Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč prostě nevzít WoW i EVE a nezkombinovat to dohromady? :D
    Je pravda když udělají hru moc jednoduchou jako WoW, lidi to prolítnout a za týden budou stepovat na maximálním levelu a žadonit další content. Ale to není kompletně špatně, ruku na srdce - koho z vás aspoň nějakou dobu WoW nebavilo?
    Zase na druhou stranu třeba takové EVE je těžké, nic nedá zadarmo a maximální level neexistuje - bohužel se to podepisuje na tom jak malá komunita je v EVE oproti WoW.
    MMO svět ale může být obrovský, proč by nebylo možné tam vměstnat oba principy - jak sandbox z EVE tak i zábavnost WoW (tkvící v jeho casual hratelnosti)?
    Dle mého názoru může existovat skvěle komerčně úspěšná hra, a to taková která neumožní nic jiného než rozhraní mezi různými "světy" a principy, tím neříkám že by tvůrci měli začít dělat šílené mutanty se světelnými meči, puškami a nesmrtelnými charaktery v bublinách. Tím říkám že až příjde hra co SPOJÍ hratelnosti a principy místo toho aby se je snažila co nejvíc rozdělit(všimněte si jak každá hra se snaží působit originálně), tak to bude bomba.
  • Hry jako WOWko nebo Metin a všechny jejich mutace sou podle mého názoru jen běhání od jednoho de*ila k rudýmu a po cestě zabijet jiný de*ily...... ničím nepřekvapí nenutí myslet, není tam boj o holý život nebo aspon něco podobnýho *9*
  • já jsem do EVE naskočil nedávno. Ono to totiž není moc hra, je to spíš taková simulace života, sirotek kterému v mládí umřeli rodiče a on se po apokalypse protlouká světem, a nikdo se s ním nepáře *1*
    Vážně to chce obří trpělivost a antistresové pomůcky, když vás sejme člověk jen tak, protože může.
  • Hele, když je tu taková debata :-) Chci hrát na ofik servru a dříve jsem hrál na Twinstaru, tak maličko vím co a jak ze světa WoW. A proto se ptám, když jsou slevy na hry WoW, jestli byste mi doporučili začít hrát na ofíku ? Jestli ano, jestli ne a proč ? Dík moc!
    Jinak jsem zvědavý, jak mi odpovíte.
  • Wow dokaze zabavit velky mnozstvi lidi. Jak casual hrace, tak raidery. Pvp hrace. Ale taky sem treba znal lidi, co ciste qestovali samotny. Nekteri si ujizdej na rp. Plno lidi zas crafti neo obchoduje. Je tam hodne druhu hracu. Mladi i stari.
  • ještě že tu jsou moderní alternativy...

    http://www.thesecretworld.com/news/game_director_letter_june_2013
  • TES. Kdo by chtěl prozkoumávat v onlinovce? online hry hraju, abych soupeřil s ostatními ne? nějaký průzkum je mi v MMORPG u zádele, na to no mám Skyrim a podobně
  • EVE - umřeš, přijdeš o loď za milióny. A nikoho to nezajímá
  • Keyz
    Sice to nehraji ale borci to co nakecají, tak se toho zhruba drží. Kdyby chtěli více prachů možná by mohli to posunout více pro více hráčů a udělat to tedy lehké ale skvělé, že se drží toho co umí.
    - Kdyby jsem to zkoušel, ale nechápal jsem co mám dělat. Funguje to celé naprosto jinak.
  • ale takova hra tu uz davno je www.mortalonline.com
  • kostejnesmrtelny
    EvE dobře (heh :-D) znám a hrál bych, ale tam mi chybí ty detaily, o kterejch se zmiňuju a taky je to časově opravdu příšerně náročný.
  • EvE Online.

    link na 21 denni trial misto 14:
    https://secure.eveonline.com/trial/?invc=a37a2a8f-c4aa-4be3-9a8e-ce84bd137c2b&action=buddy

    Pomuzu ti do zacatku a vse vysvetlim + ingame financne pomuzu :)
  • Levelování ve WOTLK bylo tuhý ? To teda nevim co si pamatuješ. s WOTLKem právě tohle zcasualovatění začalo.
  • Vsem kterym se nelibi WoW a chteli by hrat nejake MMO doporucuju EvE Online.
    EvE vas nevodi za rucicku a neukazuje co mate delat, musite se sami rozhodnout co chcete a hlavne na to jit pomalu ne chtit vsechno hned jako ve WoW.
    Pokud jste trpelivy a dokazete prezit prvni mesic ve hre tak vam zarucuju ze si uzijete spoustu zabavy.
    Dalsi vec je ze komunita v EvE je mnohem dospelejsi nez ve WoW ikdyz vyjimky se najdou ale to je tak vsude.Nicmene u nas v corporaci(guilde) je kolem 60lidi a nejmladsimu clenu je 21let stim ze prumer je kolem 30.

    Pokud by jste chteli EvE vyzkouset tak tady mate link na 21 denni trial:

    https://secure.eveonline.com/trial/?invc=a37a2a8f-c4aa-4be3-9a8e-ce84bd137c2b&action=buddy

    Pomuzu vam do zacatku a vse vysvetlim + kdyby vas to chytlo a upgradovali na full verzi tak vam dam nekolik set milionu do zacatku.
  • RPG není jen levelování...

    To je nějaká podivná degenerace současných hráčů, že si automaticky myslí RPG=levelování. Možná by nebylo od věcy se trochu podívat do historie.
  • Co to tak sleduju tak Wildstar bude zamerenej na ten exploring a casual hratelnost. Uz dlouho hledam neco na co bych presel z wowka...ve wowku nejste mesic a muzete se jit rovnou strelit protoze vysel novej raid, datadisk a to me stve.
  • Náhodou já s tebou souhlasím, mě by se taková hra dost líbila a třeba PVP by nebylo jen o levelech ale i o skillu hráče tím myslím jak by uměl uhejbat, blokovat, atd....
  • kostejnesmrtelny
    To už jsi psal... *7*
  • Než jsem s MMORPG hrami přišel reálně do styku, hrozně jsem si je idealizoval, myslel jsem si, že to je něco jako virtuální realita, kde má člověk skoro absolutní volnost, může si dělat co chce a že celý svět se automaticky dynamicky vyvíjí podle chování hráčů atd... *1* Pak jsem si zahrál Wow a zjistil jsem, že to je vlastně jen online diablovka, kde ostatní hráči nehrají ani tak dohromady s vámi, ale spíš paralelně k vám, bossové se obnovují atd.. a strašně mě to zklamalo *1* .
  • kostejnesmrtelny
    Ten poslední odstavec by se měl tesat do kamene. Dodnes si pamatuju jak mi padla čelist, když jsem poprvý přišel do toho hlavního sálu v Ironforge. To byl bez nadsázky jeden z největších zážitků, co jsem si za ty cca 4 roky hraní WoW odnesl. Byl jsem na desátým levelu a že existujou nějaký raidy jsem absolutně netušil *1* .

    WoW MMO nezabil, jen definoval jeho (finančně) nejúspěšnější podobu. Těžko se divit, že drtivá většina jeho následníků půjde stejnou cestou.

    WoW jsem zřejmě definitivně opustil před rokem a něco. Od té doby hledám nějakou (spíš casual) alternativu od studia, který si uvědomí, že nemůže mít všechny hráče, protože zájmy levelistů a raiderů jsou v přímým protikladu a dodá mi obří, mytologicky propracovanej, na detaily rozumně bohatej svět k prozkoumávání, kde mě za ručičku povedou jen trochu. Nějaký tipy? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší