Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud přemýšlíte o koupi, tak na amazonu se dá aktuálně koupit Combined Operations za tři stovky - http://www.amazon.com/Meridian4-40365ned-Operations-ArmA2-Combined/dp/B003UV8RRE/
    • Ty kráso, tak to mě asi konečně zlomí:). Jen se bojim, aby samotná hra nebyla zklamání oproti těm mráz nahánějícím příběhům z hraní.
      • tak vyhodíš tři stovky... no co... *5*
  • No, je to zajímavé. Právě jsem sledoval jedno video - v global chatu psal hrář jménem twitch:
    Hello!
    Friendly! Here, at the lighthouse...

    Twitch has been killed.

    No... prostě pěkné, jakou atmosféru hře dodal obyčejný hráč v global chatu. :-D
  • Kocy
    Pokud tržby půjdou, takhle dál nahoru, tak by BIS mohli mod odkoupit a udělat z něj datadisk pro Armu 3 a nebo rovnou plnohodnotnou hru! :) Vzpomeňte jenom, jak začínal Counter-Strike... :)
    • Tvůrce modu je zaměstnanec BIS...
  • Stormangels
    jak se to sakra stahuje?
    • http://goo.gl/QPljt

      Nainstalovat je jedna věc (řada chybových hlášek), dostat se pak do hry je ale každopádně jeden velký quest sám o sobě. Už druhý den jsem zaseklý na "waiting for server response", nebo mě to spawnuje do prázdného lesa bez čehokoliv a nedá se to hrát.
      • Nebo si to nainstaluj přes exe:
        http://www.gamefront.com/files/21699246/DayZ-157-full-with-shortcuts.exe
        Jinak nechápu kde máš chybové hlášky, když vlastně jen rozbalíš a nakopíruješ ty addony, pokud to děláš manuálně.

        Pokud ti to píše "waiting for server response" aktualizuj Battleye anticheat a nebo prostě bohužel server nestíhá..
        A pokud tě to spawne bez ničeho do prázdna, tak pravděpodobně vyšla aktualizace modu (v jakémkoliv z těch addonů), jakmile si ho aktualizuješ (včetně těch bising (druhých souborů uvnitř raru) souborů) musí to jít..
        *3*
        • Jednoduše to nešlo kvůli tomu, že se to nyní přes steam spouští jinak (pravé tlačítko na arma 2 oa a vybrat launch combined operations), následně se Battleye nemohl sám aktualizovat, což vyšlo až na třetí pokus, pak ti to ve hře občas hlásí chybějící něco. Následně mám na serverech waiting for server to response, přičemž jsem si poslední aktualizaci stáhl před pár hodinami a novější není. Pak tam ještě je ten forest bug nebo tě to spawnuje doprostřed Místnosti, kde nejsou dveře. Je to prostě alfa. A zároveň je celá arma jeden velký bug fest, kde je vše vachrlaté a ve všem potenciální problém. Nedostal jsem se ani přes tutoriál, aby mi nezamrzla postava uprostřed táhnutí zraněného vojáka.
  • Děkuji moc pánové za informace i za odkaz *5*
  • Inquisitor
    Na tu free armu to asi nepujde co?
    • fixcz
      Ne, ta nepodporuje mody.
  • Zdravim mám menší otázku vlastnim Armu II v krabicové verzi když bych si dokoupil Operation Arrowhead na steamu, který je nutný ke zprovoznění Dayz modifikace.Otázka zní Operation Arrowhead je závislý na Armě II nebo se spouští samostatně děkuji *4*
    • Arrowhead je samostatně hratelný datadisk. Ale pro DayZ ho potřebuješ.
      • takže mi bude stačit zakoupit Operation Arrowhead nainstalovat bez Army II? nahodit mod a modlit se že se připíchnu na server jestli ano děkuji za informaci :-)
        • Operation Arrowhead můžeš spustit samostatně, ale pokud máš i Armu 2 (zvlášť, tj. ne verze Combined Operations), můžeš je propojit třeba přes launcher.
          A pro DayZ mod potřebuješ jak Armu 2 (možná by stačila jen free verze), tak i Operation Arrowhead. *3*
          • Plus nahodíš patch 1.60 a ten mod.

            Zde jsem našel že by se ten mod dal už i nainstalovat přímo přes exe, což určitě ulehčí práci:
            http://www.gamefront.com/files/21699246/DayZ-157-full-with-shortcuts.exe
            Je možné že přes novou ikonu modu pak budeš mít Armu 2 i datadisk rovnou propojený.
  • Máte někdo problém s akcelerací myši? Hledal jsem všude možně na netu a tento problém nebyl nikde úplně vyřešen. Hru jsem skoušel před půl rokem v podobě samostatné army2 a pak i její free verze, ale z důvodu tohoto problému jsem musel bohužel přestat jelikož tak byla pro mne nehratelná.
    • jakej problem mas s akceleraci? kdyztak zkus zapnout/vypnout vyhlazovani mysi v nastaveni ovladani
      • http://www.youtube.com/watch?v=wuL9NocvCTE prakticky tentýž problém. Začal jsem používat accelfix ale na armu to nemá stejně žádný vliv (možná ho jen špatně používám nvm ale jinde s akcelerací problém nemam) v herním nastavení jsem všecko skoušel + jsem skoušel u některé úpravy přímo v adresáři se hrou s menčím či větším úspěchem ale ideálního stavu sem nedocílil. Hru jsem buhužel odložil k ledu pač takhle se to hrát nedá. Jedna z mála kvalitních her a člověk si ji ani neužije....
  • Byl to pro mě celkem šok, když jsem se chtěl po delší době připojit na MP a byly tam desítky serverů DayZ. *1* Mod sice stažený mám, ale během 20 minut se mi nepodařilo dostat na žádný server. Večer vyzkouším, zombie mise jako je např. Chernarus Apokalypse miluju. *2*
  • ALIENVIK
    Hraju nonstop nick ALIENVIKcz server FR1 *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit