Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mod je naprosto super, sám ho hraju.
    Jenže největší problém je s připojením na server. Když tam je možná 40 serverů a všechny jsou neustále plné a vy se snažíte pomalu hodinu připojit, to trochu mrzí. A občas i po úspěšném připojení se ještě nedostanete do hry, ale čekáte dlouho na řadě, i když to se dá chápat, když je to zatím alpha verze. *4*

    Jinak mod má opravdu skvělou atmosféru. V noci když musíte používat chemické světlo nebo světlice (protože baterku jen tak nenaleznete), což vám tolik světla neposkytne, tak strach hodně rychle stoupá, když okolo vás začnou chodit zombie.
    Shánět materiál na opravu vozidla, lepší zbraň, náboje, hlídat si jídlo, pití, ztrátu krve (poté musíte nalézt nemocnici, kde si můžete "doplnit" krev), atd.. přidává tomu dost na realističnosti. *3*
    • krev doplňuješ i jídlem, baterie zabere slot pro záložní zbraň (já ji nebral)
      • Wau to jsem nevěděl s tím jídlem, díky *3*
        Jo jo sám používám jen světlice a chemlight, i když ta baterka je určitě lepší.
        Nevíš jestli jde sehnat baterka i přímo na zbraň?
  • Přesně to jsem před několika dny udělal já :-D . A mod je fakt skvělej, takhle si představuju zombie survival horror. Jen škoda, že se těžko někam připojuje a servery někdy nefungujou, ale je to alpha, s tím se musí počítat *4* .
  • Chci se zeptat,to musim mit za kazdou cenu ten Combined Operation nebo muzu kazdou zvlast koupit Arma II a Arma II:OA?
    • arma II: OA = arma II + arrowhead datadisk

      mimochodem maximalni pozadavky:
      arma II + arrowhead datadisk + PMC dlc
      udajne minimalni pozadavky - nekde psali ze staci arma free
      arma II free + arrowhead datadisk

      bez army II budou rozmazany temer veskery textury, bez PMC budou rozmazany textury hracu
      • trochu sem to zblbnul misto OA ma byt CO (combined operations)
        • No ja prave budu nejspis kupovat kazdou hru(a dlc) zvlast,proto se ptam jestli to nebude vadit kdyz miste CO budu mit zakladni hru + datadisk koupeny zvlast
          • nevadi to, ale ja mam jiny problem :) mam retail verzi army a chtel bych si arrowhead koupit na steamu a nevim jestli to bude spolu fungovat.. nekde na steamforech psali ze by to melo fungovat tak uvidim..
            • mám to stejné... funguje to. Zvaž pro instalaci a spouštění DayZ tohle: http://www.six-updater.net/
          • Nemělo by to vadit, i když lepší je asi mít Combined Operations nebo ideálně ARMA X ANNIVERSARY EDITION, která obsahuje jak Arma 2 + Operation Arrowhead + oba dva DLC + OFP (a datadisky) + Arma 1 (a datadisky). *3*
            Samozřejmě ke hraní modu potřebuješ i nejnovější patch 1.60..

            http://www.jrc.cz/hra_pc_arma_x_anniversary_edition
  • bylo by fajn moci vyvesit bilou hadru - prapor ,)
    • Nebo pridat animaci "zvedam ruce a pusku nad hlavu" :)
      • já vždycky salutuju (zpětné lomítko u Enteru) nebo si sednu (klávesa vedle středníku)
        ... a čekám, než mě zastřelí :))
  • zajimavej rozhovor:
    http://games.on.net/article/15603/I_didnt_want_any_sense_of_balance_at_all._I_wanted_it_to_be_an_anti-game_Dean_Rocket_Hall_on_Day_Z_Part_1
  • jo funguje to :D uz jsem si to koupil...
  • Black_Hand
    podle me by bylo docela fajn, kdyby existovaly 2 druhy serveru. pro novacky, kde se clovek sprateli, utvori nejake "skupinky prezivsich" (neco jako guildy) a kde je videt vrahy, a pak hardcore verzi, kde to videt neni a mate jen ty skupinky, tedy lidi, kteri vas mohou podrazit, ale pravdepodobne to neudelaji, protoze si uz uvedomujou hodnotu nejakych spojencu.
    • vlastně bys úplně zničil smysl DayZ, he he
    • imo ty skupinky přátel ze serveru typ1, by pak akorát chodili vraždit na server typ2... tím by zanikla celkem zajímavá rovnaváha... bylo by to buď all-friendly nebo kill-them-all, jak je to už všude jinde.... doufám, že nic takového nepřipravují
      • Black_Hand
        ok, jde mi o to, aby mohly byt tvoreny nejaky docasny aliance i s pochybnyma osobama.
        • nic ti nebrani vlizt s par kamosema na TS a vytvorit tim "alianci"
          jinak ja doufam ze prevezmou nejake featury z fallout online 2238 (staveni zakladen/najimani AI jako strazi) ci nejake osidleni mest obchodniky s bojem o nadvladu mest (vlastnik ziskava penize z dani)
  • Zombies jsou mrtvej žánr *11*
    • claymen
      možná bys nechytal mínuska, kdybys použil jiné slovo než žánr. to je prostě špatně použité :D jinak se to docela zajímavě rozebíralo v jednom z posledních podcastů
      • Jinak podcast jsem slyšel a podle mě je přezombíkováno.
        • EuroSamurai
          A kolik z těch her se zombíkama za něco stojí?
          Se nedivim že to někomu vadí když musí hrát každou ptákovinu kde sou zombies .
          No a co se filmu týče tak poslední zombie film kterej nebyl ultimátní sr*čka byl ten od Snydera.
          • vlastik.plaminek
            Zombieland?
            • Matrix. Když se nad tím hluboce zamyslíte, tak všichni v Matrixu jsou svého druhu zombie. A myslím to smrtelně (ne)vážně!
            • EuroSamurai
              Pravda, i když se musim přiznat, že sem od toho čekal víc :)
        • současná herní AI neumí simulovat pořádně nic jiného než zombíky
          • Black_Hand
            AI War napr. nebo FEAR.
            • dobrá zpráva pro tvoji přítulku. Ty musíš být hodně ne-promiskuitní, když dvě jsou pro tebe HODNE.
              2Teo: vykašli se na AIwars, zkus jakýkoliv šachy na android/ios/wp *7*
            • Black_Hand
              zkus ten AI War. ani moc nestoji. a hraj na vyssi obtiznost, ponevadz jinak je AI naschval hloupa.
            • FEAR je v rámci žánru špička, i když jde o AI, která operuje na dost malým prostoru.
          • Tak teď jsem se prozměnu zasmál já *1*
            • A která hra nebo hry maj podle tebe dobrou AI?
            • Black_Hand
              no tak ona to neni pravda. ano, je porad HODNE her, co ma AI z doby kamene, ale muzu ti ukazat na mnoho, o kterych to neplati.
            • všichni se moc smějeme, protože jsme bystroni *7*
            • Nevím, jaks to pochopil, ale já se smál, protože máš pravdu*5*
            • Black_Hand
              napodobne. lidi co tomu rozumi jak koza petrzeli jsou nejlepsi :P.
      • Mrtvej žánr v tom smyslu, že je naplněnej mrtvolama. Ach jo *15*
        • claymen
          tak to sem hnup já, sry :D :D
    • Aha, tady někomu těžce nedochází pointa. Tak ještě jednou: ne mrtvej žánr jako mrtvej žánr, ale mrtvej žánr jako mrtvej žánr.
      • EuroSamurai
        Mě zmátl ten smajlík :)
        • Ironickýho smajlíka jsem nenašel. Existuje vůbec? *15*
          • EuroSamurai
            http://tinyurl.com/87oaqkn možná tohle ?:D
            • To by šlo *4*
      • Black_Hand
        neboj, ja to pochopil. dobre jsem se zasmal :). lidi jsou obcas idioti.
        • EuroSamurai
          Proč idioti?To že to někdo nepochopí není ničí vinna .
          • To osud *1*
            • Shaker
              no dyt himlhergot krucipisek :D
            • Tak sakryš když řeknu mrtvej, tak myslím mrtvej ne *15*
            • Shaker
              pac to zas na prvni pohled vypada jako trolleni, nemuzem cuchat, ze kdyz reknes knedlik, myslis rejzi...
  • A co teprv mod "project reality". Jen je škoda, že díky HW náročnosti si to ještě spousta lidí nemůže dovolit po MP pustit (a to už pracujou na 3?!)
  • Tak tohle doslova blew my mind... Skvělej trailer a pokud tenhle koncept rozvinou tak se máme opravdu na co těšit, uvidíme co z toho vzejde. Já můžu akorát nadávat že to teď budu muset koupit :D Jiná možnost není...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit