Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JJ presne tak ... mna taktiez najviac bavily battlegroundy a areny ale obzvlast BGcka kdyz clovek nabehl nagearovany a umnel to hrat ten pocit ked si daval jedneho hraca za druhym a ten system PvP a abilit Cooldownou ... chcelo by to hru len cisto PvP pohlad z chrbta a celkovo ten system wow PvP prebrat vylepsit vybalancovat spravit rozne zabavne mapy ... system ratingu alebo bodov ... classy atd. tolko je na trhu hier ale taketo nieco stale chyba proste
  • kickasl
    z MMO jsem nejvic casu stravil u WoW a GW2,
    WoW: nikdy jsem nehral na ofic, ale i tak si myslim, ze muzu hodnotit- expeni muze zabavit na chvili, ale driv nebo pozdeji to zacne byt nuda a to spise driv, ale na druhou stranu PVP me u WoWka opravdu bavi, osobne mi nejvic vyhovuje insta80PVP server kde si obcas zahraju (hral jsem BC a ted jsem na Wotlk, novejsi datadisky jsem nehral)
    GW2: expeni me bavilo, sam jsem se tomu divil, ale opravdu to pro me byla zabava, naky cas jsem hral i na max lvl, ale dungeony jsou tu nudne a repetitivni a PVP me nijak nechytlo, zkusil jsem i dalsi postavu, ale na podruhe to byla nuda
  • To ja som bol uplne odstavený, ked som ako elf prešiel do nepriatelskej zóny a stretol tak prvý krát Taurena hráča (barrens tušim sa to volalo). Som sa skrýval z stromom nech ma nevidí... to bolo proste niečo. :D

    TBC sa ešte dalo. Ale dalej som uz nemal chuť to hrať dlhšie ako 2 mesiace.
  • Tento pán to uplne vystihol. Ta jeho hra bude mať mesačné poplatky ?
  • kostejnesmrtelny
    Jo, Secret World se mi hodně líbil *14* . Hrál jsem ho zkušební měsíc, pak jsem ho z nějakých RL důvodů odložil s úmyslem se k němu vrátit, ale pak přišel přechod na F2P model, tak už jsem se na to vykašlal... Ale v zásadě ano, takhle nějak by to mohlo vypadat *4*
  • brojin
    Ne asi pravdu máš!! na TBC bylo krásně vidět, že to bylo o té cestě, hráč co se dostal na 70 lvl tak nemohl hned naběhnout do Black Templu a nabrat nej eq, řešení prequestů do instancí tak to měli zachovat ve všech Datadiscích a Sunwell v TBC to bylo pak pro smích žádný prequest. Kil'jaeden ať se jde zahrabat, Illidan Stormrage je nej: You are not prepared!!!!
  • Zlatý Guild Wars 2
  • Bethesda ESO nedela, to dela Zenimax Online.
  • pripadne ingame mail/conversation na character Normmandy
  • Keyz
    Možná by stačilo aby to bylo Easy to Learn Hard to Master. Hodně her je momentálně lehkých ihned a potom taky lehkých. (Max level ihned každý může do nejlepších kobek atd). Anebo složitých na první seznámení a pak jsou složité pořád. To je případ EVE.

    Kdyby to nastupovalo postupně jako, tak by to bylo nejlepší. Nováčky by to ihned neodradilo a protože k nejlepším možnostem by se dostali nejlepší hráči, tak by to trvalo dlouho. Musel by být ale obsah pro střední hráče aby měli co dělat a radovat i když nemají vše. Aby prostě na své úrovně měli TOP věci o které dlouze soutěžit.
  • no ale prave ve wow ti z kazdyho bose v dungu padne jasne dana vec ten tvuj lepsi mec a podobne, to neni Diablo, kde by to dropovalo nahodne...
  • Co říká tenhle člověk je pravda. Ale má to svoje jedno velké ALE! Původní WoW s TBC nebyly tak úplně easy hry, to všechno přošlo až s WotLK (update s tournamentem). Kdy se Blizz rozhodl totálně se zaměřit na casual hráče. Kdy každý mohl získat všechno. To přetím nešlo.
  • Nejvíce se dá očekávat od novích projektů jako je samostatný DayZ a nebo stalkerovina Survarium.
  • hledám, kouknu na to
  • deridon
    hezká myšlenka a naprosto souhlasím.. mě něco podobného dřív napadlo, když jsem zkoušel Star Wars Galaxies na SWGemu serveru, kdyby prostě byla kombinace Galaxies se SW:The Old Republic, jelikož Galaxies taky není nejjednoduší na osvojení hratelnosti, ale za to má užasně propracovaný systém povolání a není to jen takové obyčejné MMO, TOR má zase super vyprávění příběhu, ale hratelnostně moc primitivní a ohrané
  • Me nejvic sedi The Secret World. Neni to teda obri svet, je tam par oblasti z naseho sveta okorenene vsemi moznymi mytologiemi vsech moznych kultur ;-) Je hodne propracovany, atmosfericky, poprve po dlouhe dobe jsem videl questy ktere jsou napadite a zabavne, snad kazde NPCcko je nejakym zpusobem divne, ujete, ty pribehove casti jsem si fakt uzival. Ale je to ze soucasneho sveta (neco jako Muzi v cernem nebo Nikdykde - proste svet je uplne jiny nez se zda, vsechny myty a nadprirozene bytosti opravdu existuji, atd.) Neni to pro kazdeho, radsi to nejdriv nekde zkoukni jestli ti to bude neco rikat.
  • nehledas v EvE corporaci ? pokud ano joini TC0 kanal ve hre.
  • Ja bych si to zahral , stahnu to, napis mi :) sonk@seznam.cz
  • Myslim, ze bys mel zkusit ofic. server. To je neporovnatelny vid. Vyber si hlavne nejakej zalidnenej server, nejlip pvp abys mohl masakrovat alianci/hordu bez omezeni!
  • Age of conan, path of the exile

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší