Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ok, me by takova nenavist k vykonany praci dost demotivovala...samozrejme pokud vam to vyhovuje, pak je vse v poradku *5*
  • janchor
    Kdo říká, že s tím máme nějaký nervy?
  • blixa
    Tomu se asi neda nijak zabranit, urcite ne prodlouzenim toho vypisu. Problem nastane, kdyz prispevky do diskuse pribyvaji rychleji, nez je stihnete cist :( Bizi me urcite kdyztak opravi, pokud se to da nejak vyresit, ale spis si myslim, ze to nepujde..
  • blixa
    Diky za upozorneni, opravime..
  • Prosím zdelšit stránku s diskuzí nebo to udělat nějak nastavitelné...Příklad: čtu příspěvky na první straně, po přečtení kliknu na stránku 2 a v tom lepším případě se zobrazí ty které už mám přečtené, v tom horším se zobrazí novější....pak je v tom bordel jak prase.
  • meatball
    U celshadovýho Prince of Persia (2008) jsou obrázky ze Sands of Time - http://games.tiscali.cz/prince-of-persia-12390
  • podle toho co se na diskuzich ted deje, hate pod recenzemi (hlavne ted skyrim, zelda , mw3) a flame kvuli kazdymu cislu, nestalo by za uvahu ty cisla zkusit na cas vynechat... usetrite si nervy...
  • meatball
    Ajotákhle. Díky moc. >_>
  • Néé tam. Když píšeš zprávu.

    Přidej příspěvek
    Jméno: email@tiscali.cz [pole pro jmeno] [x] jako anonym
  • Díky, ale...ať prošmejzuju, jak prošmejzuju, tak to nemůžu nikde najít. Nastavení účtu, osobních údajů, hlavní stránka, nikde. ;__;
  • posila
    Libilo by se mi, kdyby mezi temata v Redakcni diskuzi pribylo "Bezvyznamny flame o znamkovani her" a z jinych diskuzi se prispevky s timto tematem mazaly
  • Vpravo od jména je "jako anonym"...tak to nezaškrtávat.
  • Zdravím. Včil jsem se zaregistroval a měl bych jeden takovej amatérskej dotaz - jak se zbavím toho statusu "skrytá identita"? >_> Díky.
  • Kdy výjde ten Danův článek o Skyrimu..? nějaký přesnější termín..
  • janchor
    Máme ji dlouhodobě v zaměřovači, žádnej strach.
  • ahoj, všiml jsem si, že jste ještě nezmiňovali novou hru To the Moon od freebirdgames :) je to opravdu úžasná věc a myslím, že by si zasloužila širší pozornost, třeba v rámci indie rozcestníku. vyzkoušejte ji a dáte mi za pravdu!
  • http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clanek.phtml?id=722517#utm_medium=newsbox&utm_source=centrumHP
  • Zdravím, mám tady trochu problém s videi, dřív jeli v pohodě a teď nejdou vůbec přepnout do fullscreenu a co je ještě horší tak jsou malinký. Ten problém je u vás nebo to mám jen já? Popřípadně jak to řešit? Děkuji *5*
  • Tak že asi bonus nebude co? *4*
  • Za D&D to píše středník. Mám to brát jako mezinárodní gesto s prostředníkem? ^^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit