Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Ja bych byl pro zavedeni ignore listu - uz bych do nej mel i par kandidatu *4*
  • Kr.Pa
    to jsem zde už četl, pravda
    jenže by s tím měli něco dělat, ty moba hry vyletěli velice rychle nahoru a na dostávají se do TOP her v e-sportech, vedle SC2, CS, FIFA atd.
  • montatatana
    Nechcete jeste jednou (klidne vicekrat!) zvazit ty diskuze jen pro registrovany? "Svoboda" je sice fajn, ale cloveka fakt odrazuje, kdyz pet minut po zverejneni recenze je pod ni stopadesat prispevku hadajicich se deti. Pak uz na diskuze clovek vetsinou ani neklika :)
  • Black_Hand
    vsadil bych se, ze redakcni odpoved bude na toto standardni: "na MOBA nikoho nemame, nikdo to od nas hraje, nerozumime tomu. pokud tomu vy rozumite a umite aspon trochu psat, tak nam napiste email s mensi ukazkou vasi prace a uvidi se."
  • Kr.Pa
    Nehodlá redakce zavést komentáře jen pro registrované uživatele ? Zbavila by se hodně trolů, haterů a egoistů.
  • Kr.Pa
    souhlas
  • Black_Hand
    zitra vyjde insanely twisted shadow planet. na steamu je v "predprodeji" o 25% levneji. bohuzel ma GFWL, takze spousta lidi zase utre. mozna ne u nas, ale treba u slovenskych bratru ano.
  • zdeeneek
    Dalsi tip na recenzi pro 3DS: Tales of the Abyss 3D (slibne vypadajici rpg)
  • zdeeneek
    Neplanujete recenzi DSkove hry Inazuma Eleven 2 (famozni kombinace rpg a fotbalu) ? Idealne aby recenzoval Honza Vitik *3*
  • Zdar. Mal by som technicky dotaz k RSS k podcastu. Dalo by sa spravit aby RSS obsahovalo aj odkaz k obsahu konkretneho podcastu, ten 'trvalý odkaz'? Myslim ze bezne je to vlozene medzi v kode feedu.
  • Trol.diskuzni
    S velkou pompou bylo řečeno, že spolupráce s PC tuningem (nebo co to bylo za web) bude pokračovat dalšími články... A houby.
  • http://memekomiksy.tiscali.cz/

    Achievemnt get!
    You copy 9gag
  • Vyřiďte TM, že ten jejich (nebo snad váš) přehrávač je naprosto neschopný pro pomalá (pomalá) připojení.
  • Ringwraith
    S'up,
    níže píše Troll.diskuzní, že by se mu líbily např. články o vašem pohledu na herní průmysl. Dovolím si být tak smělý a souhlasit.

    A dovolím si být ještě smělejší a něco i navrhnout:
    http://diskuse.tiscali.cz/games/bleskovky/obecne-1/?rootId=783521&itemId=783521

    A dovolím si použít svou paměť a vzpomenout si na dávný dotaz z Fight Clubu o tom, proč u nás není časopis typu EDGE... a že on by to asi nikdo moc nečetl.

    A to je možná případ i toho, co navrhuju. "But maybe if you give it a try..."
  • posila
    Vzdyt je tu kazdou chvili info o nejake nove spekulaci o HW v next-gen konzolich, to nestaci? *trollface*
  • dinggo
    Mě by zase zajímalo proč se to neobjevují články o MOBA hrách. O takovém LoLku jsem našel akorát jednu bleskovku kde byl jeho název ještě špatně napsaný. Vážne omezte detailní rozebírání každého ne zase tak převratného Skyrim patche a místo abyste ho oznámili pokaždé když vyjde na nějakou dlaší platformu zkuste se raději juknout na tyto hry.
  • No ja by som si za to vypýtal *15*
  • to měli? :D

    já nevím, přijde mi to stejný jako dát "Like" na gamesu, co vyjde na GOG, aby si to moji kámoši přečetli a třeba šli koupit...

    a zrovna ten unepic si to zaslouží (i když steam nesnáším, tak v tomhle je dobrej, že některý neznámý gamesy fakt zviditelní)
  • Trol.diskuzni
    Zajímalo by mě, jestli se ta avizovaná rubrika o hardwaru opravdu stane realitou, či jestli ten jeden článek před pár měsíci byl první a zároveň poslední vlaštovkou.

    Souhlasím s názorem níže - věčné novinky o AC, ME, TES překládané ze zahraničních webů či první dojmy/druhé dojmy/recenze/videorecenze her, které si stejně každý koupí/nekoupí sám o sobě (protože si na youtube může během pár minut udělat vlastní názor), klidně omezte a raději pište něco původního - váš pohled na herní průmysl, na vývoj her v čase, na konkrétní herní série, na cokoliv... Takové dva články týdně by podle mě web velmi oživily.
  • Už ti za toto aj zaplatili?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit