Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mne WoW nemá co casual hráčum nabídnout a je silne zamerene na hráče kt. se tomu venují "naplno". Koneckoncu na to je i wowko stavene, aby vybudovalo závislost (nebo dlouhodobý zájem to hrát nebo jak to nazvat) a aby ti hráči mesíčne platili. Ale to uz nemužeme nazvat casual hraním. Skuteční casual nejsou pro Blizzard zajímaví a je to na té hře i videt.
  • nj cloveka to nastve, ale porad to zdaleka neni takovy ten pocit naprosteho zmaru, jako kdyz ti v diablu umre HC postava, nebo prijdes o veskerou vybavu ;]
  • Kr.Pa
    podle tveho usudku pak musime ubrat to RPG z MMO a vznikne nejaky zanr MMO ? co to je ?
  • davno predtim byla ultima online
  • Nejsou postihy ? Jako sorry na mě samotném to nechává postihy :D Začne mi cukat v oku nebo vyhodim ovladač z okna... to že dělám něco 3hodiny a pak umřu a jedu znova to mi příjde jako adekvátní trest .. :D
  • Děláš si srandu nebo jsi tak nevědoucí? :) MMORPG tu bylo ještě před WoW. MMORPG byla Ultima online, Everquest, Ragnarok, Lineage, MU online a další.
  • Asi se mnou nebude spousta hráčů souhlasit, ale nejlepší by bylo kdyby se z těchto her to levelování úplně vyházelo, vždyť to postrádá smysl když si řeknu že když zabiju ještě nějakou zrůdu za 300xp tak se dostanu na další level bez ohledu na to že předtím jsem zabil mnohem nebezpečnější nepřátele.

    Raději bych vytvořil nějaký jiný systém, který by se choval úplně jinak. např. chci nějaký mocný meč, tak nejdřív musím dokázat porazit postavu, která ho používá a ne že vypadne z nějakého zvířete apod, víc to pak člověka donutí prozkoumávat svět a ne jen slepě expit...
  • Tak si stáhni Forge to je hra pro tebe v tom to případě. *5*
  • smrt neni podstatna pokud za ni nejsou postihy...v DS muzes umrit 100x a muze ti to byt fuk...v ultine online po tobe zbylo lootovatelne telo, ktere kdyz ti ho nekdo vykradl, tak po urcitem case zmizelo i s veskerou vybavou
  • Velice zajímavá úvaha (anglicky pochopitelně) se objevila před nějakou dobou od tohohle člověka. Doporučuji, když budete mít trpělivost je to překvapivě edukativní http://www.youtube.com/watch?v=nvK8fua6O64
  • Lidi jsou ovce s tím nic nenaděláš...
  • Taky si pamatuju když levelování ve wotku bylo pěkně tuhý...to byly časy
  • První byl EverQuest, když už chceš hrát tu to hru... WoW je akorát jeho vylepšený klon s více investicema...
  • Vsak ve vanille to tak casto bylo :D To byly jinsi casy...
  • me taky nejvic na wowku bavily battlegroundy, ale hraješ rated? protože random jsou plné botu, klidne se občas stávalo že bylo jen pár realnych hráču, zbytek boti. taky na ofiko foru jsou na to stižnosti a co jsem nedavno koukal tak s tim nic nedelaji
  • Problem je v tom, ze komunita ty mmocka zabiji. Lidi chteji furt neco novyho a kdyz neco pride tak na to serou napr. Mortal online hardcore sandbox mmocko bez class atd. a co komunita na to sere a radsi bude hrat kopirky wowka a furt remcat at udelaj neco novyho a pritom vubec nemaj zajem o neco novyho. To sami u wowka, Blizzard znicil wowko jen diky tomu ze posloucha komunitu ktera nema poneti a mele sra***. U Tbc chteli lehci dungeony, prislo Wotlk kde zas chteli tezsi hru, prislo Cata kde byly tak tezky ze nikdo nehral a pak prisel patch 4.3 kterej to zas posral. Dementni komunita nici mmocka.
  • WoW bylo první MMORPG. Bez něj by žánr ani nevznikl, takže já říkám NE a fandím Blizzardu
  • Magister_Peditum
    No, alespoň by si člověk považoval, že to konečně dokončil. *1*
  • promitac
    mna bavia battlegroundy
    nato nepotrebujem ani ziadny sandbox, ani ziadne questy a ani uzasny prepracovany svet, ani pribeh ani pokrokove uber mechaniky.
    Ale dobre classy, spelly, balanc a mapy.
  • Zábavné by bylo MMO ve stylo Dark Soul :D 6x umřít při jednom kvestu :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit