Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mozem napisat recenziu aj v slovencine?
  • Kedy konečne urobíte niečo s tými svojimi pošahanými videami, ktoré nejdú plynule ani na linke 25/2 ?????? *10* *16* *16* *16*
  • Dobrý den, jsem fanoušek her UFO a nedávno jsem narazil na hru Xenonauts od nezávislého studia Goldhawk Interactive, které momentálně shání finance na dokončení. Mě osobně se jejich remake UFA libý víc než připravovaný od Firaxis. Mohly byste prosím zařadit nějaký článek o této hře, aby se i v našich končinách o ní vědělo.
  • Ellendway
    Super, díky moc Martine.
  • blixa
    To uz muzes ted, mobilni diskuse jsou hotovy.. Jen je tam jeste bug, kterej te pred prechodem na diskusi upozorni, ze opustis mobilni verzi games, ale pak na ni zustane - interne uz je vyresenej, ceka se jen na nasazeni, coz by se melo odehrat snad tenhle tejden. Ale pouzitelny uz je to ted.
  • Ellendway
    Na Games se snad ještě ani neobjevil článek, pod kterým bych byl podepsán jako autor. Vše je na redakci, ne na mě... nevím, proč všem tak moc vadí to, že se tu jednou za týden objeví článek o hře.
  • Ellendway
    Jak to vypadá s dokončením mobilní verze Games? Rád bych si začal prohlížet i tisíce komentářů na telefonu *5*
  • Napr. pridat "ikonku" nové/minulé (tak jak je to pri prispevkoch) pri kazdu recenziu v zozname
  • Dik za info!
  • Wyder
    *Nikdo nereaguje, tak mažu.
  • Wyder
    *Nikdo nereaguje, tak mažu.
  • Trol.diskuzni
    Ale z CoDzone žádný!
  • Ringwraith
    Ale zas to nehroť. WoW článek je tady jednou týdně.
  • Black_Hand
    ted na to koukam...asi koupim :X
  • na GOG je Alan Wake - bez DRM, bez Steamu, za 15 dolarů (na týden, pak 30)

    masakr :)
  • *Zkouška pluginu (klidně odstraňte)
  • Pretoze z fotky necitis tu atmosferu!
  • Trol.diskuzni
    Co jsem viděl ty fotky, tak mi to moc "ultra hardcore profi" nepřipadalo... *1*
  • Trol.diskuzni
    Proč na Games.cz nejsou žádné články z dění na CoDZone?

    WOWkem jste už přece tapetovali více než dost, takže nabývám dojmu, že nás Ellendway již zpravil o všem, co se ve světě WOW kdy stalo (nebo občas ani nestalo)... Poslední článek pro mě dokazuje, že už je to spíše vaření z vody.
  • Jedna nerd party bola u vas doma a potom bola len ultra hardcore profi gamerska...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit