Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Mno jo, ale kdo ví, jestli jim ta jejich počítadla fungujou a jestli si na to neklikají jen autoři samotní + nějakých pět nerd-pepanů k tomu. *1*
  • Bude nějakej článek o té vaší sobotní nerd párty? abych věděl jestli sem o něco přišel..
  • aktualni ctenarsky recenze maj mezi 500-1000 precteni
  • Trol.diskuzni
    To fakt někdo čte? *1*
  • blixa
    Na E3 bude Petr Poláček, Pavel Dobrovský a já. V Praze pak budou usilovne datlovat Ales Smutny, Adam Homola a Lukáš Grygar. Na konkrétnější plány je ještě čas, určitě vám dáme vědět, třeba v podcastu.
  • blixa
    Tohle máme v plánu už delší dobu, ale nasi programatori maji ted hodne prace na jinejch webech. Ale pocitame s tim. Co se tyce schvalovani, snazim se aby to nikdy netrvalo vic jak tejden, ale samozrejme, muze se stat, ze nestiham a nevzpomenu si na to.

    Jen k ty "mizivy ctennosti" - aktualni ctenarsky recenze maj mezi 500-1000 precteni, coz myslim neni uplne zanedbatelny..
  • MickeyMutant
    Napadlo mě, že by bylo pro autory čtenářských recenzí zajímavé, kdyby pod jejich literárními skvosty byla možnost diskuze. Jako profesionální recenzenti si už asi ani nepamatujete, jak je pro amatéra osvěžující, nechat si za svůj názor vynadat do podplacených h0vad a neobjektivních idiotů.

    Schvalovací proces, který pravděpodobně spočívá v rychlém prolétnutí textu kvůli eliminaci spamu a trolování, podle mého názoru trvá někdy příliš dlouho (i 14 dní) a teoreticky tak může znemožnit, aby se aktuální "recenze" dostala ke čtenářům včas.

    Chápu, že vzhledem k mizivé čtenosti tohle bude vaše priorita číslo 158, ale píšu to proto, abyste věděli, na co se máte v redakci vrhnout, kdyby se vám náhodou začaly zkracovat žíly.
  • Wyder
    Covece mne to na ni na tom Androidu hazi furt. Pouzivam ten nativni prohlizec. Cookies, mezipamet i historii jsem promazat zkousel.
  • Jak to bude z obsadenim na E3?
  • Trol.diskuzni
    To krmic:

    Já jsem se svým míněním spokojený. *3*
  • Jojo je straaaasne tezke predvidat ze offtopic vykriky a spam porad stejneho "humoru" ti zabanuji... Asi je cas prehodnotit sve mineni *3*
  • Trol.diskuzni
    To se těžko předvídá... Už jsem viděl početně uživatelů, kterým byl zcenzurován jejich přispěvek, přestože byl naprosto korektně podaný a byl podle mého mínění k tématu. Mně samotnému se to stalo hned několikrát.
  • zdeeneek
    A nebylo by lepsi se chovat tak abys nedostaval ban? *7*
  • blixa
    Uz je to opravene, resp me uz se to nestava :)
  • Trol.diskuzni
    Dobrý pokus... No, už jsem několikrát dostal BAN na více dní naráz (a tedy neplatí oná poučka, že každý BAN v daném měsíci znamená +1 den navíc k předchozímu bloku). Dokonce mi byl zablokován příspěvek po mnoha hodinách, kdy jsem byl zaBANován, takže jsem neměl možnost se dozvědět, že mi byla odluka prodloužena. Navíc je poněkud nepraktické si to někam zapisovat do kalendáře, že... *5* Nechápu, proč to nemůže být implementováno v rámci uživatelských profilů. *3*
  • janchor
    Sčítat umíš?
  • Trol.diskuzni
    Já bych otázku rozšířil: Jakým způsobem se mám dozvědět, jestli už mi skončil BAN, pokud nebereme v potaz zkušební odeslání příspěvku (za který ovšem posléze dostanu další BAN, jelikož jsem offtopic). Vřele děkuji za odpověď! *5*
  • Amylee.Anderson
    Jak dlouho asi tak trvá schválení čtenářské recenze, popř. jak se dovím, že nebyla schválena?:)
  • Black_Hand
    existuje vec, ktere se rika predprodej.
  • "13:30 V 17. týdnu roku 2012 se na UK STEAMu nejlépe prodávalo: 1. The Walking Dead, 2. Torchlight II, 3. Call of Duty: Modern Warfare 3." WTF? torchlight 2 jeste nevysel...!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit