Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím, nejspíš píši na špatném místě, každopádně bych se chtěl zeptat, zda-li je v Games Shopu stále možnost osobního odběru v Berouně. V nápovědě je tato možnost uvedena, ale při vyplňování objednávky jsem již tuto možnost nenašel.

    Děkuji za odpověď
  • Wyder
    Chtěl jsem si nechat ověřit email (v nastavení profilu je u něj napsáno "neověřeno"). Email od vás dojde, ale když kliknu na ověřovací link, tak mi to pak vyhodí: "Tenhle email neznam".

    Asi tam teda máte bug...
  • blixa
    Kvůli technické chybě vypadla ve specialu aktualizace - už jsme to napravili. Článků o té hře ale píšeme dost, další určitě ještě přibudou..
  • blixa
    Zkusil bych nainstalovat co nejnovejsi verzi H264 kodeku - v rychlosti netu nebo v počítači u tebe problém pravděpodobně nebude, takže ty kodeky jsou asi jediny co zbyva vyzkouset.. Ostatni videa na games ti bezej v pohode?
  • blixa
    Spravime, uz se chystá..
  • janchor
    Problém bude na 99% ve framerate videa, kterej je nestandardních 60 fps. Bohužel (nebo bohudík?) se nám zatím na žádným prohlížeči / stroji (včetně dýchavičnejch notebooků) nepodařilo to sekání zreplikovat, takže zatím netušíme, co s tím :( Zkoušels přehrát fullscren? V okně mi to občas v Opeře pouští s polovičním framerate, ale fullscreen jede vždycky na plnejch šedesát.
  • Nespravite recenziu na Minecraft? (ked uz neni beta)
  • Tak nějak mi tu chybí možnost označit určitou diskuzi jako celou nepřečtenou. Člověk tak klikne omylem na nějakou ne tak zajímavou a hned to v seznamu ruší.
  • Zdravim, mam stale problem s prehravanim vidieorecenzi. Obraz je tak trhany, ze se to neda sledovat. Zvukova stopa je ok. Pouzivam prohlizec firefox 8, ale zkousel jsem i Chrome 15 a Internet Explorer 8, ale vysledek byl stejny. Ostatni videa na webech funguji (720p zcela bezne). Rychlost pripojeni: 9 243,69 kB/s download, 5 703,42 kB/s upload. Adobe Flash Player nainstalovan v nejnovejsi verzi. Pokud mi budete radit, budte prosim konkretni :-)
  • Muchos gracias *3*
  • janchor
    Diskuze.
  • Je tu i bílo-fialový. Buď na hlavní stránce nahoře na konci té lišty pod tlačítkem "Hledej na Games" nebo dole mezi jedním a druhým logem SiUX.
  • Cau, k cemu mate special skyrim, kdyz je naprosto mrtvy? Pritom si myslim, ze psat je o hodne vecech, minimalne o novych vylepsenich, kompletni mapy, tipy, zajimavosti atd atd...Zvlast ted, kdy je ta hra jeste cerstva...

    Dalsi vec, je nejak mozne zmenit "theme"? Precejenom z te cerne trochu boli oci, opacne by se vse cetlo mnohem lepe...
  • No to přímo nevím, ale myslím, že dávali dvě hry zdarma kvůli hacknutí a ztrátě dat, emailů, atd... *4*
  • Hory85
    Aha tak RETRO je, ale zcela prázdné *6*
  • Hory85
    Asi nejsem 1. ani poslední a možná jste na to už odvětily, jenže na pročtení celé diskuse pro Redakci Připomínky / náměty / bugy neni čas, tak se zníním o návrhu zavedení rubriky RETRO a MUZEUM her.
  • RakeW
    Individuálním křikem myslíš návrh od "trr", nebo ty diskuze, o kterých píše?
  • RakeW
    Tohle se za prvý děje jednou za uherák (Skyrim...) a za druhý dává víc smysl číst to od poslední strany. Tam sice ten posouvací problém může taky nastat, ale rozhodně ne v takové míře (určitě nebudeš číst to, co už jsi četl).
  • smejki
    šlo by to, ale řešení není úplně jednoduché... a vzhledem k tomu, o jako jde prkotinu
  • janchor
    V kontextu celkový čtenosti je takovej individuální křik naprosto marginální.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit