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší