Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám arma 2 i combined operations a jediný co mi to napíše chviličku po připojení "byly jste odpojeni ze serveru" takže supr ....
  • Podpořte prosím naši Facebook skupinu o DayZ
    http://www.facebook.com/Arma2DayzCz
  • Buhehe.
    Z oficiální stránky:

    Requirements:
    ArmA II: CO
    DayZ Mod Files (Available on the downloads page)
    Balls *1*
  • Zdravim potřebuju nějakého tuláka jako jsem já rád se i přiučím nových pravidel pro přežití jinak modifikace je suprová Nick ve hře Rocky1930
    • Stormangels
      No nick ve hře asi nepomuže :-) Tam nejsosu friendi takže tě těžko najdu atd
      Ja měl včera už 70 killnutejch zombiku plno žradla obvazu chlastu atd pak mi došla munice zdrhal jsem před zombikama a skočil do vody a kuli tomu mi pak všechny věci zmizely.Tak jsem se vydal najit nove našel pak se něco pokazilo a vykrvácel jsem.. njn škoda
      • tak jedině na steamu tam jsem Rocky1930 nejlépe TS bych využil nebo Skype jestli máte chuť kecat :-) v Coopu to musí být lahůdka *14*
        • poslal jsem request,taky to rozjedu JEDImfp
  • Koupil jsem kvuli tomu pred tydnem Arma2 a OE a uz lituju, BI neumi udelat poradny multiplayer a asi se to ani nikdy nenauci, na servre se neda skoro vubec dostat, a pokud jo, logovani trva a trva a trva a pak hovno, ztrata penez
    • Vzdyt ty servery vubec BI neprovozuje. Poptavka je tak velka, ze kazdy den vznika nekolik novych serveru a nestaci to. Problemy s poptavkou ma i Blizzard. Znamena to, ze neumi udelat multiplayer?
    • Uvědomuješ si že se jedná se o ALFA verzi? Mod je asi dva měsíce starý a autor, vcelku pochopitelně, nečekal takový zájem. Měli bychom být rádi že to vůbec nějak funguje. Pokud jsi čekal odladěnou hru, tak je problém v tvé rešerši.
  • Krasny napad ale obavam se,ze engine Army je pro me zaklety.
    Prijde mi brutalne HW narocny a taky to,ze pro kazdou akci je specialni cudl mi navozuje spise pocit "leteckeho" simulatoru nez strilecky. Vice user-friendly ovladani by jim fakt neuskodilo, treba dat stejne tlacitko na otvirani dveri, prelizani plotu a brani veci ze zeme.
    Z cele jejich herni serie me zatim asi nejvice bavila Operace Flashpoint,tu jsem jako jedinou dohral.
    • Nechci ti nijak křivdit, ale arma není střílečka. Je to simulátor, takže to musí tak být
  • Nevite proc kdyz sem pripojim na jakykoliv server mi to po chvilce napise byl jste odpojen ?
  • Stormangels
    kdo by si chtěl zítra rano semnou zahrát?
  • spook.y
    Mám jen Armu II ale do OA určitě půjdu i kuli tomuhle !

    Tohle je úplně luxusní nápad a pokud by vyšla hra na toto téma samostatně tak to bude mazec. Krásný příklad když někoho baví dělat dobré hry tak se mu za to náležitě zaplatí!
    • do konce roku by mela hra vyjit
      samostatne
  • Stormangels
    A ukládá se ta postava? nebo jak to přesně je?
    Jo a den a noc tam je jak? realnej čas?
    • Čas běží na serveru reálně... noc trvá celou noc... jinak postava se ukládá, podle toho, co jsem pochopil, někde v centrální databázi, protože když hraješ na jednom serveru, odpojíš se a připojíš jinde, tak se objevíš na stejném místě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit