Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • claymen
    Mé sny se naplňují, tímto bych chtěl maximálně poděkovat redakci a políbit jim nohy alespoň digitálně jako výraz maximálních díků za nejlepší uzavření už tak skvělého víkendu :D
    P.S.: omluva za spam, ale potřeboval jsem, aby se to k vám dostalo :D
  • V poslední době zažívají e-booky neskutečný boom, a proto se chci zeptat, jestli neuvažujete také o vydávání jakýchsi týdenních, případně častějších, elektronických čísel tohoto webu. Filmové stránky fanmovie.cz už s touto novinkou začaly, čísla ''časopisu'' vydávají jednou týdně a pro mnoho lidí, včetně mě, je to velice pohodlná cesta, jak si ve čtečce přečíst všechny zajímavé články bez nepříjemných komplikací, které automaticky nastávají při snaze jakkoliv ''dostat'' články, plné obrázků dalšího obsahu, do e-booku. Na elektronická čísla časopisu FanMovie se můžete podívat zde: http://ebookforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=15711

    Předem díky za odpověď
  • zaphod
    Ahoj, nová featura v podobě zobrazování nejlépe hodnocených komentářů u článků na hlavní stránce je sice pěkná, ale přijde mi lehce nedotažená. Zobrazují se totiž i komentáře, které jsou pohou reakcí na koment někoho jiného, tím pádem nedávají příliš smysl a celé to působí trochu divně. Navíc po kliknutí na daný komentář se zobrazí celá diskuze k článku a onen komentář je třeba znovu najít.
    Snad jsem ten 'problém' popsal dostatečně srozumitelně a k něčemu vám můj 'feedback' bude. Sbohem a díky za ryby (a taky za Fight Club podcast). ;)
    • bizi
      udelam omezeni jen na to, co neni reakce. ale moc toho nezustane :)
      uz ted je omezeni jen na registrovane, dobre hodnocene.
      • RakeW
        Však to je dobře. Dyť nemusí nutně být pod každým článkem.

        Líbí se mi, že tady na ty náměty někdo tak rychle reaguje :).
        • claymen
          jo, reakce na odezvu komunity je tady naprosto úžasná, jen tak dál GJ
    • RakeW
      S tímhle naprosto souhlasím. Nesrozumitelné reakce na neviditelné příspěvky jsou na hlavní stránce naprosto zbytečné.

      Bohužel je problém i ve kvalitě. Možná by stálo za to nechat to hodnocení pouze na redakci (tak holt nebude nej komentář pod každým článkem, pokud nemá redakce čas to číst, se taky neposerem). Dementní a urážlivé šílenosti typu "krácení řetězu" (poslední článek k Mafii 2) ve "zvýrazňovači" nemají co dělat.
      • RakeW
        A ještě dodám, že diskutérské hodnocení a vypíchnutí "líbí" příspěvků by nemuselo zmizet úplně. Mohly by třeba být nahoře v diskuzi po rozkliknutí (na novinky.cz to tak tuším mají). Vlk se nažere a homepage zůstane neposkrvněná.
  • Zdravím, poslední dobou je kvalita videí děsivá což je asi novým přehrávačem, kterej má celý 4 funkce. Dneska je trošku mimo dávat na web videa v 320x200 pix navíc, když na youtube je ten samí trailer minimálně v 720p. To samé screenshoty, malé, s příšernou kompresí a pomalu se načítají (mojím připojením to není). Jinak fandím, GT je supr.
  • Co takhle recenzi na Splatterhouse? Ta hra je venku uz skoro mesic a recenze nikde
  • 2 věci: Moc se mi nelíbí komentář pod článkem na homepage... Když už, tak ať to nezabírá tolik místa (nahoře, pod, rámeček kolem, ikona vpravo...) - ale já bych se bez toho obešel.
    2. věc: Lupa u obrázku - myslím, že by bylo lepší, aby odkaz obrázku vedl na zvětšení a místo lupy byla ikonka pro přechod do galerie...
    - obojí dávám do pléna k diskuzi...
    • xixixao
      A teď, když jsem se regnul, ještě jedna poznámka, k čemu je zobrazovat celý jméno (aka xixixao@tiscali.cz), když prakticky všichni zaregistrovaní uživatelé mají @tiscali.cz? :)
      • Urug
        imho vývojář předpokládal(nebo byl přímo instruován), že by tomu tak nemuselo být napořád, tedy že bude na výběr více domén(momentální formát registračního formuláře by tomu odpovídal), nicméně to furt nevysvětluje proč by doména měla být součástí přezdívky například v diskusi
        • bizi
          Momentalne uz jsou 4 pouzivane domeny ( viz. http://login.tiscali.cz ) a planovano je rozsireni o nekolik dalsich. Dokud nebude existovat nejaky "uzivatelsky profil", kde lze ukazovat cele uzivatelske jmeno, neni mozne ho zkracovat (mizel by rozdil mezi pepa@tiscali.cz a pepa@wo.cz)
  • Kde najdu nejake psane (klikaci) info ohledne souteze. (Fight club 4)
    Dekuji
    • oin.odin
      trochu neskoro nezdá sa ti ... veď dnes nahrávali nový podcast takže už výhercu asi majú + Mr. Dan by ti mohol aj ublížiť keby že sa zapojíš ....
  • Urug
    Chcete-li tu mít registrované nové lidi, a já vím že chcete poněvadž nejste žádní hlupáci, změňte tu KAPČU. Na popáté sem už vážně zvažoval jestli mi to za ty nervy stojí :D
    • bizi
      registracni captchu asi zkratim.
  • Tak Tiscali se definitivně zbláznilo.Nechápu ten "novej design",kterej je spíš 100 let starej a už vůbec nekomentuju zmatek a bordel.Kliknu na obrázek a skočí mi to úplně jinam a pod..Škoda no,tak před 2-3 lety sem to tu navštěvoval často,teď je daleko lepší Eurogamer.
    • Mopped
      Že ty něco nechápeš neznamená, že je to špatně. Mě to třeba naprosto vyhovuje.
    • Eurogamer.cz je nej v cele s cenzorem jd a xzone recenzenty.
      2/3 reklama 1/3 ten zbytek.
  • Drom
    plánuje se na games nějaké fórum na debatování?
    • bizi
      uzivatelske diskuse se planuji (sami si je zalozite, sami si je budete moderovat), stejne jako uzivatelske blogy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit