Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, myslím diskuze pod články. A ano, stačilo by jediné tlačítko "řadit do stromu chronologicky" buď pod články nebo globálně v mém uživatelském profilu.
  • Myslíš diskuze pod článkem, přičemž většinou někde není něco jako http://diskuse.tiscali.cz/games/ ?
  • Tak mě při čtení zdejších diskuzí napadlo, že bych klidně přispěl na rozvoj GAMES.cz, ale pod jednou podmínkou: čert vem reklamy, v rámci svého účtu bych si chtěl přepnout ten naprosto neergonomický a neobhajitelný způsob řazení diskuzních příspěvků do podoby běžné, léty ověřené a preferované 95 procenty webů.
    Sazbu navrhněte vy.
  • mirekdusinojc
    Paráda, že už je funkční mobilní verze Games. Jenom ona videa stále nejdou přehrávat v rámci HTML 5, tedy na mém iPhonu. Respektive nějaký obrázek z videa je v článku vidět, ale nad videem je statický text, že se video načítá, ovšem nikdy se mi nepodařilo vytrvat tak dlouho, aby bylo video načtené, a to jsem například u jednoho článku vydržel víc jak 10 minut. Také jsem se chtěl zeptat, jestli nelze velikost rámečku s videem přizpůsobit velikosti stránky, jako je tomu u všech ostatních prvků. Zbytečně pak videorámeček roztahuje stránku, na které by se v opačném případě dalo scrollovat jen jedním směrem a značně by to zkomfortnělo její čtení.
  • dik
  • blixa
    Neni na tom nic ozehavyho, spis nestihame :) PES u nas letos nema ceskyho distributora, tim padem jsme nedostali hru na recenzi.. Psali jsme jeste do Konami, uvidime jak to dopadne - recenze ale kazdopadne nevyjde uplne v nejblizsich dnech.
  • blixa
    Jak uz tady nekdo psal, nejde o penize na provoz, ale na rozvoj.. Proto je to uplne dobrovolny (a vzdycky bude) a nijak neznevyhodnujeme lidi co nic nedaj oproti stavajicimu stavu.

    Games.cz si na svuj provoz vydela.. Jsou ale projekty ktery nedelame pro penize (napr kolikrat zminovanej podcast) - a za ktery nedostavaj jejich ucastnici ani korunu, protoze samy o sobe nic taky nevydavaj.. Proto je logicky problem do nich investovat nejaky vetsi penize, treba profi podcastovy vybaveni, ktery prijde sakum prask na dvacet litru. A proto - jakmile/pokud se vybere prislusna castka, investuje se prave do takovejch veci.. A my o tom vzdycky napiseme - chceme, abyste videli, ze za to redakce nechlasta ;)

    Ale jinak, ok, pokud myslis ze nemame na netu co delat, je nam lito.. Nikoho k nicemu nenutime..
  • blixa
    Taky nas to napadlo, ale diskuse jsou v ramci technickyho reseni Tiscali "jina sluzba" nez treba Games.. Takze nevylucujeme to, ale asi to nejakou dobu potrva..
  • blixa
    Zatim je to spis jen pokus.. PP jsme zvolili proto, ze je to jednoduchy na zarizeni.. Platba kartou uz je o poznani slozitejsi (i kdyz pres PP se da taky kartou zaplatit).. Prevodem by to slo asi taky bez problemu, ale uvidime - jednak jeste pockame chvili jak se to bude vyvijet (zatim to vypada skvěle a všem děkujeme!) a za druhy si nejsem jistej, jestli by vypadalo dobre, ze na ty strance bude hromada nejakejch platicich tlacitek.. Ale jak rikam uvidime..
  • blixa
    S finanční stabilitou firmy nemá tahle akce vůbec nic společnýho - ten článek je podepsanej redakcí a je to akce redakce - vsechno co se na tom vybere pujde zpatky do rozvoje webu, a to ne na platech, ale treba na hardware do podcastu, novej redakční obsah a dalsi podobny veci..
  • blixa
    Pise se, takze brzy bude.. Tedy, alespon obvykle to takhle funguje ;)
  • Fakt? Myslíš, že IGN, PC Gamer a podobné jsou pod tíhou finančních nedostatků? Já že zrovna to jsou ty servery, o kterých se nejvíc mluví jako o těch, kde si může vydavatel zaplatit hodnocení.
  • Samozrejme ze mi do toho neco je protoze jako spotrebitel mam vetsi informacni duveru k subjektu kterej je financne stabilni ne tomu kterej pod tihou financnich nedostatku muze v recenzich nadrzovat nekomu kdo mu za to neco mazne.
  • smejki
    koukám, že jsem šlápl na kuří oko.
    Prostě máš možnost za kvalitní produkt platit. Využít ji nemusíš.
  • chcem sa spytat kedy sa dockame recenzie na Stronghold 3 :) dik
  • Jestli mam chapat clanek o upadku Team Bondi jako prvni vlastovku zvyseni kvality webu, na ktery je potreba nejaky gros navic, nemam nejmensi problem obcas prihodit. Tenhle clanek byl jeden z nejlepsich za posledni roky co jsem cetl. Bravo. Jenom by to chtelo vic alternativ placeni.
  • Pokud upsání se vypne všechny reklamy na celou dobu upsání, vidím v tom dost velký krok vstříc čtenářům, ne žebrání. Vlastně nás to tu několik navrhlo a není to tak dávno.


    Nemá to žádnou vypovídající hodnotu o finančním stavu serveru a upřímně, do toho ti nic není.
  • Aha takze ja budu posilat penize na vsech 50 serveru ktery navstevuju aby si o mne nakej smejki nemyslel ze jsem nevdecnej. Takhle nepokrytou formu zebrani na netu sem jeste nevidel ale jako neodsuzuju to jenom to nevrha uplne dobry svetlo na financni stabilitu webu. Financovani chodu firmy se ma resit za zavrenymi dvermi a ne to tahat mezi spotrebitele. Pochopil bych to u fanouskovskyho webu kde se vsichni znaj vedi komu prachy davaj a na co se pouzijou ale ne u portalu kterej ma mesicne milion a pul navstevniku.
  • RakeW
    Koukám, že ses samopasoval do fuknce buditelů špatného svědomí :).
  • koukam, ze dneska uz je doskocil kazdy, kdo se snazi upozornit na vec, pred kterou ostatni slepe zaviraji oci. aneb kdyz uz nemas argument, zacni trolovat. ale nekterych ctenaru zdejsiho webu se tomu ani nedivim.. (a ted zas netvrdim, ze jsou takovi vsichni, aby me zas nekdo nebral za slovo)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit