Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Nejak vam v e-shopu nefunguje filtrovani. Kdyz si dam seradit treba hry na ps3 podle abecedy od A-Z tak prvni stranka je serazena ok, ale kdyz se podivam na dalsi stranku, tak tam uz jsou hry serazeny podle nejnovejsich.
  • blixa
    Ctenarskou recenzi muzete napsat a poslat skrz kartu kazde hry nebo pres vas profil (herni sbirku).
  • blixa
    Pridano.. Zacneme to postupne plnit.
  • Stanley_Waiter
    Rád by jsem se přidal do sekce čtenářských recenzí, co je potřeba pro to udělat? popřípadě kdybych chtěl svůj názor sdělit světu ohledně herního a vývojářského světa článkem?

    Předem děkuji za Vaši odpověď.
  • Wyder
    Nešlo by alespoň do profilu (herní kolekce) dodat kolonku platformy Android? Zatím si tam ty hry musím zadávat jako iPhone verze.
  • blixa
    Chteli bychom se obecne venovat vic mobilnim hram, ale zatim se nam nedostava dostatku casu/lidi.. Uvidime v prubehu roku.
  • bizi
    mam to pripravene, ale zatim jsem se k tomu nedostal. Snad se dockame.
  • Ahoj redakce. Co by jste řekli začít se věnovat android hrám? Možná tu už takový příspěvek byl, ale nechce se mi to hledat.
  • posila
    Libila by se mi moznost uplne skryt vsechny diskuze. Vzdycky se do nich nejak omylem dostanu a pokazim si cely zbytek dne.
  • RakeW
    Co se stalo s FC nabídkou na shopu? Bylo vůbec od toho Drivera v akci i něco jinýho?
  • mam dotaz chysta se svetly skin games.cz i pro diskuze ? nebo je na to nejakej figl o kterym nevim protoze me jdou jenom clanky a hlavni stranka ve svetlym skinu
  • montatatana
    Máte to rozbitý. Videorecenze Drivera nefunguje :)
    http://video.tiscali.cz/driver-san-francisco-videorecenze-4804
  • Problem je v tom, ze reklama je pokazde jinak vysoka a vubec netusime co tam obchodnici prodaj a co se tam pusti. Take se musi pocitat s tim, ze v dane reklamni zone nic nebude a potom by tam byla zase dira.
  • Nebylo by fulltext vyhledávání v diskuzích? :)
  • xixixao
    Sice (nebo sic? :) ) je tohle připomínka u tak 50% webového obsahu, ale bylo by možné Games.cz odladit tak, aby neskákal obsah při loadování nahoru a dolu? Předpokládám, že to způsobuje reklama, která se načítá až po obsahu, ale šlo by tam hodit nějaký wrapper, aby tam ta výška byla znát už před vykreslováním obsahu? Používám FF a je to hrozně nepříjemný. Díky.
  • Tiež mi reklama ide mimo monitor.Skúsil som celý monitor zabaliť do lepenky ale reklama aj tak vyčnievala... *13*
  • Ta reklama po okrajích mi docela silně přesahuje monitor. Ne že by to bylo něco zásadního :)

    Rozlišení mám 1280x1024.
  • posila
    nj, ale v prvnim pripade to sice pouzil v citaci, kterou ale citoval spatne a napriklad slovo "ochota" zamenil za "snaha" ... takze citaci upravil a presto pouzil "sic".
  • Wyder
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Sic
  • Skúsil som si v každej vete nahradiť "slovo" sic-přestože a je to ešte horšie ako predtým *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit